قلعه ای از قرن دهم در تپه های امبریان توسط کنت بندیکت بولزا و خانواده اش که مبلمان سفارشی را برای 36 سوئیت ، رستوران و آبگرم خود ایجاد کرده اند ، ترمیم و به هتل تبدیل شده است.

با استقبال از اولین مهمانان خود در بهار 2021 ، هتل Reschio Castle شامل 30 سوئیت در داخل قلعه تاریخی است.

استخر شنا در Castello di Reschio
هتل Castello di Reschio در یک املاک 3700 هکتاری در حومه Umbrian واقع شده است

هتل در املاک گسترده Reschio واقع شده است ، که در سال 1994 توسط کنت آنتونیو بولزا خریداری شد ، در مرز بین امبریا و توسکانی قرار دارد و دارای خانه های کشاورزی است.

ساختمان های در حال خراب شدن توسط پسرش بندیکت و عروس دونا ، به آرامی در خانه های خصوصی بازسازی شدند ، قبل از اینکه توجه خود را به قلعه چشمگیر و قدیمی 1000 ساله سایت و سازه های اطراف معطوف کنند.

هتل Reschio Castle در آمبریا
ساختمان قرن دهم توسط کنت بندیکت بولزا و خانواده اش مرمت شد

این خانواده به مدت یک دهه در سنگ “کاستلو” زندگی کردند در حالی که آنها برای محافظت و مرمت معماری کار می کردند ، سپس فضای داخلی ایجاد می کردند که به ساختمان باستانی احترام می گذارد در حالی که راحتی مدرن را ارائه می دهد.

در مجموع 30 سوئیت در داخل قلعه ساخته شده است ، بعضی از اتاق ها دارای چشم انداز باغ حیاط مرکزی هستند ، در حالی که بعضی دیگر از تپه های نوردی منظره دارند.

شش سوئیت دیگر در کنار کلیسای کلیسا ساخته شد.

اتاق لجن در هتل Castello di Reschio
ویژگی های اصلی مانند شومینه سنگی در اتاق گلی حفظ شده است

همه اتاق ها با کف آجری یا سفالی ، پارچه های پارچه ای بخیه زده شده با دست ، پارچه های ایتالیایی و دستشویی های ساخته شده از مرمر و برنج تزئین شده بودند.

READ  هدفون Bowers & Wilkins Px7 S2: A New King Has Ben Crowned

بندیکت بولزا همچنین تختخوابهای سفارشی و نورپردازی هتل را از طریق مارک مبلمان خود طراحی و ساخته است ، BB برای Reschio. اینها با پرتره ، عکس و سایر کنجکاوی های تهیه شده از بازارهای محلی عتیقه مخلوط شده اند.

یکی از 36 اتاق مهمان هتل Castello di Reschio
بولزا تخت و روشنایی اتاق را طراحی کرده است

این خانواده گفتند: “بندیکت از یک روش ارگانیک برای طراحی استقبال کرده است ، و از صنعتگری محلی حمایت می کند و فضاهای متفکرانه و غریب که پر از راحتی و ذکاوت است را ایجاد می کند ، در حالی که هنرمندانه به شخصیت های جذاب که قبلا در دیوارهای قلعه زندگی می کردند سر تکان می دهد.”

سوئیت Tower که از بالای دروازه قلعه وارد شده و در پنج سطح گسترش یافته است ، دارای دو اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن ، اتاق کار و یک روف گاردن با یک وان در فضای باز است.

حمام مهمان
از مواد محلی برای ایجاد دستشویی های حمام استفاده شد

از گزینه های غذاخوری میهمانان می توان به Ristorante Al Castello اشاره کرد که در باروی غربی قلعه واقع شده و غذاهای ایتالیایی ساخته شده با محصولاتی را که در این ملک پرورش یافته اند ، سرو می کند.

Palm Court محکم یک ساختار اضافی جدید است که از هنرستان های ویکتوریا با آهن و شیشه ساخته شده و به عنوان فضایی برای خواندن ، مکالمه یا لذت بردن از کیک و کوکتل از نوار مجاور در نظر گرفته شده است.

36 اتاق هتل Castello di Reschio دارای نمای حیاط قلعه یا تپه های ایتالیا هستند

گزینه دیگر Il Torrino ، برج مراقبت تبدیل شده است که کرایه و نوشیدنی های سبک سرو می کند و مشرف به استخر بیضی شکل است.

READ  دفتر پروژه ها داخلی را برای مرکز بهداشت روانی در ادینبورگ طراحی می کند

مرکز آبگرم هتل در انبار سنگی طاقدار قرار دارد ، جایی که همام ، سونا و استخرهای غوطه وری از طریق شکافهای تابش خورشید و پنجره ها از طریق نور خورشید از نظر جو روشن می شوند.

دادگاه نخل
دادگاه نخل ، یک مورد جدید ، از هنرستان های ویکتوریا الگو گرفته است

میهمانانی که به دنبال یک تجربه فعال تر هستند می توانند با پیاده روی یا دوچرخه در املاک کاوش کنند و یا در مرکز سوارکاری در مسابقات اسب سواری شرکت کنند.

بسیاری از شهرها و شهرهای تاریخی منطقه نیز برای کسانی که مایل به کشف مناطق دورتر هستند ، با ماشین فاصله دارند.

رستوران آل کاستلو
مهمانان می توانند غروب خورشید را از Ristorante Al Castello تماشا کنند

قلعه ها و ساختمان های باستانی در سراسر ایتالیا با حفظ جذابیت و شخصیت اصلی خود به محل اقامت مهمان تبدیل شده اند.

مثال دیگر ، همچنین در آمبریا ، برج دیده بانی قرن 12 است که بازسازی شده و به یک مکان عقب نشینی تعطیلات تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید