فصل بهار است – جنیفر هوین فصل مورد علاقه. Huynh، موسس استودیوی گل‌های پرطرفدار Future Flowers می‌گوید: «من عاشق گل‌های بهاری اینجا در نیویورک هستم. “ما زمستان سرد و تاریکی داریم – بنابراین وقتی بهار فرا می رسد، نه تنها شادتر هستم [in general]اما من خوشحالم که از گل‌های بهاری جدیدی که در بازارها می‌آیند استفاده می‌کنم – گل‌های وحشی و عناصر علف‌دار که در این مدت فراوان‌تر می‌شوند.»

?????????????????

به عنوان بنیانگذار گل های آینده، Huynh با برخی از بزرگترین برندهای کشور کار کرده است – از اصلی ترین برندهای مد و زیبایی مانند Christian Louboutin و Saie گرفته تا Cash App، سرویس پرداخت میلیارد دلاری. پیشینه او در صنعت مد در زیبایی شناسی به زیبایی سنجیده کارش مشهود است – هرگز زیاد، همیشه شگفت انگیز و همیشه جدید. به همه این دلایل، ما خوشحال شدیم که از Huynh بخواهیم درباره برخی از سؤالات گل سوز ما صحبت کند: چگونه می توانیم دسته گل های خانه خود را کمی زیباتر کنیم؟ او بیشتر دوست دارد با چه کسی کار کند؟ و چرا بسیاری از دسته گل ها در فصل های گذشته گیر کرده اند؟

میلک شیک dmtv جنیفر هیینه

میلک شیک dmtv جنیفر هیینه

در مورد آخرین سوال، او یک نظریه دارد: “ایده پشت طراحی گل بسیار گسترش یافته است.” «من فکر می‌کنم که امروزه، هنرمندان زیادی را می‌بینیم که طراحی گل‌ها را به چه شکلی می‌توانند جلوه دهند – بنابراین آنچه که ممکن است فکر می‌کردیم یک میز مرکزی ممکن است کمی تغییر کرده و مدرن‌تر شود. کل صنعت به نوعی به جلو کشیده شده و گسترش یافته است، بنابراین این دسته گل هایی که ممکن است در جریان اصلی دیده باشیم ممکن است کمی قدیمی به نظر برسند – فقط به این دلیل که گل های خاص چقدر می توانند پرانرژی و فراوان باشند و [because] نحوه استفاده از آنها در حال حاضر تغییر کرده است.

READ  خلاصه جولای + لیست پخش موسیقی

برای اطلاعات بیشتر – از جمله نگاهی به آلیوم مجعد زرق و برق دار در استودیوی او – هماهنگ کنید!

میلک شیک dmtv جنیفر هیینه

میلک شیک dmtv جنیفر هیینه

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت برای انتخاب سوالات مصاحبه به صورت تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود، فرمت مصاحبه سنتی را تغییر می دهد. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید