جیمز برک مردی پرمشغله، هنرمند بین المللی و مدیر ارشد خلاقیت است اکریلیک کنید، استودیوی هنر و طراحی که او در مدرسه هنر تأسیس کرد. شاید بهترین توصیف آن به عنوان یک “مجسمه زنده، تنفس” و یک تجارت باشد. این استودیو که در لندن و نیویورک مستقر است، در نقطه تلاقی هنر، طراحی و برند قرار دارد. Acrylicize از قدرت هنر برای بیان جوهر هویت در محیط ساخته شده استفاده می کند. این استودیو قطعات داخلی را طراحی می‌کند، با شبکه‌ای از هنرمندان و طراحان جهانی کار می‌کند و شرکت‌هایی مانند کوکاکولا، اسپاتیفای، نتفلیکس و باشگاه تنیس ویمبلدون را در میان مشتریان خود به حساب می‌آورد. آثار Acrylicize را می‌توان در فضاهای عمومی در سرتاسر جهان نیز یافت، زیرا آنها هدف ارائه هنر به خارج از فضای گالری را برآورده می‌کنند.

جیمز برای کارهای شخصی‌اش توسط گالری‌هایی در لندن، میامی و مونترال نمایندگی می‌شود و همچنین نمایشگاه‌هایی در سراسر جهان به نمایش می‌گذارد. او متاهل و دارای سه فرزند است، درام می نوازد، و یک مراقبه اختصاصی است.

این هفته، جیمز برک به ما می پیوندد جمعه پنج!

هد شات مردی با پوست روشن با موهای تیره صورت، کلاه بیسبال سیاه و تی شرت سفید بر سر دارد و به دور از دوربین نگاه می کند.

جیمز برک

فردی که از پشت به صورت نشسته در حال مدیتیشن دیده می شود

عکس: مدی نایت

1. مدیتیشن

من تمرین مدیتیشن خود را بیش از دو سال پیش، درست قبل از بیماری همه گیر شروع کردم، و تأثیر عمیقی بر کار و زندگی من داشته است. من یک ساعت در روز مدیتیشن می کنم (در قسمت های 2×30 دقیقه ای). علاوه بر این که در طول روز به من انرژی و فضای ذهنی بیشتری می دهد، همچنین به من امکان می دهد تا به غریزه و شهود ذاتی خود در سطح بسیار عمیق تری ضربه بزنم، که در حین حرکت در دیوانگی های جهان بسیار ارزشمند بوده است. در فرهنگ ما، من فکر می کنم که ما این دیدگاه را داریم که اگر دائماً برای موفقیت در همه زمان ها تلاش نکنیم، به نوعی در حال شکست هستیم. مدیتیشن با دادن اجازه به شما برای فقط “بودن” با این موضوع مقابله می کند. بدون فشار، بدون استرس، هیچ کاری برای انجام دادن، هیچ جایی برای رفتن، بدون برد یا باخت. این فوق العاده رهایی بخش است.

یک کابل سیاه به شکل لبخند

Happy Gravity اثر Helmut Smits \ عکس: Alexa Hoyer

2. خلاقیت هلندی

هلندی ها همیشه در محو کردن مرزهای بین هنر و طراحی بسیار خوب بوده اند. آنها حساسیت باورنکردنی نسبت به هنر، مدرنیته، ادغام معاصر با تاریخ، و اتصال همه از طریق یک رشته بازی که به نظر می رسد در عمل آنها ریشه دوانده است، دارند. مورد علاقه های خاص من مارتن بااس و هلموت اسمیت هستند. ممکن است مارتن بااس را از ساعتش بشناسید که در فرودگاه اسکیپل به عنوان بخشی از مجموعه «زمان واقعی» او آویزان است، که بخشی از اجرا، بخشی از آثار هنری دیجیتال و بخشی از طراحی محصول است. هلموت اسمیت هنرمندی است که مشاهدات و تحریکات متعددی را انجام می دهد که از طریق شوخ طبعی و اجرای استادانه قوانین و قراردادهای زندگی را مسخره می کند.

تپه های سرسبز با درختان و مزارع

عکس از پارک‌های ملی بریتانیا

3. ساوت داونز

من که اخیراً از زادگاهم لندن به ساسکس شرقی نقل مکان کرده‌ام، کاملاً مجذوب ساوث داونز شده‌ام – یک پارک ملی ۲۵۰ مایل مربعی در حومه شهر در نزدیکی ساحل جنوبی انگلستان. ارتباط با فضای باز به شیوه ای زیبا و دراماتیک برای کل خانواده شگفت انگیز بوده است، به خصوص بچه هایی که عاشق فضا و حس درونی ماجراجویی طبیعت هستند. من واقعا مشتاق تماشای چگونگی تأثیر فصول بر چشم انداز هستم، سگ را برای پیاده روی طولانی مدت می برم و از شدت زندگی کاری در لندن مهلت می گیرم.

یک درامر و یک گیتاریست که در فضایی کم نور اجرا می کنند

عکس: Acrylicize

4. طبل

من تمام حرفه خلاقانه ام را مدیون طبل هستم. زمانی که فقط شش سال داشتم نواختن را یاد گرفتم و کاملاً مجذوب اولین احساس بیان خلاق شدم. فکر می‌کنم از آن زمان سعی کرده‌ام آن احساس جریان را تعقیب کنم. هر طبل نوازی می‌داند که واقعاً نمی‌توانید از شنیدن ضربات در سر خود خلاص شوید و این معمولاً با ضربه زدن به چیزی در اطراف خود نشان می‌دهد. من در سراسر جهان حرکت می کنم و دائماً صداهایی را که اجسام بی جان تولید می کنند بررسی می کنم. به عنوان مثال، اخیراً کارکنان Acrylicize به من گفتند که آنها همیشه می‌دانند چه زمانی از پله‌ها بالا می‌روم، زیرا هنگام نزدیک شدنم، گام‌های پا معمولاً با ضربه زدن دست‌ها به چیزی همراه است.

برچسب لباس که روی آن رای دادن به احمق ها را می خواند

عکس از پاتاگونیا

5. پاتاگونیا

از منظر فرهنگی، من همیشه به شدت از برند پاتاگونیا الهام گرفته ام. جوهر شرکت مبتنی بر اشتیاق واقعی برای کاری است که با احساس مسئولیت اجتماعی و اقدام ملموس آمیخته است. این فرهنگی است که حول درک آنچه به شما الهام می‌بخشد و برای خیر و صلاح همگان به آن متمایل شوید. فکر می‌کنم به ایده جریان می‌انجامد، موضوعی که به نظر من جذاب است، و به عنوان دریچه‌ای به اوج تجربیات انسانی است. به عنوان یک کسب و کار، آنها با قوانین خود بازی می کنند، مردم را در اولویت قرار می دهند و از پلتفرم خود برای ایجاد تغییر در جهان استفاده می کنند. اعلامیه اخیر مبنی بر اختصاص 98 درصد از سود برای مبارزه با بحران آب و هوا نمونه دیگری از این امر است.

READ  نمایشگاه مجموعه گالری صنایع دستی معاصر آسیایی را مورد توجه قرار می دهد

کاری از جیمز برک + Acrylicize:

یک بادکنک قلبی مایلار قرمز که در شیشه روی یک پایه سفید محصور شده است

همه چیز و هیچ چیز مضامین شادی، تأمل، تعلیق، و شکنندگی را بررسی می کند، به ویژه در اوج و فرودهای رابطه ما با رسانه های اجتماعی. این اثر هنری تعاملی تأثیرات اعتیاد جدید ما به سرخوشی مختصری را که روزانه از طریق رضایت آنلاین تجربه می کنیم، زیر سوال می برد. میهمانان می توانند یک عکس را در اینستاگرام لایک کنند و در زمان واقعی بادکنک قلبی شکل را با هر لایک کمی باد کنند تا زمانی که بترکد. \ عکس: Acrylicize

یک نصب بلند و آبی در فضای باز ساخته شده از فولاد

در انتظار یک مجسمه عمومی از لحظه ای منجمد در زمان است که امکانات بی نهایت فکر، حرکت یا عمل بعدی ما را جشن می گیرد. مجسمه بزرگتر از زندگی نشان می دهد که در لحظات تعیین کننده ما – لحظاتی که ما را بر روی چنین پایه ای جاودانه می بینند – ما بیش از آنچه که تصویرهای سنتی نشان می دهد آسیب پذیر هستیم. \ عکس: Acrylicize

نصب در فضای باز دارای لامپ های روشنایی بزرگ از دوره های زمانی مختلف

لامپ‌های منچستر از پنج لامپ خانگی بزرگ و بازیگوش تشکیل شده‌اند که تعامل و تعامل را در مرکز شهر دعوت می‌کنند. هر یک از پنج تاسیسات نشان‌دهنده یک نوآوری تاریخی محلی مهم است، با دوره زمانی متناظر در سبک طراحی متمایز هر لامپ: آرت دکو، هنر نو، ویکتوریایی، اواسط قرن و معاصر. \ عکس: Acrylicize

نصب هنری پنج ستاره روشن در یک خط، یک فرد با آنها تعامل دارد

نیاز دائمی برای تأیید اعتبار و ارزش درک شده در عصر اینترنت را بررسی می کند. ستاره طلایی به عنوان نماد ارزش در جامعه ما آمده است، صرف نظر از اینکه موضوع چقدر عمیق یا پیش پا افتاده است. به عنوان یک بیانیه صرفاً کاربردی و خود ارجاع، اثر هنری بر تعامل متکی است تا سرنوشت خود را انجام دهد تا توسط هر مهمان رتبه بندی شود و امتیاز خود را به نمایش بگذارد. این رابطه همزیستی با بیننده بازنمایی، بیان و فرم اثر را مشخص می‌کند و با انجام این کار، روایت‌های عمومی گسترده‌تری از آنچه هنر را تعریف می‌کند زیر سوال می‌برد. عکس: Acrylicize.

شخصی در مقابل ساختمانی به رنگ آبی که روی آن خانه هنر نوشته شده دوچرخه سواری می کند

خانه هنر استودیوی تازه طراحی شده HQ Acrylicize است که در خانه توسط استودیو طراحی شده است. Acrylicize با استفاده از رویکردی خلاقانه و آینده‌نگر، The Art House را به عنوان نمونه‌ای از یک محل کار بسیار تکامل یافته توسعه داد، اصطلاحی که تیم برای ترسیم تصویری از نوآوری واقعی در تجربه برند ابداع کرد. خانه هنر آینده محل کار را از طریق شش اصل کلیدی به نمایش می گذارد: هدف، همدلی، اجتماع، خلاقیت، پایداری و برابری. \ عکس: Acrylicize

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  کتابفروشی شانگهای آزمایشگاه Wutopia از طراحی باغ چینی وام می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید