مشتريان در آرزوي تخريب خانه اصلي، خانه جديد و بزرگتري را در همان نقطه درخواست كردند كه همان احساسات خانه تخريب شده را برانگيخت. بر عهده گرفتن وظیفه بود معماران ساندال نوری، درهمکاری با فضای داخلی چرخشی، که طراحی کرد خانه درختی مدرن برای زندگی در میان فضای سبز سرسبز و در عین حال بهینه سازی مناظر دریاچه واشنگتن و کوه راینر. خانه جدید مدرن تر است و با اتصالات بدون درز به فضای باز باز است. نتایج یک طراحی الهام گرفته از اواسط قرن است که به سمت مینیمالیسم گرایش دارد، در حالی که هنوز سلیقه های متنوع صاحب خانه را به تصویر می کشد.

این طرح شامل مجموعه ای از جعبه های شیشه ای و جامد است که به سمت دریاچه یا عقب رانده می شوند و از خیابان به داخل و خارج می شوند. این باعث ایجاد ارتباط بین داخل و خارج می شود.

جزئیات بازیگوش و رنگ‌های پررنگ فضا را زنده می‌کند و از حداقل بودن آن جلوگیری می‌کند.

در سرتاسر خانه، آثار هنری مختلفی که توسط Swivel Interiors مدیریت شده‌اند، از جمله عکس تگزاس لانگ‌هورن توسط رابین لیتون در آشپزخانه دیده می‌شود.

درهای شیشه ای تاشو درست خارج از فضای اصلی نشیمن برای گسترش فضای قابل استفاده باز می شوند. وقتی روی عرشه استراحت می کنید، واقعاً احساس زندگی در میان درختان را خواهید داشت در حالی که هنوز از منظره آب لذت می برید.

علاوه بر دیوارها و سطوح سفید، پانل های چوبی برای گرما و بافت بیشتر دیوارها را می پوشانند. چوب بلوند سختی را که فقط فضای داخلی سیاه و سفید می تواند به همراه داشته باشد، کاهش می دهد.

READ  مبلمان مدرن طراحی شده برای کسانی که با خرگوش های خانگی زندگی می کنند

با نگاه کردن به پنجره های طبقه دوم و سوم، به راحتی می توان دو بام سبز را تشخیص داد.

طبقه بالای کنسول شامل سوئیت اتاق خواب اصلی با دو دیوار پنجره ای است که به بالای درختان و آب نگاه می کند.

در حالی که فضای داخلی روشن و روشن است، نمای بیرونی با پوشش خاکستری تیره و عناصر فولادی تیره شده تاریک می شود.

عکس ها توسط اندرو جیامارکو.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید