آه، چقدر دلم برای رز بول (یا لانگ بیچ، PCC، و غیره) تنگ شده است – صحنه بازار کثیف در پنج مورد از چیزهایی است که در مورد زندگی در لس آنجلس دوست داشتم. بنابراین من هیجان زده هستم که بازار قدیمی شهر رز (با کمک احیای ساحل چپ) اینجاست و خیلی خوب است!! همه خانواده رفتند (اما ما از هم جدا شدیم زیرا من به بردی قول خرید روز دخترانه را داده بودم، بنابراین او می‌خواست پسرها کار خودشان را انجام دهند) و فوق‌العاده سرگرم‌کننده بود. در اینجا همه چیز به پایان رسید:

بازار امسال بزرگ بود، اکثراً در داخل اما با یک بخش کاملاً سالم در بیرون نیز. این ترکیبی عظیم از غرفه‌های فوق‌العاده‌ای بود (که بسیار سرگرم‌کننده بود و احترام زیادی برای فروشندگانی که به وضوح کار بسیار زیادی انجام دادند). تعدادی لباس، جواهرات و آثار هنری وجود داشت، اما عمدتاً تنوع زیادی از سبک‌های مختلف مبلمان و دکور وجود داشت – دقیقاً همانطور که من آن را دوست دارم.

لورا از احیای ساحل چپ امسال (تا جایی که من متوجه شدم) کمک زیادی به حمایت از آن کرد و فروشندگان و افراد زیادی را بیرون آورد. بله، من عاشق این صحنه قدیمی PDX هستم. چنین افراد دوست داشتنی با چیزهای خوب که بسیار سخت تلاش می کنند تا چیزهای زیبا را تهیه کنند. آفرین به همه این قهرمانان.

با چند دوست برخورد کردم، مکس همفری آنجا بود که کتابش را امضا می کرد و آنی (خرید ویلما) آنجا خرید بود. او مدفوع دوپینگی را به ثمر رساند که من می خواستم از او بدزدم – احتمالاً به زودی آن را می فروشد. خدای من نور این مفصل مورد علاقه من نبود!!!

READ  درخواست تجدید نظر در فارمخانه تکمیل شد! طرح بسیار زیبای ایوان جلوی ما

این فروشنده خیلی فرش خوب داشت! من این فرش آبی را دوست داشتم، اما اندازه آن در هیچ کجای خانه من کار نمی کرد، بنابراین مجبور شدم آن را ترک کنم. خیلی غمگین است زیرا در مورد فرش های قدیمی بسیار حساس هستم. امیدوارم به خانه عالی برود.

جامپر من | مادول بلیزر

آن لامپ سرامیکی دوپ 2600 دلار بود که به نظر من آوردن آن به بازار فروش بسیار مخاطره آمیز بود (عالی بود و یک سفالگر فوق العاده معروف در اواسط قرن بود، اما احساس می کنم باید با این قیمت در 1stDibs باشد – ما را اذیت نکنید!!). من تقریباً آن کت شلوار جین را خریدم، اما یادم آمد که به معنای واقعی کلمه تازه خریدم این یکی از Madewell که عالی است ها

این منظره دریایی را گرفتم و قبلاً جایی در خانه من پیدا کرده است! از آن است کالاهای خشک تجاری و آن رنگ ها باورنکردنی هستند (و فقط 60 دلار بود).

من هم چند قطعه از این فروشنده هنری خریدم، شرکت بازرگانی خیابان ایروینگ من یک احتکار کننده هنر هستم و هرگز از دریافت یک اثر عالی پشیمان نخواهم شد!

من تقریباً آن نقاشی / ترکیبی عجیب را روی شانه راست او خریدم اما بسیار گران بود (750 دلار) و نمی‌توانستم بلافاصله آن را در خانه‌ام تصویر کنم. از آن زمان خیلی به آن فکر کرده ام و البته، ای کاش آن را به هم می زدم. نقاشی قرمز/آبی/سفید فوق‌العاده است – فکر کردن از پله‌ها که با دیوار هنری خانوادگی ما ترکیب شده است.

READ  آپارات نمایشگاه لس آنجلس را به روز می کند تا شامل یک "غار مدرنیستی" شود

من این شمعدان روبانی را انتخاب کردم (که بعد از اینکه متوجه شدم از آن است سرامیک SIN بنابراین شما نیز می توانید یکی را دریافت کنید!) و چراغ طلایی از RestateD_PDX – هر دو خیلی خوبن

چارلی این لامپ اسکیت برد را پیدا کرد، شیفته آن شد و در حالی که IMHO (220 دلار) فروشنده گران بود، قهوه و تنقلات بسیار شیرین بود و چیزهای زیادی را به شیوه ای سرگرم کننده به لامپ تبدیل کرده بود. چارلی در مورد تزئین اتاقش به اندازه Birdie هیجان‌زده نمی‌شود (او بی‌پایان مشتاق است) بنابراین وقتی واقعاً به چیزی پاسخ می‌دهد، سعی می‌کنم به آن احترام بگذارم (مخصوصاً اگر این موضوع قدیمی باشد و از یک سازنده قدیمی محلی حمایت کند). بنابراین بله، ما آن را خریدیم، که البته Birdie را به دنبال چیزی که 200 دلار بود (من سعی کردم قیمت را پنهان کنم، اما آنها اکنون می توانند “بخوانند” را تحریک کردند که در مواردی مانند این واقعاً یک مشکل است). او فوراً یک لامپ فوق‌العاده نه چندان عالی پیدا کرد (شبیه گالری Z دهه 90 بود) و تقریباً وقتی من نه گفتم، عصبانیت شدیدی به پا کرد. توضیح دادنش سخت بود و او احساس می کرد که خیلی ناعادلانه است، اما او فقط چیزی می خواست و حتی برایش مهم نبود که چیست. همه چیز یک چیز است!!!

در نهایت، من یک نقاشی اصلی توسط خرخر کردن که فکر می‌کنم می‌توانم بیشتر مکان‌های خانه‌ام را بگذارم – رنگ‌ها خیلی خوب هستند و من فقط یک طرفدار بزرگ روح خلاق او هستم!

READ  بحث سنگ بزرگ (دوباره): کوارتز مهندسی شده یا سنگ طبیعی برای کانترها در خانه رودخانه؟؟؟ (+ آنچه برای آشپزخانه انتخاب کردیم)

همه چیز بسیار سرگرم کننده بود و نمایش بعدی آنها 21 و 22 اکتبر است. اگر می‌خواهید آنها را دنبال کنید (و چیزهایی بخرید) در زیر فهرستی جزئی از بسیاری از فروشندگان وجود دارد. ما باید به زودی بقیه لیست را دریافت کنیم! اینها افرادی هستند که کار خوبی را انجام می دهند، در تجارتی که تقریباً غیرممکن است مقیاس بندی شود زیرا ماهیت آن منحصر به فرد است – پس بیایید از آنها حمایت کنیم 🙂

فروشندگان داخلی

فروشندگان فضای باز

*عکس های زیبا توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید