کفپوش خود را به روز می کنید؟ اگر چنین است، احتمالاً از قبل با طیف گسترده ای از گزینه های موجود آشنا هستید، اما آیا با کفپوش های چوبی مهندسی شده آشنا هستید؟ جزئیات کفپوش های چوبی مهندسی شده را کشف کنید.

مهم نیست که روی چه اتاقی در خانه خود کار می کنید، کفپوش چوبی مهندسی شده یک انتخاب عالی است. این نوع کفپوش ظاهر کفپوش های چوبی جامد را با دوام کفپوش های لمینت ترکیب می کند. اگر سبک و کیفیت برای شما مهم است، آنچه را که کفپوش های چوبی مهندسی شده ارائه می دهند را دوست خواهید داشت.

کفپوش مهندسی شده از پیش ساخته شده

برای هر بودجه ای یک کف چوبی مهندسی شده وجود دارد. برخی از کفپوش‌های چوبی مهندسی شده ارزان‌تر از چوب جامد هستند، در حالی که گزینه‌های برتر گران‌تر هستند. بسته به ظاهر، احساس و دوام مورد نظر شما، قیمت می تواند از 6 تا 15 دلار در هر فوت مربع متغیر باشد.

خریداران می توانند کفپوش های چوبی مهندسی شده را در چندین گونه از جمله چوب ببر، چوب ماهون، گردو، گیلاس، توس، هیکو، افرا و بلوط بیابند. شما همچنین می توانید تخته های چوبی مهندسی شده را در طیف وسیعی از اندازه ها، ضخامت ها و پرداخت ها پیدا کنید. چه بخواهید چیزی عجیب و چه کلاسیک داشته باشید، می توانید در خرید چوب های مهندسی شده ظاهری را که می خواهید پیدا کنید. یافتن چوب مهندسی شده که با سبک طراحی فضای شما مطابقت داشته باشد، آسان است.

چوب مهندسی شده پایدارتر از چوب جامد است، به این معنی که در مواجهه با رطوبت و رطوبت احتمال جابجایی، انقباض یا انبساط کمتری دارد. این بدان معناست که می توانید از این کفپوش علاوه بر اتاق نشیمن، اتاق خواب، دفتر کار و ورودی خود در حمام یا آشپزخانه خود استفاده کنید.

READ  بازگشت Alcova با طراحی در حال ظهور + پروژه های تجربی

خرید کفپوش های چوبی مهندسی شده با کیفیت بالا با Flooring.org. انتخاب ما را به صورت آنلاین خرید کنید یا با هر گونه سوال با شماره 1-800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید