بعد از اینکه هفته پیش اتاقم را به شما نشان دادم، فکر می کنم همه می توانیم بگوییم که این کار را نمی کنم نیاز داشتن چیزهای بیشتر اما وقتی نوبت به وینتیج می‌رسد، من هنوز چیزهایی را که فکر می‌کنم می‌توانم استفاده کنم، می‌گیرم یا اتاق یا عکس را زنده می‌کند. همه چیز فرصتی است که یک بار در زندگی به وجود می آید. اما آخر هفته گذشته وقتی به بازار رز سیتی در پورتلند رفتم، به طور جدی قصد نداشتم چیزی به دست بیاورم – واقعاً سعی می‌کنم به خاطر احتکار به انباشتگی ادامه ندهم، اما همانطور که در زیر می‌بینید، این کار را انجام دادم. 🙂 رز کاسه نبود، اما سروتونین جریان داشت و بیشتر این قطعات به سرعت در خانه ما و در یک عکس (نه اتاق پروپوزال، خوشحالم که گزارش کنم) جای خود را پیدا کردند. یک یادداشت سریع در مورد قیمت ها – بیشتر این قطعات در طرف پرهزینه بودند، و اگر شما یک خرج کننده بزرگ هستید، احتمالا فکر می کنید که من بیش از حد پول پرداخت کرده ام – و احتمالاً چنین کردم. اما پس از داشتن “کک” آنلاین خودم و اینکه به هیچ وجه سودآور نیست، دلسوزی زیادی برای فروشندگان قدیمی دارم – این کار برای یک مدل تجاری غیر قابل مقیاس بسیار کار است. فکر می‌کنم می‌توان گفت که هیچ‌کدام از آنها به خاطر پول وارد این کار نشدند – همه آنها فقط آن را دوست دارند و من از آنها می‌خواهم که به این کار ادامه دهند! من به آنها نیاز دارم! من واقعاً دیگر نمی توانم زمان زیادی را به خریدهای مقرون به صرفه اختصاص دهم، نه به این دلیل که از آن گذشته ام، بلکه به این دلیل که کار و زمان بسیار بیشتری برای یافتن چیزهای خوب است، به خصوص زمانی که مراکز خرید عتیقه در پورتلند بسیار خوب هستند. تعداد انتخاب کنندگانی که بیش از همیشه با هم رقابت می کنند، و مغازه های خرج و دستفروشی عمدتاً مملو از اقلام 5 ساله IKEA یا کالاهای خانگی هستند (و من نمی توانم باور کنم که برخی از فروشگاه های دست دوم چه چیزی را برای اجناس خانگی دریافت می کنند – حتی بیشتر از چیزی که در فروشگاه جدید هستند. فروشگاه!). بنابراین، اگر چیزی را پیدا کنم که دوستش دارم، که شخص دیگری چندین بار آن را برای تهیه، ذخیره کردن، حمل و نقل، بسته بندی و باز کردن آن صرف کرده است، واقعاً سعی می کنم فقط هزینه آن را بدون چانه زنی پرداخت کنم. اما من همچنین بودجه مناسبی برای وسایل خانه دارم (چون با کار مرتبط است) و می‌توانم هر چیزی را که به افشاگری یا وبلاگ ختم می‌شود بنویسم – که بله، من را بسیار خوش شانس می‌کند. فقط ترجیح می‌دهم در وینتیج پول بیشتری بپردازم تا اینکه چیز جدیدی از فروشگاهی بخرم که شاید برای همیشه نخواهم داشت. باز هم، من نمی گویم این کاری است که باید انجام دهید، اما اگر خوش شانس هستید که پول اضافی برای خرج کردن دارید – خرید از فروشندگان قدیمی محلی بهترین راه برای رفتن به IMHO است.

READ  دمپایی های خانه دنج که می خواهیم همین الان بخریم

مجسمه (و گلدان – نوعی)

این مرد بسیار باورنکردنی، سنگین و به‌طور عجیبی باریک است – باعث می‌شود در یک مانتو یا حتی قفسه‌های کتاب باریک استایلش عالی باشد. رویش یک قورباغه گل دارد، اما فکر نمی‌کنم واقعاً برای نگه داشتن آب باشد (تا آخر نمی‌رود). من به احتمال زیاد یک شاخه مجسمه عجیب و غریب را به قورباغه می زنم. از این موضوع روی مانتل هیجان زده هستم. هزینه آن 175 دلار بود @northwestmodern – یک فروشنده واقعاً عالی در اواسط قرن. صفر تاسف دوپینگ است.

جعبه کشو

همانطور که می دانید من مدتی است که در حال جمع آوری این ست های کشوی فروشگاهی/آدمپزشکی هستم (بیشتر از آنها به عنوان میز کناری یا میز خواب استفاده می کنم). این پسر خیلی بامزه بود اما من نتوانستم هدفی برایش پیدا کنم … تا اینکه فهمیدم می توانم از آن در انبار برای تمام چای هایم استفاده کنم!

گران بود اما یادم نیست چقدر بود زیرا از این فروشنده چیزهای زیادی گرفتم – فکر می کنم بین 150 تا 250 دلار بود. به زودی به انباری نزدیک شما می‌آییم – بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

چراغ کف برنجی

حالا، این مردی را که روز بعد در مغازه صرفه جویی/مغازه فروشی گرفتم (هوت-ان-آنی در رالی هیلز برای همه شما مردم محلی). این یک لامپ برنجی Curtis Jere از دهه 70 است و بسیار گران بود (و در عین حال گران قیمت نبود – این چیزها 2k + آنلاین اجرا می شوند). روز اول آن را از دست دادم، اما بعد به آن فکر می‌کردم، تصور می‌کردم کجا می‌تواند برود، و بیشتر عاشق شدم. بنابراین من پیشنهاد بسیار کمتری ارائه کردم و آن را دریافت کردم (حدود 700 دلار. می دانم که نوشتن آن دردناک است).

چراغ رومیزی

اوه، این پسر کوچولو در گوشه ای از آشپزخانه کنار بار، اولین بازی خود را به خوبی انجام داد. ما حتی از آن الهام گرفتیم کریس جولیا را دوست دارد و طناب را کوتاهتر کنید (بله این انتخاب دائمی تری است، اما در گوشه آشپزخانه عالی به نظر می رسد و اگر آنجا نماند به انبار می رود، اما من مطمئن بودم که نیازی به زمان طولانی ندارد. طناب). این مقداری گران‌تر از 175 دلار بود، اما صادقانه بگویم که من یک لامپ کوچک برای باری که می‌خواستم نداشتم و در چند روز دیگر مشغول فیلمبرداری بودیم. و دوباره – محلی، قدیمی، و غیره، بنابراین من به سرعت در مورد آن صحبت کردم. دوستان ونمو بسیار خطرناک است.

READ  دوبلکس پاریس اثر یوهانا آماتوری به معماری جزیره یونانی اشاره دارد

لامپ روغنی دریایی

یک جفت فانوس نفتی دیواری دریایی با کلاه های کوچک برنجی برای جلوگیری از دود!!! اینا چقدر نازه؟!!! خوب، متأسفانه ممکن است این اشتباه باشد – نه به این دلیل که عالی نیستند، بلکه به این دلیل که به نظر نمی‌رسد جایی برای آنها پیدا کنم. فکر می‌کردم می‌توانند اثر هنری را در ورودی کنار بگذارند، اما مقیاس در آنجا بسیار کوچک است.

سپس فکر کردم که شاید در سمت ورودی ورودی خانه قرار بگیرم اما تصادفات غم انگیز زیادی را پیش بینی کردم که با آنها برخورد کردم (و شیشه ای بودن، پر از روغن و غیره). عجیب است که دیوارکوب های بیشتری را به حمامی هایی که قبلاً دیوارکوب دارند اضافه کنید، اما بعد فکر کردم شاید در حمام بچه پشت وان یا توالت. همه اینها به این معنی است که من هنوز در تلاش هستم تا جایی برای آنها پیدا کنم، اما مسلماً آنها بسیار خاص هستند و احتمالاً باید آنها را نادیده می گرفتم تا زمانی که مطمئن بودم می توانم از آنها استفاده کنم. هک، از آنجایی که خانه قدیمی‌تر دیگر در مزرعه برق ندارد، شاید آنها را برای جستجوی شبانه روی دیوارهای اتاق نگهدارنده نصب کنم (بله، آنها کار می‌کنند، اما من از آتش‌سوزی هم می‌ترسم، بنابراین…. ). شاید از پله‌ها با عکس‌های خانوادگی/هنر ترکیب شده است؟ گوش به زنگ باشید.

کتاب هنر جالب توسط هنرمند محلی

من Purl را ملاقات کردم، یک هنرمند/ساز محلی که این جلد کتاب‌های دوپ را برای کتاب هنری‌اش درست کرد که فکر می‌کردم می‌توان از آن به عنوان هنری در اتاق چارلی استفاده کرد (که او عاشقش بود – هر دو بچه آنها را دوست داشتند). Purl همچنین مبلمان سفارشی می سازد (مانند میز و نیمکت زیر) که احتمالاً فروخته می شود، اما ممکن است روی چند قطعه با هم کار کنیم. می توانید در آدرس زیر دنبال کنید @total_nonsequitur

کامل ترین منظره دریا

من بلافاصله به دلایل واضح – رنگ ها – جذب این نقاشی شدم. حال و هوا. قاب آبی و طلایی بسیار عالی. من اول ازش صرف نظر کردم چون 485 دلار بود. اما فروشنده همان فانوس‌های برنجی و چراغ‌های برنجی کوتاه بود، و هر چه بیشتر در غرفه‌اش سپری می‌کردم، بیشتر می‌دانستم که در خانه کار می‌کند. من این منظره دریایی دیگر را دارم که برای همیشه داشته ام (این یکی که در حمام اصلی ما بود).

عکس توسط تسا نوستاد | از: حمام مدرن کلاسیک ما نشان می دهد

من آن نقاشی را در آشپزخانه گذاشتم، در یک طرف محدوده و خیلی خوب و مناسب به نظر می رسید. اما من به چیزی نیاز داشتم تا آن را از طرف دیگر متعادل کنم. هنگامی که آن را به یاد آوردم (هنگامی که هنوز خرید می کردم) و متوجه شدم که دقیقاً مکان آن را دارم، می توانم ولخرجی را توجیه کنم. از آنجایی که من خیلی از او خرید می کردم، او آن را به قیمت 400 دلار به من فروخت. و راستش، پس از دیدن آن در عکس ها (به زودی) ارزش هر پنی را داشت.

READ  پیراجن لیز ژاپن دهه 1920 را در فضای داخلی تزئین شده رستوران دبی هدایت می کند

عینک صورتی

حالا این لیوان‌های کوپه (یا فنجان‌های صحرایی؟) مطمئن نبودم که به میله نیاز دارم یا روی میله کار می‌کنم، اما برای 30 دلار فکر کردم که ارزش ریسک کار نکردن را دارند، و اگر کار می‌کردند به این معنی بود که نیازی به خرید جدید نیست. در هر صورت، می‌دانستم که الیوت دوست دارد از آن‌ها بستنی بخورد (خوشحال می‌شوم که بگویم آنها در بار هستند و عالی به نظر می‌رسند).

کوزه های کنسرو قدیمی

اگر اصلاً مرا می شناسید، می دانید که من عاشق شیشه های قدیمی هستم. زیاد. ما در بزرگ شدن ماهی تن زیادی کنسرو کردیم (این سنت نیست که ادامه دهم) و من 15 سال پیش شروع کردم به جمع آوری این ماهی های قدیمی برای عروسی مان برای گلدان/جا شمع. این سه خیلی دوست داشتنی بودند و با وجود اینکه من به تازگی یک تن کوزه های انباری برای آب دادن خریده بودم، اما اینها شخصیت زیادی دارند. آنها 10، 15 و 20 دلار بودند (فکر می‌کنم، جایی در اطراف آن) و من آنها را روی پیشخوان آشپزخانه‌ام برای عکسبرداری که بسیار زیبا به نظر می‌رسید، مدل دادم.

یک کاسه سالاد آبی قدیمی

در نهایت، از همان فروشنده عینک صورتی، این کاسه را پیدا کردم که فکر می‌کردم در انباری بسیار زیبا به نظر می‌رسد و همچنین برای سالاد در جزیره ما، در اتاق آفتاب – هر کجا استفاده می‌شود. فقط یک رنگ آبی زیبا، بافت زیبا، مزرعه ای به شیرین ترین شکل.

در اینجا اولین عکس (بدون کپی) از همه آنها برای مقیاس است (و همانطور که می بینید همه آنها به خوبی با هم کار می کنند!).

بدیهی است که ما برای پست امروز عکس‌های بسیار سریع آیفون گرفتیم، که همیشه انتشار آن برایم دردسرساز است، اما من این روزها به شعار خود پایبند هستم که انجام آن بهتر از کامل است! و سرگرمی بهتر از انجام دادن است. 🙂

The post جدیدترین حمل و نقل قدیمی من برای آشکار کردن آشپزخانه بزرگ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید