واقع در میان چشم انداز طبیعی Minjeribah در جزیره Stradbroke شمالی در کوئینزلند استرالیا، خانه ساحلی پسران بیکر یک خانه تعطیلات جدید توسط REFRESH*DESIGN. طراحی این خلوتگاه که برای سه خانواده و حداکثر 10 نفر ساخته شده است، به کمپینگ‌های محلی که در آن همه آشپزی، زندگی و خواب در زیر یک برزنت بزرگ انجام می‌شود، اشاره می‌کند. این خانه دارای یک ردپای کوچک است، با تمام عملکردهای ضروری زیر سقف پروانه ای. اتاق خواب خصوصی و اتاق های حمام به منظور به حداکثر رساندن فضای عمومی کوچک نگه داشته می شوند، که باعث ایجاد حال و هوای تعطیلات با چشم اندازی از آب و بوته های اطراف می شود.

فضای داخلی طوری طراحی شده است که احساس کنید بیرون زیر یک سرپناه هستید، به لطف پنجره های مخروطی که باعث می شود سقف شناور به نظر برسد.

پشت خانه ریشه در زمین دارد در حالی که قسمت جلو باز می شود و طاقچه ها بیرون می آیند تا از مناظر زیبا نهایت استفاده را ببرند.

عکس ها توسط کریستوفر فردریک جونز.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید