فکر می‌کردم وقت آن رسیده است که دوباره در مورد پاریس صحبت کنم، چون چند هفته گذشته است:) بنابراین وقتی به آنجا رفتم تا با پدر عزیزم وقت بگذرانم و تا آنجا که می‌توانم از طراحی داخلی الهام بگیرم، نمی‌توانم به بسیاری از خانم های شیک، جوان و باحال پاریسی که جوراب شلواری کلاسیک مشکی پوشیده بودند توجه کنید. مطمئناً من آن جوراب شلواری غیرقابل تخریب را سال گذشته به بازار عرضه کرده بودم، اما از آنجایی که در آب و هوای بسیار گرم زندگی می کنم، توجه زیادی به آن نکردم. کسانی از شما که در آب و هوای سردتر زندگی می کنید ممکن است احساس کنید که جوراب شلواری هرگز از بین نمی رود، اما من به شما می گویم که آنها بزرگتر از آنچه در عرض یک دقیقه بوده اند هستند. یک ترند خنده دار و خاص که شامل جوراب شلواری می شود، «ترند بدون شلوار» است. من در واقع در مورد آن در روز پنجشنبه شنیدم کارشناس صندلی راحتی وقتی مونیکا گفت که هفته دیگر وقتی در SXSW بود آن را امتحان کرد. فکر کردم، “صبر کن، واقعاً مردم شلوار نمی پوشند؟!” همه اینها در واقع درست است و اگر من شخص بسیار مطمئن‌تری بودم که می‌دانستم، شاید آن را در نظر می‌گرفتم. FIY Monica گفت هک دو لایه جوراب شلواری پوشیده است که منطقی است بنابراین کمتر دیده می شود. عنوان مورد علاقه من که هنگام تحقیق در مورد این موضوع پیدا کردم این بود:چه اتفاقی برای پوشیدن شلوار افتاد؟” در اینجا چند نمونه از افراد مشهور وجود دارد:

اگر می خواهید این روند “بدون شلوار” را میخ کنید، پاهای فوق العاده بلند احتمالاً بسیار مفید هستند:)

حتی می توانید یک چرخش انجام دهید و آنها را در رنگ سفید امتحان کنید! اگر منصف باشیم، جیجی ممکن است شلوار کوتاه یا دامن بپوشد، اما صرف نظر از اینکه این لباس همه پاهاست.

هنوز خارج نشوید! من قول می دهم که قصد ندارم شما را متقاعد کنم که بدون شلوار خانه خود را ترک کنید (مگر اینکه بخواهید). جوراب شلواری همچنین به طور گسترده ای با کتانی (و لباس) واقعی پوشیده می شود که من شخصاً می توانم آن را سوار شوم.

نمونه دیگری از اینکه چرا من احساس می کنم این روند داغ است، دیدن آن هاتاوی در این لباس در نمایشگاه ورساچه بود. این شیک و قدرتمند است و در حالی که آن لباس دقیق خارج از محدوده قیمتی ما است، inspo اینطور نیست. بنابراین بیایید به چند ظاهر واقعی تر بپردازیم، که از معمولی ترین ها شروع می کنیم.

شورت جین + جوراب شلواری

از طريق انسان شناسی

من واقعاً این ظاهر را دوست دارم و فکر می کنم برای این فصل از سال که در آن هستیم، جایی که هنوز سرد است، اما ما آماده ایم دیگر در شلوار بلندمان نباشیم، عالی است. ما سعی می کنیم بهار را احضار کنیم، درست است؟! من همچنین عاشق بلوز رنگی هستم، اما فکر می کنم یک ژاکت یا ژاکت بزرگ به همان اندازه زیبا باشد. در مورد کفش‌ها، من عاشق این چکمه‌های بلند هستم، اما همانطور که خواهید دید، پمپ‌های ظریف بسیار درونی هستند. یک دوتایی کلاسیک دهه 80/90. راستش را بخواهید، انواع بسیاری از کفش ها وجود دارند که زیبا به نظر می رسند!

1. شورت جین کوتاه قد بلند زنانه | 2. شلوار کوتاه زنانه وای جین متوسط | 3. The Way-High® Canvas Short

شورت دوخت + جوراب شلواری

از طريق و داستان های دیگر

این شورت بالا ممکن است کمی کوتاه برای محل کار باشد، اما من فکر می کنم این یک ظاهر بسیار جذاب و در عین حال صیقلی است. جوراب شلواری ظاهر را کاملاً بالا می برد و به آن احساس قدرتمندی می دهد.

1. کولوت چرم مصنوعی | 2. شورت با کمربند | 3. شورت چین دار عناصر

دامن کوتاه (یا لباس) + جوراب شلواری

با این حال، شلوارک تنها یکی از راه‌هایی است که افراد جوراب شلواری می‌پوشند. به طور طبیعی، لباس ها و دامن ها به همان اندازه محبوب هستند. ببین چه مدل نازی جنیفر آتیملیل لباس جین با جوراب شلواری اوست! این یک ظاهر معمولی و سرگرم کننده است که او را کمی گرمتر نگه می دارد.

از طريق و داستان های دیگر

این نگاه از & سایر داستان ها احساس می کند بسیار در روند در حال حاضر با آن دامن مینی کمربند و تاپ روچیده بیرون از شانه. جوراب شلواری پیچیدگی خوبی به آن اضافه می کند، نه؟ 2023 افزایش علی؟

1. دامن کوتاه جین کمر بلند | 2. مینی دامن چین دار انگلیسی | 3. دامن مینی باربری چینو زنانه

1. لباس عروسکی از چرم مصنوعی Deep-V | 2. لباس گریفیث | 3. لباس آستین پفی

کت و شلوار پاور (نمایش پا) + جوراب شلواری

اکنون، اوایل این ماه YSL یک نمایش مد داشت که تقریباً باعث شد بلافاصله به ساعت خود نگاه کنید تا مطمئن شوید که فقط به دهه 90 سفر نکرده اید. اصلا منظورم بد نیست! در حالی که ظاهر به شما احساس نوستالژی می دهد (سلام، جوراب شلواری)، آنها همچنین دارای برش ها و اندازه های مدرن بسیار جذاب هستند (بلیزرهای فوق العاده بزرگ). اوه، و ببینید منظور من در مورد آن پمپ های کلاسیک چیست؟

دوباره جیجی تصمیم گرفت چند جوراب شلواری (این بار خاکستری) را با آن تکان دهد لباس برقی مدرن واقعا باورنکردنی.

1. کفش پاشنه دار Emalyn Slingback | 2. پمپ نوک انگشتی تاتیانا | 3. پمپ های slingback نوک تیز

دامن کوتاه دوخت + جوراب شلواری

اما برای ما مدل‌های غیرحرفه‌ای، این سه ظاهر بالا برای زندگی روزمره بسیار قابل دسترس‌تر و پوشیدنی‌تر هستند. مطمئناً، یک دامن کوتاه کوتاه همیشه مناسب کار نیست، اما طولی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد، یک ژاکت شلخته یا دکمه‌های بزرگ را بردارید و خوب هستید!

1. دامن مارگوت | 2. مینی دامن A-Line چرم مصنوعی | 3. دامن مینی توید Houndstooth

در اینجا یک نمونه جالب از یک دامن بلندتر از کیتی هلمز!

یا اگر می‌خواستید مدل دامن کوتاه را انتخاب کنید، اما می‌خواستید آن را بیشتر به یک ظاهر «بیرون‌روی» بپردازید، Thamarr از Musing of a Curvy Lady آن را با میخ‌کوب کرد. این نگاه. چرم و توری و یک جفت پاشنه مریض 🙂

لباس کوتاه “لباسی” + جوراب شلواری

البته قصد نداشتم این پست را بدون صحبت در مورد لباس های شیک و جوراب شلواری ببندم. این یک جفت کلاسیک است! من فکر می کنم آنچه در مورد این روند یا تکرار فعلی آن مهم است، نشان دادن پاها است. من نمی گویم که شما نیاز به مینی دارید، اما از بیرون آمدن آن اندام ها هم نترسید! حتی می توانید آن را با انتخاب کفش های بالا مشاهده کنید. همه چیز در مورد دراز کردن پا است. در سمت چپ، شما یک تخت نوک تیز دارید (نقطه به حفظ خط پا کمک می کند). سپس در سمت راست، آن چکمه پاشنه بلند اضافی نیز پاهای او را بسیار بلند نشان می دهد. اما چیزی که واقعا کمک می کند این است که جوراب شلواری و کفش یک رنگ است.

1. لباس کوتاه ویرژیل بدون بند | 2. لباس مینی رز بی پایان | 3. لباس آستین بلند بادکنکی سایز بزرگ زنانه

بنابراین اکنون (در نهایت) در اینجا فیلم‌های تنگ مشکی ما هستند که بررسی‌های عالی دارند و در چند نقطه قیمت متفاوت هستند. همچنین اگر جوراب شلواری رنگارنگ دوست دارید، آن ها هم عالی هستند!

1. جوراب شلواری کلاسیک فوق شفاف مقاوم در برابر پارگی | 2. جوراب شلواری دنیر 35 نیمه مات | 3. جوراب شلواری کمر بلند زنانه ASSETS by SPANX

آن جوراب شلواری خراب نشدنی را که در ابتدای پست در مورد آن صحبت می کردم، یادتان هست؟ خوب کیتلین در واقع آنها را خرید! این چیزی است که او درباره آنها می گفت – “من چند جفت مختلف را در دسامبر 2020 خریدم و آنها هنوز هم قوی هستند – آنها واقعاً پاره نمی شوند! الان نمی توانم خودم را در حال خرید جوراب شلواری در جای دیگری ببینم. محض شگفت انگیز هستند buuuuut من فقط می خواهم توجه داشته باشم که برخی از جفت ها با “شلوار کوتاه” (اصطلاح فنی برای قسمت ضخیم‌تر جوراب شلواری، دور بالا و پایین ران) می‌تواند کمی پایین بیاید (یعنی اگر پیراهن یا لباس کوتاه‌تری بپوشم، می‌توانید قسمت بالایی جوراب شلواری من را ببینید که من آن را می‌پوشم. دوست ندارم.). فقط چیزی که هنگام سفارش باید به آن توجه کرد! اما OMG. شیرز را دریافت کنید. شما پشیمان نخواهید شد!!!” او حتی ممکن است من را متقاعد کرده باشد و در حال حاضر آنها دیوانه فروش هستند. برو آنها را بررسی کن!

امیدواریم که این یک پست سرگرم کننده مد روز شنبه باشد که به شما ایده هایی داده است (یا یادآوری می کند) تا شاید جوراب شلواری مشکی یا حتی رنگارنگ را در ظاهر خود بگنجانید. این یک راه سرگرم کننده و آسان برای طعم دادن به چیزها در حالی است که منتظر گرم شدن هوا هستیم.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: از: زندگی جدید من (و گنجه) در حال تغییر راز

پست جوراب شلواری مشکی به زمان بزرگ بازگشت – بیایید گزینه های خود را بررسی کنیم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  هفت فضای نشیمن بازیگوش که در آن تاب ها نشستن پویا را فراهم می کنند

دیدگاهتان را بنویسید