را خانه آردمور اولین پروژه ساخته شده برای استودیوی طراحی مستقر در شیکاگو را نشان می دهد کوونگ فون گلینو، بلافاصله ثابت می کند که برش های طراحی شده آنها در حال حاضر به خوبی تزیین شده است. این طرح در یک زمین سنتی شیکاگو در کنار یک کوچه واقع شده است، این طرح منعکس کننده یک پلان طبقه معاصر است که در آن فضاهای زندگی خصوصی و عمومی برگردانده شده اند، با مناطق مشترک در طبقه بالا و اتاق خواب ها درست در زیر آن. با قرار گرفتن در بالاترین سطح، سطح باز از نور طبیعی بیشتری با پنجره هایی که در هر چهار طرف قرار دارند بهره می برد.

یک دهلیز منحنی و با ارتفاع دو برابر طول طولانی خانه را می گذراند و تا سطح بالایی گسترش می یابد و از نظر بصری فضاها را به هم متصل می کند. راه پله درست پشت دیوار منحنی منتهی به طبقه دوم پنهان شده است.

چهار خرپا مثلثی پنج ناحیه پلان باز را مشخص می کند: اتاق نشیمن، اتاق پودر، اتاق غذاخوری، جزیره آشپزخانه و آشپزخانه.

فضای داخلی دارای یک پالت رنگی مینیمالیستی و انتخاب متریال از دیوارها و سقف های سفید است که با کف چوب بلوط سفید، خرپاها و اثاثیه جفت شده و فضا را تمیز و روشن نشان می دهد.

پنجره‌ها محیط طبقه مشترک را احاطه کرده‌اند، که مهم‌ترین آن، پنجره‌ای به طول 56 فوت است که تمام طول خانه را می‌پوشاند.

یک طبقه پایین اتاق خواب هایی هستند که به سمت همسایه رانده می شوند و فضای دهلیز را فراهم می کنند.

READ  گروه راکول لابی و رستوران جوی را در PAC NYC ایجاد می کند

در حالی که نمای بیرونی مدرن است، خانه با فرم مستطیلی و سقف شیبدار استاندارد، حس سنت را حفظ کرده است.

خانه بالای یک پایه بتنی قرار دارد که با پنجره های زیرزمین سوراخ شده است. طبقه اول با چوب خاکستری در نیمه پایینی و چوب مشکی در نیمه بالایی پوشیده شده است که بقیه مسیر را به سمت بالا ادامه می دهد تا طبقه دوم را نیز پوشش دهد.

عکس ها توسط عکاسی جیمز فلوریو.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید