یوسف یوسف با راه‌اندازی اولین مجموعه ظروف آشپزی خود که به درستی نامگذاری شده است، معنای «خم شدن و چفت شدن» را مجدداً متنی می‌سازد. فضا. اکنون که بیستمین سالگرد خود را در تجارت – و در خانه جشن می‌گیرند – این برند عجیب و غریب لوازم خانگی همچنان با ورود به قلمرو آشپزخانه تازه، سرگرمی را در عملکرد خود ایجاد می‌کند. این افزونه به اشتراک می گذارد همان DNA از جمله رنگ‌های پررنگ، طرح‌های نوآورانه محصول و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی مترادف با برند.

یک کابینت آشپزخانه با قفسه‌های باز، که با اندازه‌های مختلف قابلمه‌ها و تابه‌ها روی هم چیده شده است.

نمای نزدیک از درب‌های فلزی قابلمه آویزان روی قفسه آشپزخانه، با تمرکز روی دسته درب جلو.

یک کشوی آشپزخانه تا حدی باز شد که حاوی گلدان‌ها و درب‌هایی است که مرتب چیده شده‌اند.

به صورت جداگانه یا à la carte فروخته می شود مجموعه شامل 13 تکه از کاسه و نگهدارنده درب تابه تا قابلمه، قابلمه، ماهیتابه، کاسرول و وک. بدنه‌ها دارای فرم آلومینیومی با دوام و سنگین هستند – که در رنگ آبی نیمه‌شب لذیذ بیان می‌شود – با پوشش سرامیکی غیر سمی و نچسب عاری از PTFE، PFA، PFOA، سرب و کادمیوم. و این شرکت نمونه‌های اولیه را از طریق 15000 چرخه آزمایش در طول پنج سال انجام داد، که معادل استفاده یک‌بار در روز با 20 سال مالکیت است، و همچنین آزمایش‌های حرارتی و القایی برای اطمینان از ایمن بودن کل محدوده در فر تا دمای 425 درجه فارنهایت. . با این حال، شاید چشمگیرترین عملکرد، به جای بالای اجاق، زیر پیشخوان انجام شود.

دست شخصی که دسته درب قابلمه را روی اجاق گاز گرفته است.

شخصی که از انبر برای پختن روی اجاق استفاده می کند.

پخت سینه مرغ در ماهیتابه با انبر.

جوزف جوزف هرگز محصولی را بدون هدف و برای فضا، این جنبشی است SwingLock نازک کاری گرت مک‌نیل، مدیر طراحی صنعتی و نوآوری، می‌گوید: «این پروژه با یک مرحله تحقیقات گسترده آغاز شد، به‌ویژه به دنبال مشکلات و ناراحتی‌هایی که کاربران در مورد ظروف آشپزی خود داشتند. “ذخیره سازی و سازماندهی به طور مداوم به عنوان یک مسئله اصلی برای کاربران شناسایی می شد. دسته‌ها باعث می‌شوند ظروف آشپزی برای نگهداری ناخوشایند باشند، بنابراین ما انرژی خود را بر روی تولید ایده‌هایی متمرکز کردیم که می‌توانند این مشکل را حل کنند.» مکانیزم ایمن به دسته‌های فولادی ضد زنگ با طراحی ارگونومیک تابه‌ها اجازه می‌دهد تا با یک کلیک مطمئن در جای خود خم شوند و بچسبند، چه برای استفاده درگیر شوند و چه برای ذخیره در داخل خود جمع شوند. راه حل به ظاهر ساده بازده بالایی در سرمایه گذاری ارائه می دهد و باعث صرفه جویی 50 درصدی در فضای بیشتر نسبت به اشیایی با ابعاد پایه، بدنه و سطح پخت یکسان می شود. علاوه بر این، درب ها جای خود را در نگهدارنده های مکمل نصب شده روی پانل های درب داخل کابینت پیدا می کنند.

READ  Escobedo Soliz آپارتمان جمع و جور را در برج CUPA مکزیکو سیتی به روز می کند

شخصی که مرغ را در تابه ای کنار تابه ای دیگر با سبزی روی اجاق گاز تفت می دهد.

شخصی درب ظرفی را که روی اجاق غذا در حال پخت است برمی دارد.

شخصی که یک ظرف گرد شیشه ای درب دار را داخل فر می کشاند.

شخصی در حال تفت دادن سبزیجات در ووک روی اجاق گاز.

در حالی که فضا چیزی است که در هر خانه‌ای با اندازه‌ای قابل قدردانی است، این تابه‌ها، نه دستگاه‌های آشپزی، به‌ویژه برای مصرف‌کنندگانی که محل سکونتشان فقط می‌تواند یک آشپزخانه فشرده را در خود جای دهد، همدل هستند. “تخصص ما یک رویکرد راه حل محور است که ریشه در عملکرد دارد، یافتن راه های ابداعی برای بهبود چیزهایی که هر روز استفاده می کنیم. ریچارد جوزف، یکی از بنیانگذاران جوزف جوزف، می گوید: ظروف آشپزی فضایی تفاوتی ندارند. این مجموعه ترکیبی از دوام و قابلیت نگهداری با مواد با کارایی بالا را ارائه می دهد که فضا و سازماندهی را برای مصرف کننده مدرن شهری به حداکثر می رساند.

شخصی با یک قابلمه آب جوش و یک قابلمه جداگانه با سس گوجه در حال پخت ماکارونی روی اجاق گاز است.

شخصی که در حال آماده شدن برای سرو غذا درب قابلمه بخارپز را روی میز ناهار خوری بلند می کند.

شخصی که با قابلمه ها و تابه های مختلف روی اجاق آشپزخانه آشپزی می کند.

برای خرید از مجموعه و موارد بیشتر مراجعه کنید JosephJoseph.com.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  فروشگاه جواهرات راشل بوستون را "لوکس ظریف" تعریف می کند

دیدگاهتان را بنویسید