آن سرگرمی دیرینه ای که مادربزرگ شما ممکن است در اوقات فراغت خود از آن لذت برده باشد، همان سرگرمی است که الهام بخش آن بوده است. خام جدید آخرین پروژه، گره دار. در هفته طراحی میلان امسال 2023، استودیوی طراحی مستقر در روتردام توسط معماران Panos Sakkas و Foteini Setaki از یک سری نیمکت با مواد لمسی عجیب و غریب که یادآور منسوجات بافتنی است، رونمایی خواهد کرد. بازدیدکنندگان می توانند پروژه آزمایشی را در این آدرس بررسی کنند آلکوا از 17 تا 23 آوریل 2023.

قدم زدن روی نیمکت هلو

عکس: Mathijs Labadie

The New Raw که به دلیل نوآوری در تکنیک های دیجیتالی خود از طریق آزمون و خطا برای ایجاد طرح های خود شناخته شده است، توانست این پارچه مجسمه سازی شده سه بعدی را با ترکیب کارهای دستی سنتی با روش های ساخت دیجیتالی زنده کند. ما از تکنیک‌های بافندگی آنالوگ برای ادای احترام به رشته پیوسته فرآیند تولید استفاده می‌کنیم و آن‌ها را روی سطوح بزرگ و سخت مبلمان آزمایش می‌کنیم. با کارمان می‌خواهیم انتقال از سنتی به دیجیتال و از مجازی به فیزیکی را با یک پیچ و تاب به‌طور ملموس بیان کنیم.» با استفاده از زباله های پلاستیکی، استودیو می تواند یک نخ پیوسته ایجاد کند که تا می شود، می پیچد و حلقه می شود و سطحی را تشکیل می دهد که برای لمس غیرقابل مقاومت است. به دلیل متغیرهایی مانند دما در طول تولید و خواص مکانیکی خود مواد، بی نظمی های جزئی در نیمکت ها وجود دارد، درست مانند هر قطعه دستباف.

سه نیمکت بافتنی پرینت سه بعدی

عکس: Mathijs Labadie

سه نیمکت بافتنی پرینت سه بعدی

عکس: Mathijs Labadie

چهار نیمکت پرینت سه بعدی

عکس: Mathijs Labadie

جزئیات از نزدیک از مواد پرینت سه بعدی

عکس: Mathijs Labadie

نیمکت هلو

عکس: Mathijs Labadie

نیمکت های هلو و نعناع

عکس: Mathijs Labadie

پاهای ایستاده روی نیمکت هلو

عکس: Mathijs Labadie

نیمکت پرینت سه بعدی آویز

عکس: Mathijs Labadie

نمونه دستی از مواد پرینت سه بعدی

عکس: میشل مارگوت

دست نگه داشتن گلوله های زباله پلاستیکی

عکس: میشل مارگوت

دست نگه داشتن نمونه های رنگی

عکس: میشل مارگوت

دست در دست گرفتن نمونه های مواد چاپ شده سه بعدی

عکس: میشل مارگوت

معماران پانوس ساکاس و فوتینی ستاکی

معماران پانوس ساکاس و فوتئینی ستاکی از The New Raw

نیمکت های خانواده Knotty در سه شکل و اندازه مختلف و دو رنگ نعنایی و هلویی تولید خواهند شد. این پروژه در A12، Ex-Macello di Porta Vittoria – Viale Molise 62، میلان در معرض دید قرار خواهد گرفت.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

READ  Dezeen کافه بار طراحی شده توسط مایکل یانگ را در طراحی شانگهای ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید