طراحی شده توسط استودیو قصابیان، جذاب مالهالند خانه یک جواهر مینیمالیستی است که در تپه های هالیوود لس آنجلس، کالیفرنیا واقع شده است. این پروژه به عنوان یک نمونه برجسته از معماری مدرن اواسط قرن ظهور می کند که از دریچه مینیمالیسم معاصر تقطیر شده است. این پروژه که توسط معمار اصلی و داخلی آدرین قصابیان پیش بینی شده است، یک رویکرد چند وجهی شامل طراحی داخلی، برنامه ریزی معماری، و ایجاد مبلمان سفارشی متناسب با محل سکونت را نشان می دهد.

اتاق نشیمن که نمونه ای از زیبایی طراحی غنی استودیو قصابیان است

پیانوی بزرگ در حال بازتاب از آینه

منطقه غذاخوری معاصر در پروژه Mulholland

منطقه غذاخوری معاصر در پروژه Mulholland

فضای آشپزخانه بزرگ با سه صندلی بار

ساختار به روز شده در حالی که ریشه در ریشه های دهه 1960 خود دارد، و در یک منطقه تاریخی، قطعات قدیمی را با عناصر جدید طراحی شده برای یک پیچیدگی مدرن که می تواند در طول دهه ها مورد قدردانی قرار دهد، پیوند می دهد. انواع مبلمان، از جمله مبل‌ها و میزهای قدیمی، به‌دقت در بافت‌های امروزی قرار گرفته‌اند تا به‌طور یکپارچه ترکیب شوند. مرکز روایت طراحی، مجموعه‌ای هنری است که هنرمندان ارمنی را به نمایش می‌گذارد که هم میراث صاحب خانه و هم پیشینه فرهنگی قصابیان را منعکس می‌کند.

تغییر کاربری مبتکرانه مبلمان قدیمی

تغییر کاربری مبتکرانه مبلمان قدیمی

یک میز با یک شارژ کم

این لمس‌های شخصی است که روح را به اقامتگاه می‌بخشد. قصابیان می‌گوید: «در ابتدایی‌ترین سطح، سرپناه نشان‌دهنده نیاز اساسی انسان است که پناهگاه و پناهگاهی را فراهم می‌کند. در بیشتر دنیای مدرن، فضای داخلی جایی است که ما بیشتر وقت خود را در آن می گذرانیم و تأثیر محیط اطراف ما بسیار فراتر از زیبایی شناسی است. محیط داخلی ما تأثیر مستقیمی بر سلامت جسمانی، سلامت روان، بهره‌وری، خلاقیت و احساس آرامش کلی ما دارد.»

اتاق خواب اصلی در اقامتگاه هالیوود هیلز

اتاق خواب اصلی در اقامتگاه هالیوود هیلز

اتاق خواب اصلی در اقامتگاه هالیوود هیلز

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمرین قصابیان به همین نام مراجعه کنید StudioQasabian.com.

READ  BAAO و 4 | MATIV رنگهای روشن را به پیش دبستانی Mi Casita در بروکلین اضافه می کنند

عکاسی توسط الیزابت کاراباباس.

لئو لی علاقه خود به مینیمالیسم را به وبلاگ روزانه خود ترجمه می کند لیبال. علاوه بر این، می توانید اشیاء و مبلمان مینیمالیستی با طراحی منحصر به فرد را در این هتل پیدا کنید فروشگاه لیبال.

دیدگاهتان را بنویسید