واقع در حومه کامبرول ملبورن، این خانه خانوادگی یک طرح جدید توسط آگاه کردن. این مفهوم به عشق مشتریان به معماری مدرن اواسط قرن، با ترکیبی از مینیمالیسم و ​​هوس انگیز اشاره می کند. زوایای سخت مدرن در سراسر با منحنی های بازیگوش کاملاً تکمیل می شود که منجر به یک خلوت شیک و آرام برای خانواده جوان می شود.

InForm پالت ملایمی از رنگ ها و مواد را در خود جای داده است که طراحی التقاطی و در عین حال منسجم را ایجاد می کند. در اتاق نشیمن، یک مبل منحنی به رنگ ارغوانی خاموش در کنار یک فرش خنثی و صندلی گرد کار می کند، در حالی که میز قهوه دارای پایه های استوانه ای است که رویه شیشه ای مربعی را نگه می دارد.

دیوارهای منحنی از راهرو مرکزی به اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق غذاخوری منتهی می شوند.

کف‌های بلوط کم‌رنگ، فضای نشیمن باز را زمین‌بندی می‌کنند، که از طریق پانل‌های شیشه‌ای از کف تا سقف به فضای بیرونی خصوصی نگاه می‌کند. صندلی های چوبی پشت گرد با یک میز ناهار خوری بیضی شکل جفت می شوند که مکمل لبه های گرد جزیره آشپزخانه است.

آشپزخانه سفید ساده با لهجه‌های برنجی که در نوارهای بالا و پایین کابینت‌ها، دستگیره‌های لوازم خانگی و نورپردازی نشان داده شده‌اند، زنده می‌شود.

حتی چمنزار کوچک دارای لبه های گرد است که خطوط سخت نمای بیرونی خانه را از بین می برد.

نسیم نور طبیعی را در روز فیلتر می کند در حالی که در شب نور داخلی را به نما می فرستد.

READ  شاهکار کوه با جزئیات بی عیب و نقص طراحی شده است

در تمام ماه همراه باشید تا نمونه‌های مورد علاقه خود را از طراحی منحنی به اشتراک بگذاریم!

عکس ها توسط تیموتی کی.
یک ظاهر طراحی شده توسط ربکا ویتارتاس.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید