وظیفه طراحی a خانه در یک سایت مستطیل شکل طولانی، معماری آناتومی + آتلیه اخیرا تکمیل شده است خانه بین دیوار در بانکوک، تایلند. نما به عنوان یک سطح سفید و جسور به نظر می رسد که کاملاً پشت آن را پنهان می کند. نمای جلویی با یک در چوبی و شیشه ای منفرد مشخص شده است و در کنار یک باغ صخره ای، نمای بیرونی ظاهری مینیمالیستی را ارائه می دهد.

نمای بیرونی با یک رنگ بافت الاستیک درمان می شود که از ترک ها و آسیب های بعدی که ممکن است در طول زمان و با تغییر آب و هوا ایجاد شود، جلوگیری می کند.

فضای داخلی به دو بال، یکی برای صاحب و دیگری برای مهمان، جدا شده است و در صورت تمایل فاصله اجتماعی ایجاد می کند. هر بال دارای یک درخت بزرگ است که از هر فضایی قابل مشاهده است.

در حالی که فضای داخلی مانند نمای بیرونی به سمت مینیمالیسم متمایل است، گرما و حس زندگی را تداعی می کند. تمام سطوح سفید با عبور نور طبیعی از پنجره ها و بلوک های شیشه ای، فضاهای آرام بخشی را ایجاد می کنند.

آشپزخانه با چوب‌های گرم با فولاد ضد زنگ و صفحه شطرنجی برای جذابیت بصری بیشتر ترکیب شده است. یک میز ناهار خوری گرد با صندلی های مختلف، در کنار قفسه های دیواری قرار دارد که کتاب ها و اشیاء مورد علاقه را در خود جای می دهند.

محوطه اداری به حیاطی که یکی از دو درخت را در بر می گیرد، می نگرد. درهای شیشه ای چرخش دارند تا فضا را به بیرون باز کنند.

READ  خانه شهری سنتی لندن برای یک ویولن‌سل به خانه مدرن تبدیل می‌شود

عکس های VARP Photography.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید