یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد پورتلند، همه فروشگاه های قدیمی است. زیاد هستند و خوب هستند. آنها دیوانه وار ارزان یا چیز دیگری نیستند، اما فقط به خوبی تنظیم شده اند. بنابراین وقتی دریاچه اروهد را از دست می دهم یا متوجه می شوم که 5 روز است که خانه ام را ترک نکرده ام، به یکی از مراکز خرید عتیقه می روم و به یاد می آورم که علیرغم اینکه احساس می کنم در این کشور زندگی می کنیم، یک شهر کامل از چیزهای جالب داریم. 13 دقیقه دورتر بنابراین امروز چند یافته قدیمی قدیمی برای خانه دارم…

آباژورهای ویکتوریایی عتیقه

همانطور که می بینید بالاخره داریم اتاق الیوت را جمع می کنیم. من این سایه ها را در مرکز خرید عتیقه پیدا کردم و به سختی به آنها برخورد کردم. اول قرمز/صورتی را خریدم و بعد به سبزش فکر کردم. من در ابتدا می خواستم یکی را روی میز کاردستی در گوشه ای بچسبانم، اما وقتی آن را به او نشان دادم، او گفت: “بیا هر دو را روی تخت انجام دهیم!” بعد سبزه رو بهش نشون دادم و اون جیغ زد و من برای اون جیغ خرجم. سایزشون زیاده ولی چقدر ناز هستن؟؟؟

به سایه‌ها برگردیم… سپس فکر کردیم که شاید هر دو را در گوشه‌ای انجام دهیم، مثل این 🙂 باید آنها را دوباره سیم‌کشی کنم و یک زنجیره بلند اضافه کنم، سپس بفهمم کجا می‌توانند بروند.

سویشرت صورتی | شلوار ورزشی صورتی

به هر حال، بچه‌های ما در این تاپ‌ها/پایین‌های همسان مخملی/میکرو پشمی زندگی می‌کنند. آنها PJ نیستند اما کاملاً می توانند باشند. آنها از مدرسه به خانه می آیند و آنها را مانند لباس های دنج خانه می پوشند. آنها فقط بسیار نرم و راحت هستند (سویی شرت و شلوار گرمکن – هر دو 12 دلار چارلی نسخه camo را دارد).

READ  اخطار: 5 انتخاب متداول طراحی برای تجدید نظر (و به طور بالقوه اجتناب)

آینه قدیمی

این آینه گلی که فکر می کردم خیلی بامزه رنگ شده است. همانطور که هست خوب است اما به نظر فرصت خوبی برای روشن تر کردن آن است (و رنگ آمیزی آن بسیار راحت تر از کمد – من به آرامی سعی می کنم ما را متقاعد کنم که اگر در جاهای دیگر رنگ کافی داشته باشیم، نیازی به مقابله با یک کمد نیست. کار اصلی رنگ). او می‌خواهد گل رز را سفید روشن و برگ‌ها را سبز رنگ کند، اما من فکر می‌کنم همه چیز در یک رنگ خشخاش بهتر از کاغذ دیواری بیرون می‌آید.

رویه لحاف صورتی تند

من آن رویه لحافی را از Etsy خریدم، زیرا این تنها لحافی است که او دوست داشت (بیشتر صورتی‌ها خاموش‌تر و ارغوانی‌تر هستند یا همان طور که او می‌گوید «عزیزانه‌تر» هستند، اما این صورتی تند عالی است). بنابراین احتمالاً یک پارچه پشتی انتخاب می‌کنم و آن را به هم می‌دوزم (یا برای دوخت می‌اندازم). خیلی نازه

هنگام خرید با او، این دو اثر هنری را پیدا کردیم که هر دو دوست داشتیم. سگ سوزن دوزی است و پسر گلدار یک نقاشی رنگ روغن.

من هنوز مطمئن نیستم که آنها قرار است به کجا بروند (و کاملاً مطمئن هستم که گل رز قرار است عمودی باشد. هر دو بسیار مقرون به صرفه بودند (زیر 20 دلار).

دیوار چشم انداز اتاق خانواده

من در حال حاضر هنوز در تلاش هستم تا رنگ دیوار + رنگ مبل را در اتاق خانواده کار کنم و این نقاشی ها را پیدا کردم که کار را انجام می دهند. من کاملاً متقاعد نشده‌ام که رنگ همچنان باقی بماند، اما به جمع‌آوری این مناظر دریایی شبانه‌تر (من آنها را منظره ماه می‌گویم) ادامه می‌دهم و بعد یک بار که 7-10 تا از آنها داشته باشم همه آنها را آویزان کنم و ببینم آیا این برای من انجام می دهد هر سه اینها از مغازه های قدیمی محلی بودند (یکی بزرگ یک IMO سرقتی با قیمت 270 دلار بود).

READ  نمایشگاه Unravel Barbican به بررسی قدرت خرابکارانه منسوجات می پردازد

یک کاشت عجیب

آخر این گلدان چقدر عالیه؟؟؟؟ او هم بزرگ است (احتمالاً 2 اینچ قد). من می خواهم یک درخت بزرگتر در آن قرار دهم اما آن را در مقابل کاشی دوست دارم و یک نقشه بزرگ برای گوشه این اتاق کنار پنجره ها (نه در جایی که الان است) دارم. این هنر و صنایع دستی است و 100 دلار قیمت دارد که نسبت به اندازه آن قیمت خوبی است. البته باید یک آستر در آن بگذارم. همچنین، من گیاهان عالی را جمع آوری کرده ام و نمی دانم این چیست، اما بسیار مجسمه ای و جالب است. ببین من زنده نگهش دارم!!

فعلا همین است اما انتظار بیشتری داشته باشید. القای وینتیج در خانه به من موجی از شادی داده است. چالش برای من همیشه این است که آن را برجسته نگه دارم و مانند یک فروشگاه دستفروشی نباشد، اما فکر می‌کنم از طریق پالت‌های رنگی و خرید وینتیج با کیفیت خوب کار می‌کند. xx

اگر کنجکاو هستید، در اینجا همه منابع اتاق آمده است:

اتاق پرنده:
فرش:دورسی توسطفرش استارکدر فولاد
پنجره ها:قدیمی، اصلی
درمان پنجره: نمای دکور
کاغذ دیواری: پروانه شوماخر بودین
رنگ تراش: اکسترا سفید SW 7006توسط شروین ویلیامز
رنگ درب کمد: SW 6239 رو به بالاتوسط شروین ویلیامز
روکش های خروجی: جوان سازی

اتاق خانوادگی:

فرقهonal: جوان سازی
نورپردازی:
جوان سازی
رنگ دیوار:
Ponder SW 7079 توسط شروین ویلیامز

روکش های خروجی: جوان سازی

سان روم:

کاشی: پرت + لارسون
رنگ دیوار: اکسترا سفید SW 7006 توسط شروین ویلیامز
کفپوش: بلوط سفید اورگان توسط محصولات جنگلی Zena
روکش های خروجی: جوان سازی

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post حمل و نقل قدیمی من … و چند نگاه به اطراف خانه اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  پیشرفت اتاق Birdie - آیا برای این آماده هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید