پروژه های توسط معماران قالب، Kingston Lafferty Design و 10 استودیو دیگر توسط خوانندگان Dezeen به عنوان برندگان جایزه Dezeen Awards 2021 در رده های داخلی انتخاب شده اند.


برندگان دیگر عبارتند از Woods Bagot برای نمایشگاه چوب خمیده آن و Denizen Works برای کلیسای شناور آن.

در مجموع 53،400 رأی داده شد و در همه رده ها تأیید شد. نتایج آرای عمومی برای دسته های معماری جایزه Dezeen 2021 در زیر فهرست شده است.

دیروز برندگان آرای عمومی 2021 در بخش های معماری اعلام شدند. برندگان طراحی روز چهارشنبه ، برندگان پایداری و رسانه ها پنجشنبه و سرانجام برندگان استودیو روز جمعه اعلام می شوند.

برندگان جوایز دزین در ماه نوامبر معرفی شدند

رأی عمومی جدا از فرایند داوری اصلی Dezeen Awards 2021 است ، که در آن آثار توسط هیئت داوران ستاره دار ما ارزیابی می شوند. اواخر نوامبر برندگان جایزه دزین 2021 را به صورت آنلاین اعلام خواهیم کرد.

برای دریافت به روزرسانی های منظم در مورد Dezeen Awards ، از جمله جزئیات نحوه ورود به سال آینده ، در خبرنامه ما مشترک شوید.

در زیر نتایج رای گیری عمومی برای دسته های داخلی آمده است:

NCaved by Mold Architects برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی خانه است

فضای داخلی خانه

NCaved by Mold Architects به عنوان نمای داخلی خانه سال توسط خوانندگان ما انتخاب شده است. فضای داخلی غار مانند که در دامنه صخره ای سریفوس ، یونان پنهان شده است ، 43 درصد آرا را در این رده کسب کرده است.

بعد از آن جزیره توسط Clément Lesnoff-Rocard Architecture با 25 درصد قرار دارد. Canyon House توسط Studio Hagen Hall و SRG House توسط Fox Johnston هر دو 13 درصد و Softie by OPA با شش درصد در مکان نهایی قرار دارند.

خانه بی جان توسط Untitled (نمایندگی طراحی)
خانه هنوز زندگی می کند توسط Untitled (آژانس طراحی) برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی آپارتمان است

فضای داخلی آپارتمان

جفت کردن مصالح سنتی و خطوط تمیز در این آپارتمان کنار ساحل در ونکوور توجه خوانندگان ما را به خود جلب کرد و با 30 درصد آرا برنده داخلی آپارتمان سال شد. خانه هنوز هم توسط Untitled (نمایندگی طراحی) چوب های سنگ آهک و صنوبر را با حداقل بازسازی طراحی ترکیب کرده و از پیری مواد در طول زمان استقبال می کند.

رتبه دوم بازتاب های گذشته است – یک اتاق زیر شیروانی در آمستردام توسط Firm Architects با 18 درصد ، پس از آن Residence W توسط Fws_work و یک کلبه شهری توسط لوکستودیو با 17 درصد. آپارتمان Wood Ribbon در پاریس توسط Toledano + Architects و خیابان Roseneath توسط Studio Goss هر دو نه درصد آرا را به دست آوردند.

READ  راهنمای 10 هدیه برتر Taste's برای سرآشپزها، آشپزها و کنجکاوهای آشپزی
بار ویرجین ایزاکایا توسط Yodezeen
Virgin Izakaya Bar by Yodezeen برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی رستوران و بار است

فضای داخلی رستوران و بار

یک میله معاصر در زرادخانه سابق 37 درصد از آرای عمومی را در رده داخلی رستوران و بار به دست آورده است. بار ویرجین ایزاکایا Yodezeen یک بازسازی رنگ گرم در یک ساختمان آجری قرن هجدهمی با استفاده از مصالحی مانند چوب ، چرم طبیعی و مس است.

نایب قهرمانی Istetyka توسط Yakusha Design با 27 درصد ، KINK Bar & Restaurant با 16 درصد ، Veneno توسط Monteon Arquitectos Asociados با 15 درصد و The Peacock Mediterranean Grill توسط مهمان نوازی مناسب با 9 درصد آرا هستند.

Cloud of Hometown Resort Hotel توسط خط +
Cloud of Hometown Resort Hotel by Line + برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده عمومی هتل و اقامت کوتاه مدت است.

فضای داخلی هتل و اقامت کوتاه مدت

هتل Cloud of Hometown Resort by Line + 34 درصد آرا را در رده هتل و اقامت کوتاه مدت داخلی کسب کرده است. طراحی داخلی از بافت روستایی ساختمان الهام می گیرد و از طریق استفاده مجدد از سنگ قلوه سنگ ، قاب بندی نماهای اطراف و تجلیل از عناصر موجود در ساختمان ، به تاریخ محلی پاسخ می دهد.

نایب قهرمانان Valo Hotel & Work by SSA Hotels/Valo Hotel and Work با 27 درصد ، The Hotel Britomart توسط Cheshire Architects با 16 درصد ، Hishiya توسط Fumihiko Sano Studio با 15 درصد و Toggle Hotel by Klein Dytham Architecture هستند. با نه درصد

دفتر مرکزی HKPI توسط سیستم های طراحی
دفتر مرکزی HKPI توسط Design Systems برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی بزرگ فضای کار است

فضای داخلی فضای کاری بزرگ

دفتر مرکزی HKPI توسط استودیوی طراحی سیستمهای مستقر در هنگ کنگ با هدف ترویج رفاه از طریق ایجاد یک محیط کاری که عمدتا شامل فضای باز در فضای باز است. فضای کار 1500 متر مربع 56 درصد آرا را به دست آورد.

در رتبه دوم پردیس Kadokawa Tokorozawa توسط Flooat با 19 درصد قرار دارد ، پس از آن رئیس شیکاگو توسط AvroKO و دفتر مرکزی Goop توسط Rapt Studio هر دو با هفت درصد ، و سپس EF Education First Denver Office by EF Education First – معماری و طراحی استودیو با شش در هر درصد ، و در نهایت مقر YTL توسط وزارت طراحی با پنج درصد.

Siersema by Beyond Space
Siersema by Beyond Space برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی فضای کار کوچک است

فضای داخلی فضای کاری کوچک

دفتر Siersema در آمستردام توسط Beyond Space ، که دارای یک کیلومتر پارچه برش لیزری است که از سقف آویزان شده است ، با 36 درصد آرا در رای گیری کوچک فضای داخلی فضای کار کوچک پیروز شد.

READ  هتل آس بروکلین استعداد هنری منطقه را به نمایش می گذارد

در انتها استودیو Sher Maker توسط Sher Maker با 34 درصد ، و آرت بارز توماس رندال پیج با 18 درصد ، و Maruhiro Office توسط DDAA و DJA Studio توسط D’Arcy Jones Architects که هر دو شش درصد آرا را کسب کرده اند قرار دارند.

نمایشگاه مجسمه سازی توسط وودز باگوت
Sculptform Showroom by Woods Bagot برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده بزرگ خرده فروشی داخلی است

فضای داخلی خرده فروشی بزرگ

دستکاری هوشمندانه چوب در نمایشگاه وودز باگوت برای Sculptform 51 درصد از آرا را برای برنده شدن در رده بزرگ خرده فروشی داخلی به دست آورد.

نفرات دوم عبارتند از فروشگاه مفهومی شکلات Dengo توسط Matheus Farah e Manoel Maia Arquitetura با 18 درصد ، Citi Wealth Hub توسط وزارت طراحی با 16 درصد ، Box by Posti توسط Fyra با 11 درصد ، و مرکز طراحی Arca Wynwood Miami توسط استودیو Esrawe با پنج درصد

Cadine توسط Ste Marie Art and Design
Cadine by Ste Marie Art and Design برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی خرده فروشی کوچک است

فضای داخلی خرده فروشی کوچک

کادین هنر چیدمان گل را در کنار اشیاء با دقت انتخاب شده ، در پس زمینه تن های خنثی و مواد ارگانیک به نمایش می گذارد.

فضای داخلی کوچک خرده فروشی توسط Ste Marie Art and Design 43 درصد آرا را به خود اختصاص داد.

نفرات دوم Flamingo Estate Harvest Shop توسط Dutra Brown & Alex Reed با 28 درصد ، Camilla and Marc ، Armadale توسط Akin Atelier با 12 درصد ، Bund Post Office و Shop by Yatofu Creatives با 10 درصد و Rookies / Leidmann توسط Thatenhorst هستند. داخلی با هفت درصد

کلینیک خصوصی فیتزجرالد توسط Kingston Lafferty Design
کلینیک خصوصی فیتزجرالد توسط Kingston Lafferty Design برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی تفریح ​​و سلامتی است

فضای داخلی تفریحی و تندرستی

کلینیک خصوصی فیتزجرالد توسط Kingston Lafferty Design با کسب 32 درصد از آرا ، در رای گیری عمومی به عنوان فضای داخلی تفریحی و تندرستی سال انتخاب شد.

هدف این طرح ساده کردن مفهوم پیچیده مراقبت از خود ، با در نظر گرفتن عناصر و ترکیب مواد با بافت متفاوت برای یک تجربه لمسی همهجانبه است.

با 24 درصد SFC Shangying Cinema Luxe by Pulse On Partnership ، Waldkliniken Eisenberg توسط HDR با 21 درصد ، CAMHS Edinburgh by Projects Office با 12 درصد و Goodbody by Homework با 11 درصد آرا در رتبه های بعدی قرار دارند.

کلیسای شناور توسط Denizen Works
کلیسای شناور اثر دنیزن برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی مدنی و فرهنگی است

فضای داخلی مدنی و فرهنگی

جنسیس یک قایق باریک با سقفی بازشو با الهام از ناف عضو است که به طور موقت در رودخانه لیا لنگر انداخته است. فضای داخلی در درجه اول به عنوان یک کلیسا عمل می کند ، اما همچنین برای طیف گسترده ای از فعالیت های اجتماعی استفاده می شود.

READ  اولین فهرست رسمی EHD "بهترین های دکور" - نسخه 2023

این پروژه سرگرم کننده و ابتکاری توسط Denizen Works 41 درصد از آرای خوانندگان ما را در بخش داخلی مدنی و فرهنگی به دست آورد.

نایب قهرمانان پارکینگ دوچرخه The Hague by Silo با 20 درصد ، The Violence of Chaos – استودیوی موسیقی میلان توسط Domani Architectural Concepts با 16 درصد ، مرکز پشتیبانی اشتغال Yoridoko توسط Td -Atelier با 13 درصد و Casa Batlló توسط Kengo هستند. Kuma & Associates ، Viabizzuno و Casa Batlló با ده درصد آرا.

ویلا طبیعت میدلا B210
Maidla Nature Villa B210 برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی کوچک است

فضای داخلی کوچک

Maidla Nature Villa واقع در لبه باتلاقی ، از خانه درختی الهام گرفته است. پنجره های بزرگ زاویه دار اجازه می دهد تا چشم انداز وسیعی از درختان توس را از داخل محل عقب نشینی خلوت مشاهده کنید.

این پروژه توسط B210 برنده دکوراسیون داخلی کوچک در جوایز Dezeen Awards 2021 است و 35 درصد آرا را به دست آورد.

نفرات بعدی شامل فروشگاه Ginlee Studio توسط Wynk Collaborative با 25 درصد ، The Arena-Papi توسط دفتر طراحی و تحقیقات Neri & Hu و SMS ADU توسط Bunch Design هر دو با 15 درصد و Canyon House توسط Studio Hagen Hall با 11 درصد است.

مبلمان غرفه S توسط طراحی و تحقیقات Rooi
Furniture Pavilion S by Rooi Design and Research برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی پایدار است

فضای داخلی پایدار

مبلمان غرفه S قبل از بازیافت به میز و صندلی برای جامعه محلی ، غرفه نمایشگاه تجاری بود. این پروژه توسط Rooi Design and Research 40 درصد از آرای عمومی را به دست آورد.

نایب قهرمان در بخش داخلی پایدار عبارتند از: Valo Hotel & Work با 22 درصد ، Bermonds Locke توسط هالووی لی با 21 درصد ، MO de Movimiento توسط لوکاس مونوز با 11 درصد و لولیتا ایپرووا توسط تریایژه با پنج درصد.

دیدگاهتان را بنویسید