هر چیزی که توسط سر جانی آیو با توجه به این واقعیت محض که رئیس سابق طراحی اپل از زمان پرتاب مشترک، بیشتر زیر نظر رادار پرواز کرده است، تقریباً تضمین شده است که درجه بی نظیری از کنجکاوی و توجه را به خود جلب کند. عشق از، در سال 2019 با طراح همکار مارک نیوزون. او اخیراً با اعلام اولین پروژه سخت افزاری خود پس از اپل – پنجاهمین سالگرد خود ظاهر شده است. لین سوندک LP12-50 میز گردان – پروژه ای پرشور از نوع، که عشق ایو به طراحی کلاسیک و سلیقه های موسیقی دوست او را آشکار می کند.

نسخه سفید Sondek LP12-50 با پوشش گرد و غبار بسته.

رنگ سفید بدون تعجب نتیجه پیشنهاد ایو بود.

گیلاد تیفن‌برون، مدیر مهندسی لین، در خاطره‌ای از آغاز همکاری خاطرنشان می‌کند، داستان اصلی پشت سینی گرامافون 50 ساله Linn Sondek LP12 چیزی شبیه به داستان فیلم است: «من درخواستی از لینکدین برای ملاقات با استاد طراحی بریتانیایی، سر جونی آیو دریافت کردم. در واقع، Tiefenbrun اعتراف می کند که او ابتدا درخواست ملاقات را حذف کرده است، زیرا معتقد است این یک پیام هرزنامه بوده است. “چند ساعت بعد، من این احساس آزاردهنده را داشتم – “شاید جانی آیو بود” – بنابراین آن را از سطل زباله بیرون آوردم.”

جزئیات گوشه میز گردان که کلید برق دایره‌ای، ماشین‌کاری شده از آلومینیوم جامد را با چراغ‌های نقطه‌ای قرمز و سبز نشان می‌دهد، طراحی شده توسط Jony Ive.

آیو در یکی از ویژگی‌های خود خاطرنشان کرد: «ما مناطقی را دیدیم که می‌توانستند پیشرفت‌های کوچک و تحولات ملایمی در طراحی فعلی داشته باشند. شرکت سریع. پس از یک سال توسعه مشترک بین Linn و LoveFrom، علاقه آیو به این برند با لمس ماهرانه و ملایمی که در طراحی مجدد صفحه گردان به جا مانده است به وجود می آید: لبه ها صاف شده، لولاهای پلاستیکی برای لولاهای فلزی با ماشینکاری دقیق تغییر یافته اند، و برجسته ترین دکمه Ive-ian، یک دکمه برق دایره ای دایره ای پلاستیکی است.

READ  مارک تورپ غرفه ای مدرن را تصور می کند که بر فراز یک دریاچه معلق است

نشان کوچک حک شده آلومینیومی با فونت san serif all caps: "طراحی شده با دوستان ما در LOVEFROM Hand-BUILT در اسکاتلند توسط دانکن هندرسون نسخه محدود • 1/250"

برد بازوی آنودایز خاکستری فضایی با نام مدل Sondek LP12-50 به صورت زیرکانه

لمس های کوچکی مانند تخته بازوی آنودایز خاکستری فضایی با نام مدل Sondek LP12-50 که به طور ماهرانه روی آن نقش بسته است باعث می شود بی سر و صدا بدانیم این میز گردان LP12-50 کمی خاص است. محدود به تنها 250 در جهان، ویژه. عکس های بیشتر از LP12-50 در فایننشال تایمز.

گوشه سمت راست پشت میز گردان Sondek LP12-50 که طراحی جدید لولای فلزی آن را نشان می دهد.

عکس بالای صفحه گردان سوندک LP12-50.

پایه کاملاً جدید “Bedrok” از یک تکه چوب متراکم ساخته شده است که با فشرده کردن لایه‌های راش تحت فشار شدید ساخته شده است، که در نتیجه آن چیزی است که Tiefenbrun آن را به عنوان یک “سکوی آکوستیک بی صدا” توصیف می کند.

Tiefenbrun به طرز درخشانی از این همکاری به وجد آمده است. “نتیجه بهترین صدا، زیباترین و قابل استفاده ترین Sondek LP12 ما است… من نمی توانستم راهی بهتر از این همکاری برجسته در Sondek LP12-50 برای جشن گرفتن پنجاهمین سالگردمان انتخاب کنم.”

حتی با قیمت 60000 دلار، ما انتظار داریم که تمام 250 عدد از این میزهای گردان Linn خانه های شادی پیدا کنند. اگر خیلی تمایل دارید که یکی از معدود افراد شوید، لین می پذیرد درخواست های رزرو اینجا.

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید