متأسفم، از آخرین به روز رسانی کمد من یک دقیقه می گذرد. سورپرایز، تعجب دارم پشت سر می دوم. اگر برنامه‌های من برای ساختن کمد دیواری (کمدی که راهروی من را به حمام من متصل می‌کند) را از دست داده‌اید، مقدمه و اولین به‌روزرسانی را بررسی کنید. اما اگر از نظر طراحی دقیقاً بدانید چه خبر است، به شما خواهم گفت که زندگی ام را بسیار سخت تر کرده ام. “اما جس، چطور این کار را کردی؟” خوب، تصمیم گرفتم که ظاهر و بافت خاک رس رومی را می خواهم. خاک رس رومی چیست؟ این یک گچ سازگار با محیط زیست است که با یک چاقوی بتونه روی دیوارهای داخلی صاف می‌زنید. درست است، برس مجاز نیست! “جس، آیا تا به حال خاک رس رومی را روی دیوار زده ای؟” پاسخ به آن منفی است… تا آخر هفته گذشته. اما قبل از اینکه وارد “آزمایش رومی” خود شویم، می‌خواستم به شما یادآوری کنم که تصمیم گرفته‌ام طرح خود را از کد مورس نیز ایجاد کنم تا مادر مرحومم را با نامش و پیام شیرینی که در کارتی برایم نوشته بود، تجلیل کنم. سالها پیش. می دانم که عجیب به نظر می رسد و نقاشی بسیار زشت من در زیر آن را جالب نمی کند، اما قول می دهم اگر به خواندن ادامه دهید شاید بتوانم نظر شما را تغییر دهم.

درست است، خاک رس رومی. هفته پیش رفتم رنگ و لعاب پورتولا در بربنک برای بررسی گزینه‌های خود از آنجایی که آنها به خاطر رنگ لیمو و خاک رس رومی خود شناخته شده‌اند. به این فکر افتادم که برنامه ای دارم و بلافاصله متوجه شدم که حتی در مورد رنگ هایی که می خواهم نمونه برداری کنم مطمئن نیستم. بنابراین با کمک یک کارمند بسیار مهربان و صبور که به حرف های مزخرف من در مورد “طراحی دایره” من گوش می داد (ممنون، داستین!)، من 10 نمونه رنگی را انتخاب کردم تا با خودم به خانه ببرم زیرا کمی غرق شده بودم و گلدان های نمونه 10 دلار قیمت دارند. هر یک. زیر را ببینید.

هر رنگی که آنها دارند زیباست اما اینها همانهایی بودند که من برای این پروژه بیشتر به سمت آنها گرایش داشتم. من آنها را به خانه آوردم و بلافاصله فهمیدم که می خواهم خونسرد بروم. ای کاش می توانستم در اولین سفر این تصمیم را بگیرم. SMH.

اما در واقع، زمانی که برای گرفتن نمونه ها برگشتم، یکی دیگر از کارمندان سخاوتمندانه دیگر (نام او را به خاطر نمی آورم!) دقیقاً به من نشان داد که چگونه شابلون کنم و الگوی خود را ایجاد کنم. او حتی به من اجازه داد تا از او در حال نمایش آن فیلم بگیرم! من بسیار سپاسگزار بودم زیرا همانطور که گفتم هرگز با محصولی مانند این کار نکرده ام و کم و بیش از آن استفاده کرده ام. باحاله، جس. FYI این پست به هیچ وجه توسط پورتولا حمایت نمی شود. من فقط از خدمات مشتری آنها شگفت زده شدم و فکر می کنم همه باید بدانند 🙂

READ  طراحان کلمبیایی خانه شهری بوگوتا را برای نمایشگاه مبلمان تغییر می دهند

در بالا رنگ هایی که من برای بازی با آنها انتخاب کردم وجود دارد. لطفا ناراحت نشوید! می‌دانم که پالت‌های رنگی پست آخر من بسیار زنده‌تر بودند، اما کار با بیش از دو رنگ خاک رس در این پروژه برای سطح مهارت من بسیار زیاد است و صادقانه بگویم، از نظر زیبایی شناختی آن چیزی نیست که می‌خواهم. قول میدم حالا یه رنگ دیگه با پرده بیارم 🙂

نکته داغ: آنها استفاده از چاقوی بتونه فلزی را توصیه می کنند. اما اگر با رنگ خاک رس رومی فوق العاده روشن کار می کنید (مانند اتاق پیانو که بسیار توصیه می شود) پس می خواهید از یک چاقوی بتونه پلاستیکی استفاده کنید. حدس می‌زنم با رنگ‌های روشن، فلز می‌تواند آثار تیره از خود به جای بگذارد.

اولین کت در طول روز

طبیعتاً عصبی بودم زیرا اگر “شکست” می‌خوردم، کل طرح طراحی من بیرون می‌رفت. خیلی دراماتیک؟ خوب، من به هر حال آن را روی دو تکه دیوار خشکی که از Home Depot خریدم، امتحان کردم. اما ابتدا با دقت آنها را تماشا می کنم آموزش یوتیوب در حالی که مدام به دو بوم خالی خود نگاه می‌کردم و فکر می‌کردم که تمام آن کلاس‌های هنری در دوران جوانی باید همین الان جواب بدهد. من همچنین تصمیم گرفتم که گزینه Presidente (در سمت چپ) و Mare Island (در سمت راست) را به عنوان دو گزینه اصلی خود امتحان کنم. من خیلی خاکستری روشن را دوست داشتم، اما احساس نمی کردم که بیانیه ای را که می خواستم ایجاد کند.

راستش را بخواهید، بعد از اولین کتم، عصبانی نشدم، حتی کمی تحت تأثیر قرار گرفتم. فکر می‌کنم تلاش برای انجام آن روی زمین باعث شد تا نیمه‌های پایینی کمی پیچیده‌تر شوند، اما در نهایت احساس می‌کردم که ممکن است بعد از همه چیز گمشده‌ای نباشم.

کت دوم در طول شب

سپس بعد از خشک شدن اولین لایه، یک ماسه سبک به آن دادم 320 ورق سنبادهبا پارچه ای آن را پاک کرد و به سمت کت دوم رفت. این روند کمی پر زحمت است اما خیلی وحشتناک نیست.

سپس اجازه دادم یک شب خشک شوند و صبح روز بعد آماده بودم تا روش شابلون را که به من آموزش داده شده بود امتحان کنم. در اینجا نحوه انجام آن آمده است…

1. شکل خود را مستقیماً فقط روی دیوار بکشید.
2. روی آن را با نوار چسب ترجیحاً رنگ روشن بپوشانید.
3. شکل خود را دوباره روی نوار بکشید (فکر نمی‌کنم این کار ضروری باشد تا زمانی که می‌توانید FYI استنسیل اصلی خود را ببینید).
4. از یک چاقوی Exacto برای برش در امتداد خط استنسیل خود استفاده کنید.
5. نوار اضافی را بردارید.
6. یک مهر و موم شفاف بردارید، و سپس با انگشت خود، آن را روی لبه جایی که می خواهید رنگ کنید (برای من که داخل دایره است) بمالید.
7. یک پارچه بردارید و سیلر اضافی را از داخل جدا کنید. این کار باعث می‌شود که رنگ شما زیر نوار خونریزی نکند.
8. نوار خود را بگیرید و مقدار بیشتری به قسمت بیرونی شکل خود اضافه کنید تا “کوسن” بیشتری به خود بدهید تا رنگ را در جایی که نمی خواهید نبرید.
9. “نقاشی” دور!

READ  هفته اول پیشرفت گنجه جس - ما یک ایده الگو داریم، مردم!

همانطور که می بینید، من نوار بیشتری برای محافظت بیشتر اضافه کردم، اما کت اول و دوم من اینگونه به نظر می رسید. اگر می خواهید “تغییر” کمتری داشته باشید، می توانید روی لایه دوم کمی ضخیم تر شوید. فقط سنباده زدن و خشک کردن را بعد از اولین لایه فراموش نکنید.

اینجا اولین تلاش کامل من با پرزیدنت و Fade to Black است… همانطور که می بینید من با برخی از ناهنجاری هایی که نوار خاک رس را از بین می برد، داشتم. نه چندان خوب! اما من به پورتولا برگشتم و از آنها پرسیدم که آیا این اتفاق افتاده است زیرا من خاک رس را مستقیماً روی دیوار خشک بدون پرایمر اعمال کردم. آنها با مهربانی گفتند بله و اینکه برای دیوارهای واقعی من، تا زمانی که رنگ دیوار فعلی رنگ پایه آب باشد، 100% خوب خواهم بود و حتی نیازی به آستر کاری نیست! خیلی راحت شدم منظورم این است که اگر همه آن اشک ها نبود، از آن بسیار خوشحال می شدم.

و این اولین تلاش من با جزیره Mare و Fade to Black است. حالا به همان اندازه که از آن پسری که روش نوار زدنش را به من نشان می دهد قدردانی کردم، چون الگوهای من در یک خط هستند، راه بهتری پیدا کردم که در یک دقیقه به شما نشان خواهم داد:)

و در اینجا چگونه دور اول به پایان رسید. برای اولین بار خیلی بد نیست، نه؟ منظورم این است که مطمئناً شابلون زدن، چسب زدن، برش، بتونه زدن (؟)، سنباده زدن، و سپس دوباره چاقو زدن با بتونه کمی بی حس کننده بود، اما این کاری است که من انجام می دهم. حدس می‌زنم هیچ چیز با من ساده نیست. یعنی نیمکت رو یادته؟؟؟ اما نیمکت فوق العاده شد و من نمی توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم!

باشه باشه. اینطوری تصمیم گرفتم برای دور دوم نوار ضبط کنم…

من به جای یک میلیون قطعه ریز از دو نوار بلند استفاده کردم! به این ترتیب هم ردیف کردن همه چیز آسان‌تر می‌شود، بنابراین من تصادفاً روند صعودی یا پایینی نداشته‌ام. همچنین باید به شما هشدار بدهم که برش های شما (مخصوصاً اگر دایره ای دارید) عالی نخواهد بود. مگر اینکه شما یک دست بسیار ثابت داشته باشید! من ظاهر ناقص این پروژه را دوست دارم.

READ  چکمه های بلند و بالای زانو - به طور بالقوه بهترین کفش بهار

ببین چقدر بهتره!؟ حتی با آن پارگی، بلند کردن آن بسیار آسان تر است.

اما اکنون بیایید در مورد اینکه کدام ترکیب بهترین به نظر می رسد. من عکس ها را فتوشاپ کردم تا اشکی نداشته باشد چون واقعا حواس پرتی را پرت می کند و در محصول نهایی نخواهد بود:)

خوب، بنابراین ردیف بالا Fade to Black و پایین آن In the Navy است. من می دانم که دیدن رنگ آبی روی رنگ قهوهای مایل به زرد سخت است، اما این فقط به این دلیل است که نورپردازی عجیب و غریب است. فکر می کنم به سمت آبی-رو-آبی متمایل شده ام و این دلیل است…

در حالی که این عکس در شب گرفته شده است (معروف به نور طبیعی صفر)، من فکر می کنم پایه آبی عمق خوبی می دهد و الگوی آبی روشن تر بازیگوش تر است.

همچنین، اگر از این زاویه به دو گزینه نگاه کنید، من از این ایده که تمام تریم آن رنگ خرمایی باشد، خوشم نمی آید. رنگ آبی روی هر سطحی داخل کمد منطقی تر است و با کاشی حمام بهتر کار می کند، درست است؟

PS آیا متوجه میله برنجی جدید من شده اید؟؟!

ست حوله

و برای اینکه کمی جهت طراحی حمام را به شما بدهم، اینها حوله هایی هستند که می توانم دستم را در دست بگیرم. من می دانم که همه ترکیبات از نظر فنی با این حوله ها مطابقت دارند، اما من فقط کنتراست آبی را با آنها کمی بیشتر دوست دارم.

صادقانه بگویم، متوجه شده‌ام که وقتی درها و تزئینات خانه‌ام درگیر می‌شود، به راحتی از رنگ‌های تیره (یا گچی) در خانه‌ام می‌ترسم (FYI من از رنگ اکریلیک به همان رنگ برای تزئینات و درها استفاده خواهم کرد) . احساس کمی طاقت فرسا به نظر می رسد و اگر بد به نظر برسد چطور؟ اینها فقط برخی از افکار احمقانه هستند که به مغز من می آیند، اما من می خواهم / باید آنها را ساکت کنم زیرا فقط رنگ آمیزی است و من همیشه می توانم بچرخم.

پس افکار؟ احساسات؟ کسی با خاک رس رومی کار کرده و نکاتی دارد؟ بیا حرف بزنیم چون از هفته بعد شروع میکنم!

دوستت دارم، منظورت باش

جس برای اولین بار “رنگ” رومن خاکی را امتحان کرد و در اینجا چگونه پیش رفت اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید