جای تعجب نیست که من از فرآیند تزئین بیشتر از فرآیند بازسازی “لذت می برم”. برای روشن شدن، من قدردانی فرآیند نوسازی از آنجایی که از نظر خلاقانه چالش برانگیزتر است و من را بیشتر و سخت تر می کند، بنابراین در پایان می تواند پاداش بیشتری داشته باشد. اما OOF، فرآیند دکوراسیون و یک ظاهر طراحی شده لذت بخش تر است. خطرات نسبتاً کم است، هیچ چیز نباید دائمی باشد، و همه چیز بسیار ارزان تر است. همانطور که می دانید من شروع به سرمایه گذاری در چند قطعه جدید کرده ام – تماشای تلویزیون بسیار راحت بخش خانواده، کامل ما میز غذاخوری، و خاص ما مدفوع پیشخوان، اما اگر بتوانم چیز مناسبی پیدا کنم که قدیمی است، آن را می خرم. در آخر هفته‌ها که احساس می‌کنم در بازسازی غرق شده‌ام و می‌خواهم «از آن لذت ببرم» به Facebook Marketplace یا Craigslist می‌پرم، به مراکز خرید عتیقه‌فروشی سر می‌زنم، و حتی چند جمع‌کننده برایم خرید می‌کنم. بنابراین در اینجا تعدادی از آخرین نمرات من است…

صندلی پست مدرن کاج و میز خواب

به اون میمون کوچولو درشت نگاه کن این صندلی و پاتختی همسان، تا کنون مجلل‌ترین چیزی بودند که در بازار FB خریداری کرده‌ام. آنها 500 دلار برای هر دو (از جمله تحویل) بودند و تنها دلیلی که من در مورد آن احساس خوبی داشتم این بود که من به بسیاری از موارد مشابه در 1stDibs با 4 برابر قیمت نگاه می کردم، بسیاری از آنها در اروپا که هزینه حمل و نقل آنها ممکن است بسیار زیاد باشد (و من این کار را انجام می دهم. به دلایل ردپای کربن می‌خواهم در مورد سفارش‌های خیلی دور مراقب باشم).

این دو از نظر اندازه سخاوتمندانه هستند (بزرگتر از بچه ها) و پس از برداشتن، سمباده زدن و مهر و موم شدن، کاج بسیار سبکی مانند میزهای خواب ما در خانه کوهستانی (که بسیار گرانتر بودند) می شوند. واضح است که من پاهای گرد را دوست دارم و در حالی که این یک روند است، من احساس راحتی می کنم که این ترند را در یک قطعه قدیمی با کیفیت بالا به جای یک قطعه جدید بازار انبوه بخرم (ایرادی ندارد، اما این ترجیح من است). در اینجا گزینه های مشابه ویبر وجود دارد: این یکی یک گزینه مدرن است، این یک گزینه مقرون به صرفه است و این یکی یک گزینه باحال ست قدیمی است 🙂

READ  من به مرکز خرید رفتم و این چیزی است که خریدم یا دوست داشتم (در جستجوی لباس های تابستانی زیبا)

کاشت کنندگان سالخورده

کاشت‌های بزرگ سنگین گران هستند، بنابراین وقتی نمونه‌های منحصربه‌فردی مثل این پیدا می‌کنم، می‌پرم. اینها هر کدام 225 دلار قیمت داشتند که آن هم هولناک است، اما من می‌توانستم آن‌ها را به خوبی در محوطه حیاط آشپزخانه ببینم. اینها با یک آقایی با پاهای بلندتر و شاید مجسمه پرنده چوبی 7 اینچی من، بسیار شاد و عجیب هستند، به خصوص در ماه های زمستان.

صندلی الهام گرفته از حلقه بسکتبال قدیمی

من بلافاصله به این سمت کشیده شدم زیرا بازیگوش و بسیار سرگرم کننده به نظر می رسید. ما بعد از ظهر روز مادر مشغول خرید بودیم، و فرزندانم را مجبور کردیم بعد از 2 میموزا بیایند، و وقتی چارلی و الیوت این را دیدند، هر دو وحشت کردند. من در آن نشستم و راحتی را تضمین کردم و واقعاً راحت است! در واقع بسیار بیشتر از بسیاری از صندلی های زنجیر. 245 دلار بود و ارزشش را داشت، IMHO (و نه، من به ندرت سعی می کنم با فروشندگان قدیمی چانه بزنم، زیرا می دانم که حاشیه سود آنها در حال حاضر ناچیز است و من بودجه لازم برای پرداخت کامل را دارم. شهری به طراحان 10٪ تخفیف می دهد که دوست داشتنی است). اگر به طراحی پست مدرن علاقه دارید، دنبال کنید THNGS در اینستاگرام و ببینید چه چیزی جمع می کنند. آنها خارج از پورتلند هستند و این همه مبلمان رویایی بچه من است.

میز باغچه فلزی قدیمی

چیزی که از این عکس نمی توانید تشخیص دهید این است که رنگ تیره زیر آن آبی کامل است. من آن پاهای گرد درشت را دوست داشتم (دوباره) و می‌توانستم آن را نه در یک، نه دو، بلکه در سه مکان مختلف به تصویر بکشم که آن را به یک سرمایه‌گذاری همه‌کاره ارزشمند تبدیل کرده است (حیاط آشپزخانه، در کنار وان حمام ما، به عنوان نگهدارنده گیاه در اتاق آفتاب‌گیر). من معتقدم این 115 دلار بود، دوباره ارزان نبود، اما عشق.

میز ارواح Tromp L’oleil

به آنی گفتم، از خرید ویلما که من در حال خرید آنلاین برای یک میز کنار ارواح یا کنسول بودم و چند هفته بعد از آن، ببینید. او در آن روز قرار بود فروش داشته باشد، بنابراین من آن را به قیمت 700 دلار گرفتم که در واقع یک معامله است همانطور که آنها در 1stDibs با قیمت 4500 دلار هستند. البته، آنها در حال حاضر از بین می روند که بد است (و قابل درک است) اما موارد واقعی بهتر به نظر می رسند.

READ  بازسازی زیرزمین بهترین دوست من - در یافتن بخش راحت U شکل آنها

میز کنسول Scallop

من این را هفته اولی که اینجا بودیم با قیمت حدود 100 دلار خریدم. من ایده ساختن آن را به عنوان کنسول حمام، برش برای سینک، داشتم، اما بسیار کم عمق است. به هر حال خریدمش چون خیلی بامزه است و قصد دارم آن را به رنگی شاد یا تیره رنگ کنم.

لامپ چرخشی معماری آبی

شصت دلار رنگ ناز. مطمئن نیستم کجا قرار است برود، اما احتمالاً اتاق کودک است.

چراغ بستنی

این یک جنبش بسیار خاص است که برخی از ما به شدت به آن علاقه داریم. بنابراین، در واقع، آنها برای 2500 دلار در 1stDibs می روند. بنابراین به آنی (فروشگاه ویلما) گفتم که به دنبال یکی از آن ها هستم، او یک ماه بعد به من پیام داد و در نهایت یکی را به قیمت 285 دلار پیدا کرد. هنوز هم برای یک لامپ زیاد است، اما درست حدس زده اید که آنها از چوب بستنی به روشی هنری با دست ساخته شده اند. این یکی کامل نیست (غبارآلود و شاید هم بی‌نظیر) اما هنوز چیزی عجیب و غریب و سرکش در آنها وجود دارد. گرفتن چیزی بسیار ابتدایی (چوب بستنی) و تبدیل آنها به لامپ های شیک با چنین دقت مهندسی واقعاً خاص است.

کمد افرا آنتیک

الیوت “رنگ، رنگین کمان، و تک شاخ در همه جا” می خواهد. بنابراین برای کمک به پرورش خلاقیت او (بدون اینکه به معنای واقعی کلمه متعهد به آن باشم)، مبلمان دست دومی را برای آزمایش می خرم و او باید در انجام آن کمک کند. اگر او یک کمد صورتی تند می‌خواهد، ما با هم یک کمد صورتی داغ می‌کشیم. او نیز مانند من نیاز دارد که کارهایی را که برای ساختن چیزی انجام می شود درک کند و نه اینکه خواسته یا ناخواسته به چیزی که می خواهد برسد. او کشوهایی با رنگ های مختلف می خواهد و من قصد ندارم چنین چیزی را برای او سفارشی بسازم. در عوض، خودمان این کار را انجام می دهیم. بنابراین دوباره، این کمدها قطعات تجربی ما هستند و من بسیار هیجان زده هستم که آن را با هم انجام دهیم. هر دوی آنها 200 دلار بودند، همراه با تحویل.

READ  Pearce+ یک رستوران موقت زیر صفر در کانادا ایجاد کرد

این بیشتر به اندازه روشویی است، اما نگاه کنید که جلوی گوشه‌دار چقدر شیرین است. عشق.

میز هنری اواسط قرن با فضای ذخیره سازی

بنابراین این جایی است که من واقعاً ممکن است بیش از حد پیش رفته باشم. من در مورد این میز که صندلی چرخدار (آن مرغک روی آن نشسته است) هیجان زده بودم. فضای ذخیره سازی بسیار زیادی دارد (زیر صندلی و کنارش) و او به آن وسواس دارد. 5 ماه می گذرد و او بیشتر شب ها هنر می کند. برنامه من این بود که آن را رنگ کنم، اما من این کار را انجام دادم که “می توانید آن را به قیمت 20 دلار امروز تحویل دهید” جایی که آن را بررسی نکردم (60 دلار بود). پس از بازرسی بیشتر / بعدی، دقیقاً فوق العاده خوب ساخته نشده است. ما هنوز هم می‌توانیم آن را رنگ کنیم (به رنگ روشن فکر می‌کنیم) اما بیرون آن از چوب جامد نیست، بنابراین هرگز به این قطعه فوق‌العاده ترد که وقتی آن را پیدا کردم تصور می‌کردم نخواهد بود. من هنوز هم ایده آن را دوست دارم، اما مطمئن نیستم که بتوانم آن را جدا کنم و نقاشی کنم تا به خوبی آن را در ذهنم ایجاد کنم که وقتی آن را پیدا کردم.

سری به داستان ها بزنید برای دیدن ویدیوهای بیشتر از این حمل و نقل و اگر لامپ بستنی دیگر، میز ارواح حصیری، نردبان جیکوب یا لحاف مربع ایرلندی دارید، این خانم را بالا بزنید.

The post Farmhouse Thrift Store Haul – از بازار فیسبوک، مراکز خرید عتیقه + فروشگاه های محلی قدیمی اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید