سه سال پیش ما پروژه خانواده برادرم River House را اعلام کردیم – یک ساخت جدید در Willamette در پورتلند و ما در نهایت در “مراحل سرگرم کننده” برای اشتراک گذاری هستیم. این پروژه کند بوده است زیرا مهندسی یک خانه در نزدیکی رودخانه ای که می تواند سیلابی کند شدید است و آنها مجبور شدند مانند 20 دکل را در خاک بگذارند و 80 فوت پایین بیایند تا زمانی که به سنگ بستر برخورد کنند. اما همانطور که تربیت مورمون من به همه ما یادآوری خواهد کرد – شما نیاز به یک پایه محکم دارید که بر روی آن بنا کنید (البته لازم نیست اشاره کنیم). و او خانه بزرگی است، بنابراین ریختن فونداسیون، قاب‌بندی، و انجام تمام کارهای الکتریکی، لوله‌کشی و تهویه مطبوع، یک سال پس از وارد شدن ستون‌ها بود. من واقعاً در بیشتر آن‌ها نقشی نداشتم، زیرا نقش من بیشتر است. در اتاق هایی با شراکتی که من با آنها مذاکره کردم (البته من به عنوان یک خواهر هم در مورد مسائل فکر می کنم). این تمام چیزی است که می توانم بگویم من تقریباً هیچ اعتباری برای خود ساختار قائل نیستم و به لطف…

چه کسی درگیر است؟

صحبت از، جی پی میسی از ساخت سفارشی سیرا (در تصویر نیست) پیمانکار و دوست شخصی ما است. ما او را خیلی دوست داریم. جی پی، مهندس و آنی آشر، معمار، سزاوار تمام اعتبار است تا زمانی که “پایان” در میان باشد (که در آن حداکثر و من وارد شدم). آنی در چیدمان خانه و به حداکثر رساندن مناظر و نور کار باورنکردنی انجام داد. برخی از زوایا و سقف ها بسیار زیبا هستند!!! آنها تمام نقشه های پنجره را بدون من انجام دادند (من در Arrowhead بودم) و در حالی که من نظرم را در مورد جایی که اتاق ها باید از طریق نقشه ها بروند، می گفتم، کن/کتی می دانست که آنها چه می خواهند. من می گویم که زمین لاغر و طولانی است، بنابراین آنها مجبور شدند برای اینکه خیلی گسترده یا گسترده نباشند، بالا می رفتند و مکان هایی ایجاد می کردند.

ما این پروژه را زمانی شروع کردیم که من تمام وقت در دریاچه اروهد در طول قرنطینه زندگی می کردم و تیمی در پورتلند نداشتم. می دانستم که به تنهایی نمی توانم آن را به خوبی انجام دهم. بنابراین با دوستم که بسیار با استعداد بود تماس گرفتم مکس همفری تا ببینم آیا می‌خواهد آن را با من طراحی کند یا نه و او را به کن و کتی معرفی کرد تا ببیند آیا مناسب است یا خیر.

داشتن تخصص و تجربه او در این پروژه بسیار عالی بود و من دوست داشتم دیدگاه او را داشته باشم (و چیزهای زیادی یاد گرفتم). اکنون که بازسازی خانه مزرعه انجام شده است، پهنای باند بیشتری دارم، بنابراین بیشتر اتاق‌ها را بدون Max تکمیل می‌کنم (همچنین برای انتخاب میز کناری به دو طراح نیاز ندارید و به خاطر سرعت، یکی این کار را سریع‌تر انجام می‌دهد). از حدود 3 ماه پیش، من مسئولیت را بر عهده گرفتم، زیرا برادرم است و من برای همه شراکت ها آماده هستم. ما یک گفتگوی واقعاً آسان در مورد آن داشتیم و هر دو در یک صفحه بودیم – که دیگر معنی نداشت که دو طراح شناخته شده اتاقی را تزئین کنند. او در بسیاری از اتاق ها 50 درصد اعتبار دارد و برخی از بهترین رنگ ها توسط او انتخاب شده است. هیچ چیز جز عشق و احترام بین ما نیست و من برای آمدن او هیجان زده هستم که اکنون که حتی کارهای بیشتری انجام شده است. تنها دلیل واقعی که من حتی به آن اشاره می کنم این است که گاهی ممکن است بگویم “من انتخاب کردم” و گاهی اوقات “ما انتخاب کردیم” زیرا نمی خواهم فرض کنم که او برای چیزی که هیچ ارتباطی با آن نداشت (و ممکن است) اعتبار می خواهد آن را انتخاب نکرده ام :)). بنابراین، در حالی که من و او کارهای حمام را با هم انجام می‌دهیم، بیشتر تزیینات/سبک‌ها توسط من خواهد بود (و اگر از نحوه انجام من خوشش نیاید، ممکن است سبک را تغییر دهد، که با همه آن و بخشی از معامله خوب است. ).

READ  10 اشتباه اصلی ما در نوسازی و دکوراسیون که باید از آنها اجتناب کنید

چرا ما در مورد آن وبلاگ نویسی نکرده ایم؟

خوب، بیشتر به این دلیل که طراحی دو خانه به طور همزمان برای تیم کوچک ما در حال حاضر طولانی است. اما مستندسازی هر دو به گونه‌ای که مخاطب بتواند آن را درک کند، کار بسیار بیشتری از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. از نظر تجربه (و این واقعاً وارد بیسبال می شود) اکثر خوانندگان و دنبال کنندگان به مرحله ساخت و ساز علاقه ای ندارند – می بینیم که اعداد کاهش می یابد تا زمانی که زمان کاشی، رنگ، رنگ و غیره فرا می رسد. بنابراین سعی می کنیم محتوا را سفارشی کنیم. تا آنجا که ممکن است قانع کننده باشد و فقط “دیوار خشک در حال بالا رفتن” برای ماه ها نباشد. یک سال تمام در حال کادربندی بود! یک پروژه سه ساله فقط در ابتدا و نزدیک به پایان جالب می شود – و ساخت جدیدی با این مقیاس و بودجه کاملاً قابل ربط نیست – کمتر “مشکلات” برای حل یا چیزهایی که برای بحث جالب است. و بیشتر، اگر صادق باشم، تیمی در اینجا یا پهنای باند خلاقانه ای برای مدیریت مستندسازی و انتشار هر دو به طور همزمان نداشتم. بنابراین ما بر روی خانه مزرعه برای سال 2023 تمرکز کردیم و این پروژه اصلی ما در سال 2024 است. امید من این است که فالوورهای شبکه های اجتماعی (که باید سر و صدای زیادی را از بین ببرند) در کجای ما (خانه مزرعه؟ خانه کوهستانی؟ خانه رودخانه؟) سردرگم نشوند و اگر فقط یک بار بازسازی انجام می دهیم، بتوانند با پروژه درگیر شوند. .

چگونه با پروژه های “دوستان و خانواده” کار می کند؟ برادرت بهت پول میده؟؟

قسمت آبدار آن را برش می دهیم. من راحت نیستم از دوستان و خانواده اتهام بزنم (زیرا فشار زیادی بر من وارد می شود که ناامید نشم و در نتیجه رابطه را لکه دار نکنم) و با این حال به خاطر حفظ یک رابطه سالم و ایجاد نارضایتی، من نیز این کار را انجام نمی دهم. نمی خواهند رایگان کار کنند (مخصوصاً وقتی بودجه دارند). در گذشته تمام وقت دستیارم را برای دوستان/خانواده‌ام قبض می‌کردم (مگر اینکه اسپانسر کاملاً آن را پوشش می‌داد)، اما هرگز وقت خودم را نداشتم. این بسیار مهم است که در مورد همه چیز از قبل و شفاف باشید. بنابراین هر “شغل” در حال حاضر بر اساس مورد به مورد است. برای این مورد، ما به توافقی رسیدیم که در آن من همه مشارکت‌ها را مطرح می‌کنم و قول می‌دهم که پروژه را به صورت عمومی مستند کنم، با این امید که شرکا بتوانند زمان ایجاد محتوا (معروف به قابل تحویل) را به شرکت من بپردازند. این موارد تحویلی شامل عکس‌ها (با حقوق استفاده)، یکپارچه‌سازی ویدیو (یوتیوب و حلقه‌ها) و تعداد زیادی محتوای رسانه‌های اجتماعی، بدون ذکر پست‌های وبلاگ، اعتبار، پیوند دائمی هستند. نه تنها باید ایجاد کرد، بلکه روابط زیادی را نیز باید مدیریت کرد (بنابراین داشتن یک تیم کامل و نیاز به دریافت دستمزد برای پوشش دادن زمان خود، که بسیار زیاد است).

READ  ایده لباس انتقالی بهار که عاشق آن هستم - دامن ماکسی FTW

بنابراین من سه سال پیش واقعاً مشغول ارائه مارک‌های طراحی مورد علاقه‌ام در سطوح مختلف مشارکت، با تعداد زیادی طرح‌های سفارشی شده بودم. در برخی موارد ما از خانه به عنوان یک نمایشگاه برای برند استفاده می کنیم و در موارد دیگر فقط در ازای پیوند دادن/اعتبارگذاری محصول را قرار می دهیم. برخی می‌خواهند و برای انحصار بودن در اتاقی بدون رقبای دیگر قرار می‌گیرند و برخی دیگر از برچسب‌گذاری، پیوند و اعتبار (آگاهی روابط عمومی و فروش) خوشحال هستند. من 30 درصد از هزینه خرده‌فروشی قطعه «معامله‌شده» را از برادرم دریافت می‌کنم، و اساساً 70 درصد تخفیف به او می‌دهم، بنابراین امیدوارم در پایان آن را یک برد/برد در نظر بگیریم، اما چه کسی می‌داند!

اجازه دهید خیلی واضح بگویم – هیچ چیز “رایگان” یا “هدیه” نیست. این روز تولد من نیست، اینها “هدیه” نیستند – این برندها چیزی را در ازای آن می خواهند، همانطور که باید، و اغلب چیزی که آنها می خواهند برای ایجاد آنها بیشتر از قیمت محصول هزینه دارد. بنابراین، من باید تخمین بزنم که آیا هزینه های تولید برای قطعه مورد نظر منطقی است یا خیر (و در حالت ایده آل، ما نه تنها سود می بریم). این کار TBH ردیابی صفحه‌گسترده زیادی است (از شما متشکرم کیتلین!)، اما من سال‌هاست که این کار را انجام می‌دهم، بنابراین اگر منطقی باشد یا نه، غریزه بسیار خوبی دارم. علاوه بر این، تک تک چیزهای این خانه، هر شراکتی یکی بود که من دنبالش رفتم و دست انتخاب کردم، بنابراین هیچ چیز چالشی برای گنجاندن آن نبود. ما باید بدون در نظر گرفتن محتوا محتوا تولید کنیم، بنابراین در حالی که برخی از مشارکت‌ها احتمالاً سودی ندارند، در یک نقطه خاص که مجبور به گرفتن عکس هستید، به اندازه کافی چراغ دوپ را می‌خواهید تا معامله کنید و امیدوارید که پول را پس بگیرید. در انتهای پشت

صبر کنید، “پشت پایان” چیست؟

“پایان” دلار ناشناخته ای است که ما در قالب “پست های وبلاگ” از آن استفاده می کنیم. امید این است که روند و افشای پست های پروژه از طریق تبلیغات و کمیسیون های وابسته درآمدزایی کند. این یک خطر شخصی بزرگ برای من و برادرم است، بنابراین ما باید همیشه محترمانه، پیشاپیش و شفاف باشیم تا ابتدا از رابطه محافظت کنیم. اعتماد بسیار بزرگ است. او باید به من اعتماد کند که من با شرکای انتخاب شده من خانه را زیبا می کنم و باید به او اعتماد کنم که به من پول بدهد، LOL. البته این احتمال وجود دارد که من برای عکاسی، فیلمبرداری، تولید رسانه های اجتماعی و دستیار استایل/طراحی بیشتر از آنچه که از طریق این سیستمی که ایجاد کرده ایم هزینه کنم، وجود دارد، اما به نظر می رسد ریسک جدی است. (و ایده من بود) و یکی که با چشمان باز وارد می شوم. تا اینجا واقعاً واقعاً عالی است، بیشتر به این دلیل که من سبک کن و کتی را به خوبی می شناسم و ما در اکثر تصمیمات کاملاً هماهنگ هستیم. به علاوه، هیچ یک از ما به راحتی آزرده نمی شویم، بنابراین اگر موافق نباشیم، مشکلی نیست و گزینه های بیشتری پیدا می کنیم یا فقط کادر را علامت زده و به جلو حرکت می کنیم. بسیار بسیار سرگرم کننده و بدون درز بود – خانه 15 دقیقه با من فاصله دارد، بسیار زیباست که از نظر طراحی واقعاً الهام بخش است، و کار کردن با برادرم سرگرم کننده است. بنابراین بله، این روش “کار می کند” 🙂 هر پست وبلاگ درآمد ایجاد می کند، بنابراین هرچه بیشتر در مورد این پروژه وبلاگ داشته باشیم، EHD می تواند درآمد بیشتری ایجاد کند، بنابراین ما را در ماه های مشارکت کند (ژانویه-ژوئن) زنده نگه می دارد. بنابراین از اینکه تبلیغات پاپ آپ را تحمل کردید بسیار متشکرم 🙂 اما چالش بر عهده ماست تا مطمئن شویم که در این پست ها به چشم می آییم و اتاق ها را بسیار خوب جلوه می دهیم که مردم دوست داشته باشند و به اشتراک بگذارند.

READ  "پشم گوسفند" نشوید ، پشم گوسفند را بدست آورید

کی تمام می شود؟

در حال حاضر آنها روی کاشی و کابینت هستند، بنابراین ما تخمین می زنیم که آنها می توانند تا مارس نقل مکان کنند (البته این بارها تغییر کرده است). برنامه ما این است که در بهار حمام ها و اتاق های گلخانه (در هر جایی که نیازی به مبلمان و دکور ندارد) سبک و فیلمبرداری کنیم و تا پایان سال 2024 شروع به ساخت آنها کنیم و در عین حال بقیه اتاق ها را با مهلت کمتری تزئین و مبله کنیم. و با زمان زیادی برای مستندسازی.

بزرگترین چالش ها چیست؟

راستش را بخواهید، الهام بخش آن خانه کوهستانی ماست – آنها دوست داشتند در آنجا بمانند و من هم مطمئناً همینطور. این یک خانه آسان برای لذت بردن از زندگی است. اما واضح است که من نمی خواهم یک خانه را دو بار طراحی کنم! بنابراین من آن را فشار می‌دهم تا فضای کابین سنتی‌تر و رنگ‌ها، کاغذدیواری‌ها و لحظات پرخطر/سرگرمی بیشتر باشد، اما باید همان چیزی باشد که آنها می‌خواهند و متناسب با سبک معاصر باشد. شاید من نیاز داشته باشم که فشار دهنده بهتری باشم، اما وقتی صحبت از پایان های سخت به میان می آید، ریسک گریز هستم، بنابراین ما در واقع در یک صفحه هستیم. پست پیش بینی من را به یاد دارید که در آن پیش بینی کردم “عجیب” و “سرکش” مورد توجه قرار می گیرند؟ خوب، کتی و کن چیزهای عجیب و غریب نمی خواهند، آنها ساده و با کیفیت می خواهند، بنابراین جایی که ما (به طور معمول) ریسک می کنیم، در پرداخت های تزئینی است، نه پرداخت های سخت (یعنی بیشتر در هنر، لوازم جانبی و مبلمان). من از اینکه حتی به آن فکر می کنم متنفرم – دانستن اینکه چه چیزی “در” است و “اجرا خواهد کرد” بنابراین سعی می کنم آن افکار مقایسه را پایین بیاورم زیرا مفید یا معتبر نیستند. مانند، ما می دانیم که قرمز است، اما قرمز به این خانه تعلق ندارد، بنابراین من قصد ندارم برای آن فشار بیاورم.

ما اکنون شروع به تهیه پیش‌نویس همه پست‌ها با آنچه که فکر می‌کنیم در مورد این فرآیند جالب است، شروع می‌کنیم و سپس به زودی تمام مراحل را به‌روزرسانی خواهید کرد، قول می‌دهم 🙂

منابع تاکنون:
نقاشی توسط شروین-ویلیامز
کاشی توسط آن ساکس
کفپوش چوبی توسط استوگا
لوله کشی توسط کوهلر

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید