در شمال شرق انگلستان در سال 2014 تاسیس شد نووکاستریان این برند به دلیل کارهای فلزی و صنایع دستی خود و همچنین افتخاری بی حد و حصر به اجداد کشتی ساز و معدنچی زغال سنگ خود در انقلاب صنعتی مشهور است. بنیانگذاران و برادران، ریچی و پل آلموند، به دنبال تجسم مجدد هنر قدیمی در دنیای مدرن امروزی از طریق استفاده از مواد خام و صادقانه هستند که به صورت دست ساز به نورپردازی و مبلمان مناسب برای زندگی روزمره تبدیل می شوند. آخرین مجموعه آنها از میزهای منحصر به فرد، هاگستون ها، با همکاری ساخته شده اند سنگ بریتانیکوس و شامل یک داستان جالب است.

دو عدد میز فلزی و مرمری

این میزها از سنگ‌های سوراخ‌دار یافت شده در ساحل که قرن‌ها الهام‌بخش تاریخ عامیانه بوده‌اند، الهام‌گرفته‌اند و نام‌گذاری شده‌اند. لورها می گویند کسانی که به اندازه کافی خوش شانس با سنگ هاگ روبرو می شوند در برابر ارواح شیطانی محافظت می شوند، با اعضای خانواده و دانش آنها ارتباط برقرار می کنند و تجربه معنوی بیشتری خواهند داشت. مسیر زندگی شما برای شما روشن خواهد بود، زیرا فقط چیزهای خوب می توانند از سوراخ سنگ هاگ عبور کنند. آیا میزها انرژی مشابهی در مورد آنها دارند؟

جزئیات میز فلزی و مرمری

میزهای Hagstones مجموعه نادری از سنگ مرمر را گرد هم می آورد که از سراسر جزایر بریتانیا تهیه شده است و با تزئینات فلزی برجسته NOVOCASTRIAN جفت شده است. هر یک از میزهای منحصر به فرد سنت را حفظ می کند و در عین حال مرزهای نوآوری مدرن را پیش می برد. از بین پنج سایز یا بنا به درخواست سفارشی، و همچنین 24 تاپ سنگی بریتانیایی و طیف وسیعی از پایه های پتینه NOVOCASTRIAN را انتخاب کنید.

READ  گوشی Nothing 1 به وضوح نوع متفاوتی از گوشی هوشمند است

میز فلزی و مرمری

جزئیات میز فلزی و مرمری

جزئیات میز فلزی و مرمری

جزئیات میز فلزی و مرمری

میز فلزی و مرمری

جزئیات سه میز فلزی و مرمری

میز فلزی و مرمری

میز فلزی و مرمری

جزئیات میزهای فلزی و مرمری

میز فلزی و مرمری

جزئیات میز فلزی و مرمری

جزئیات میز فلزی و مرمری

جزئیات میز فلزی و مرمری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزهای NOVOCASRIAN x Britannicus Stone’s The Hagstones، به سایت مراجعه کنید. novocastrian.co.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید