این هفته به جای یک فرد مجرد که با برادران دوقلو صحبت می کنیم، استثناء نادری را مرتکب شده ایم جردن و استیون نمان از خانه لئون. این دو که در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمدند و بزرگ شدند، متوجه شدند که بازار طراحی داخلی، قطعات طراحی شده خلاقانه را که با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس هستند، از دست داده است. از آنجا، شرکت مبلمان و دکوراسیون خانه House of Léon در سال 2022 متولد شد.

جردن و استیون از یک سال پیش که درها را باز کردند، دو مجموعه کامل و سومی را در بهار امسال راه اندازی کرده اند. با تمرکز بر مناطق، فرهنگ ها و مفاهیم، ​​این برند معتقد است که هر قطعه از یک مجموعه باید با یکدیگر کار کند تا امکان ترکیب و تطبیق را فراهم کند.

اما House of Léon چیزی فراتر از مبلمان است. این برند همچنین قطعات تزیینی تزئینی را بر اساس آثار سرامیکی جردن منتشر می کند. هنگامی که مبلمان و قطعات دکور با قیمت مناسب کنار هم قرار می گیرند، مشتریان می توانند به شکلی منحصر به فرد خود را در فضای زندگی به شیوه ای لذت بخش بیان کنند.

امروز جردن و استیون نمان به ما می‌پیوندند جمعه پنج!

دو مرد یکسان در یک فضای داخلی شیک نشسته و تکیه داده اند

جردن + استیون نمان \ عکس: هنوز ویکا

صندلی کمربند چرمی

عکس از BDDW

1. تایلر هیز + BDDW

یکی از طراحان مبلمان مورد علاقه ما تایلر هیز و تیمش در BDDW است. دیدن خلاقیت هایی که یک هنرمند چند رشته ای مانند خودش می تواند انجام دهد بسیار جذاب است. استفاده او از رسانه های ترکیبی و مواد در قطعات، سطحی از مهارت را نشان می دهد که ما فکر می کنیم کاملاً باورنکردنی است.

انتخاب سرامیک سفید مدرن

عکس: اریک روینستاد

سرامیکیست مورد علاقه جردن همیشه اریک روینستاد بوده است و کار او الهام بخش جردن بود تا خودش وارد سرامیک شود. قطعات مجسمه روینستاد که با استفاده از خاک رس ساخته شده اند، سطحی از ظرافت را نشان می دهند که اغلب در سرامیک نمی بینید.

صندلی فولادی و سنگی مدرن انتزاعی

عکس: Batten & Kamp

گالری مورد علاقه ما برای مبلمان، خانه عشق در نیویورک است. جارد و آریک کار شگفت انگیزی را برای یافتن طراحان باورنکردنی انجام می دهند. قطعه ای از مجموعه آنها که فکر می کنیم ارزش برجسته کردن را دارد صندلی سالن استیل + سنگ توسط Batten & Kamp است. این یک نمایش دهنده واقعی است.

سه بوم کتانی با سیلوئت های شکل گچی سفید

عکس: Carla Cascales Alimbau

برای هنر، ما همیشه عاشق The Tappan Collective بوده ایم. مبلمان انتخاب شده برای یک فضا فقط می تواند شما را تا این حد پیش ببرد – این هنر است که زمینه را برای درخشش آن قطعات و ایجاد یک محیط عالی فراهم می کند.

چهار صندلی چوبی بسیار بلند

عکس از Azotea

در خارج از ایالات متحده، در مکزیکو سیتی، گالری Azotea کار فوق العاده ای در بازسازی قطعات قدیمی و ایجاد طرح های جدید از خود انجام می دهد.

READ  مجسمه‌ساز میشا کان آزمایش‌های خود را در صحنه‌سازی با هم پیوند می‌دهد

اثری از خانه لئون:

شمع بژ به شکل یک شبح زنانه که بالای دو کتاب نشسته است

شمع دلفینا شمع مجسمه دلفینا با الهام از شکل و شمایل فرم زنانه، حسی انتزاعی و هنری را به هر فضایی می بخشد. شمع دلفینا بر اساس اثری از مادر هم بنیانگذاران، فیروزه نمان، جشن شکوه و قدرت چهره زن است. این هنرمند توضیح می‌دهد: «لبه‌های دندانه‌دار به قدرت و قدرت زنانی اشاره دارد که اغلب در طبیعت ظریف به تصویر کشیده می‌شوند». \ عکس: هنوز عکاسی ویکا

صندلی چوبی و چرمی

صندلی غذاخوری شینتو در تابستان امسال، با هنر قرن سیزدهمی “کاکیشیبو” روبرو شدیم، تکنیک سنتی مردن ژاپنی که رنگ را از خرمالوهای تخمیر شده می‌کشد. این رنگ روی مواد از چوب تا پارچه استفاده شد و الهام بخش قطعه مورد علاقه ما از مجموعه جدید کیوتو، صندلی غذاخوری شینتو شد. چرم با ضخامت یک چهارم اینچ، یک قاب دست ساز را می پوشاند، با یک صندلی چرمی که با بالا رفتن سن پتینه می کند، درست مانند قطعات قدیمی که بیشتر و بیشتر دوستشان دارید. \ عکس: مایکل پیلیرو

گلدان سفید به شکل شانه و پایین صورت

گلدان صورت The Face Vase اولین قطعه دکوری است که بر اساس کار سرامیکی یکی از بنیانگذاران، جردن ساخته شده است. یک تصادف در استودیو منجر به چیزی شد که روی گلدان او شبیه شانه بود و سر به عنوان پاسخی به آن تصادف خوشحال کننده مجسمه سازی شد. \ عکس: عکاسی مایکل کلیفورد

فضای نشیمن شیک با مبل سفید و میز قهوه مستطیلی شکل

میز قهوه سوفیتا میز قهوه سوفیتا از یک سنگ نرم و طبیعی با لبه خام برای ایجاد قطعه ای استفاده می کند که در هر فضایی احساس ارگانیک می کند. \ عکس: عکاسی مایکل کلیفورد

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  هالووی لی فضای داخلی صنعتی را برای نمایشگاه کوالبروک لندن ایجاد می کند

دیدگاهتان را بنویسید