به اپیزودی خوش آمدید که در آن به سوزان ترین سوال شما پاسخ می دهم: برادر شما تاپرور، دستکش فر XL و ویتامیکس خود را کجا قرار می دهد؟ آشپزخانه‌ها باید قبل از هر چیز بسیار کاربردی برای نیازهای یک خانواده خاص باشند، بنابراین همانطور که همه ما در حال طراحی کابینت بودیم، تمرینی را انجام دادم که دوست دارم برای تمام کابینت‌های ساختمانی جدید انجام دهم – هر مکان را قرار دهید. تنها. چیز. پس از چندین بار انجام این کار (اول پروژه پورتلند، سپس خانه کوهستانی، سپس خانه مزرعه)، احساس می‌کنم درک مناسبی از آنچه که باید در دسترس یک بازو باشد و چه چیزی برای چند قدم راه رفتن خوب است (بیش از شما) دارم. فکر). آیا کشو به کشو رفتن زیاد است؟ من اینطور فکر نمی کنم. و انصافاً بسیار سرگرم کننده است زیرا می توانید در مورد زندگی خود در آنجا خیال پردازی کنید. من معمولاً نقشه‌های کابینت‌ساز را می‌گیرم (آنچه در زیر می‌بینید – نه یک طرح طراحی واقعی) و آن را به Keynote وصل می‌کنم و متنم را روی هر کشو و کمد می‌پوشانم (معروف به هیچ چیز جالبی نیست). من فکر می کنم این فقط باعث می شود که شما واقعاً مطمئن باشید که آشپزخانه را برای اهداف آشپزی خود طراحی می کنید.

آشپزخانه در این خانه کجاست؟

ما یک پست پلان زمینی نوشتیم که به شما نشان می دهد کل خانه چگونه چیدمان شده است، اما همانطور که در بالا می بینید، آشپزخانه در وسط خانه با گردش های زیادی در اطراف آن و با میله ای روی پنجره قرار دارد. سمت و انباری کمی خارج از محل قرار گرفته است. این جزیره بزرگ و زیبا با سینک روبروی دیوار محدوده دارد.

READ  کرکره های سفارشی/اصیل چقدر هستند؟ + تزئینات بیرونی ما با رنگ سفید را ببینید

حالا قبل از اینکه خیلی سخت قضاوت کنید و از طراحی خودداری کنید، اینها نقاشی های کابینت ساز هستند. به این معنی که هیچ یک از طراحی ها شامل سخت افزار، رنگ چوب، سنگ، کاشی و غیره در اینجا نیست.

آشپزخانه: جزیره کابینت های پایین و بار

من چند فلسفه دارم که باید در نظر بگیرم (در صورت انجام کابینت و لوله کشی جدید).

  1. وسایل بچه ها باید کم و در کشو و در صورت امکان نزدیک ماشین ظرفشویی باشد.
  2. ماشین ظرفشویی و زباله/کمپوست شما باید کنار سینک باشد (اگر در جزیره یا همان کابینت باشد) اما از کدام طرف فرود می آیند مهم نیست. من راست دست هستم، آنها را در هر دو طرف داشتم و شما فقط خیلی سریع وفق می دهید. مطمئناً، ممکن است ترجیح کمی داشته باشید، اما من فکر می کنم نزدیکی به ظروف از ماشین ظرفشویی بیشتر مورد توجه است (اما به سختی). البته، چیزی که نمی خواهید این است که مشکل ترخیص یا مشکل جریان ترافیک داشته باشید (تعداد افراد زیادی روی هم قرار گرفته اند زیرا همه عملکردهای اصلی خیلی نزدیک هستند) اما پس از سال ها استرس در مورد اینکه این دو عنصر باید کدام طرف باشند. برو، خوشحالم که می گویم هر دو خوب هستند!

آشپزخانه: دیوار محدوده و پشت جزیره

اکنون آشپزخانه آن‌ها مطمئناً اندازه‌ای دوست‌داشتنی دارد، اما وقتی فضای بار را فراموش کردید (که همه یخچال‌های نوشیدنی و یخ سنگ‌ریزه‌ای است) آن‌وقت آنها واقعاً فقط کابینت جزیره (که لوله‌کشی سینک را در خود جای داده است) و دیوار محدوده را دارند. بنابراین ما نیاز به کابینت‌های بالایی داشتیم (که بیشتر شبیه کمدهای آویزان روی کاشی در هنگام نصب آن‌ها هستیم. اوه و در اولین عکس بازکن به قسمت‌های بالایی توجه نکنید، چون چوب‌های اطراف خیلی ضخیم شده‌اند، مجبور شدیم آن‌ها را دوباره انجام دهیم). من با چاقو گذاشتم پشته‌هایی از بشقاب‌ها و کاسه‌های همسان، شاید ظروف شیشه‌ای، و سپس در بالای کاسه‌های سرو زیبا (که دسترسی به آن‌ها سخت‌تر است، اما شدنی‌تر) است. از آن زمان به بعد، قفسه‌هایی را برای ظروف شیشه‌ای در بالای میله اضافه کرده‌ایم، زیرا برای من منطقی نبود که ظروف شیشه‌ای شما را در نزدیکی بار داخلی/خارج خود نداشته باشم.

READ  The Link Up: Em's Pantry Org Dupe، ایده هدیه تعطیلات بدون شکست جس، و سرگرمی مورد علاقه جدید ما با ورق بازی سریع

شربت خانه: غذا و لوازم اضافی

من عمیقاً آنها را تشویق کردم که آشپزخانه ای با اندازه متوسط ​​داشته باشند، با یک انباری جداگانه برای همه غذاها، آشفتگی ها و چیزهای تصادفی. من دوست داشتم انباری جایی باشد که بتوانم وسایل را تا زمانی که زمان تمیز کردن داشته باشم (مخصوصاً زمانی که مردم تمام می‌شوند) جابجا کنم. این قطعاً یک لوکس است، اما اگر اکنون در حال طراحی خانه ای با متراژ مناسب هستید، یک آشپزخانه با اندازه متوسط ​​تر با یک اتاق انبار جداگانه (آشپزخانه؟) چیز خوبی است که باید در مورد آن فکر کنید. همه ما واقعاً عاشق برخی از چیزهایی هستیم که در خودمان داریم، از جمله کشوی کنسروهای کنسرو شده و کشوهای عمیق‌تر مواد غذایی با نیمه باز (این به شما امکان می‌دهد تا در صورت تمایل سیب‌زمینی، پیاز و سیر را در آنجا قرار دهید) . اینطوری!

FYI از زمان این عکسبرداری، قفسه های بالایی (بالای کشوها) را به ذخیره سازی روغن و اسنک بیشتر (ظروف سرویس کمتر) تبدیل کرده ایم.

اکنون یخچال آنها کوچک نیست (عرض آن 30 اینچ است، در کنار هم) اما آنها هنوز فکر می کنند که داشتن یک یخچال/فریزر اضافی در نزدیکی شما ایده خوبی است (فکر کنید “یخچال گاراژ” اما در انبار شما). مطمئناً لازم نیست، اما همچنین به یاد داشته باشید که ما در طول سال 2021 طراحی می‌کردیم، زمان آماده‌سازی غذا را تعطیل می‌کردیم، و ایده داشتن غذای کافی در یخچال به مدت 10 روز به‌عنوان یک ضرورت به نظر می‌رسید تا لوکس.

آنها فضای زیادی در اینجا دارند، اما دانستن اینکه وسایل اضافی خود را در کجا قرار می دهند و اطمینان حاصل می کنند که آنها جا می شوند، سرگرم کننده بود. و من مطمئن نیستم که مایکروویو یا اجاق بخار است، FYI (من در کل پروژه شرکت ندارم و لوازم خانگی را حمایت نکرده ام، بنابراین مطمئن نیستم). هدف ما از این پست‌های کابینت این است که به کسانی از شما که طراحی خود را طراحی می‌کنند (معروف به طراح داخلی یا آشپزخانه) کمک کنیم تا ایده‌های بیشتری دریافت کنند و در تصمیم‌گیری‌های خود احساس اطمینان بیشتری کنند. اگر فقط می توانستیم این کار را با تمام وسایلی که بچه هایمان هر روز به خانه ما می آورند انجام دهیم 🙂

READ  تعطیلات در اطراف خانه مزرعه ما - امسال "انجام شده بهتر از عالی است"

*با تشکر از آنی آشر، معمار این پروژه و مکس همفری طراحی مشترک! وقتی پروژه تمام شد، کابینت ساز را به هم مرتبط می کنیم! به جی پی میسی فریاد بزن ساخت سفارشی سیرا

*اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید