تیموتی گودمن مردی پرمشغله است: زمانی که نقاشی های دیواری را به سازمان های غیرانتفاعی در نیویورک اهدا نمی کرد یا نایک را برای ستاره بسکتبال کوین دورانت طراحی نمی کرد، برای یک نمایشگاه گالری جدید آماده می شد یا با برندهای معروف همکاری می کرد، به نوعی توانست زمان را برای نقل مکان به پاریس بر عهده بگیرد. – و سپس، چندین سال بعد، کتابی درباره آن تجربه منتشر کنید. عنوان کامل این است: من همیشه فکر می کنم برای همیشه است: یک داستان عاشقانه در پاریس، روایت شده توسط یک راوی غیر قابل اعتماد اما جدی.

????????????????????????????

داستان گودمن همین چند هفته پیش و در این قسمت به کتابفروشی ها راه یافت میلک شیکاو ما را در این پروژه می برد: بخشی خاطرات، بخشی داستان سفر، بخشی کتاب هنری. مصاحبه ها بازگویی عمیقاً احساسی را نشان می دهد که چگونه گودمن پس از ملاقات با شخصی اقامت خود را در پاریس تمدید کرد. او می‌گوید: «این تنها راهی است که می‌دانم چگونه داستانی را تعریف کنم. «این خط پیوسته داستان عشق وجود دارد، اما بعد ورق را برمی‌گردانی و ناگهان در هر کجای داستان عاشقانه که هستی، دارم صحبت می‌کنم، خودم را در چارچوب فرهنگ دوستیابی امروزی می‌پیچم. اگر من در فصلی هستم که در مورد دلشکستگی داستان عشقم صحبت می‌کنم، ناگهان صفحه را ورق می‌زنید و بعد می‌بینید که در اینجا 25 آهنگ جدایی غیرمعمول وجود دارد، یا این همه بیوگرافی برنامه دوستیابی خنده‌دار است که با آن برخورد کردم. روی لولا یا Tinder. آنچه شخصی است همیشه جهانی است.»

READ  کینزو یک شهر را در یک دفتر در مونیخ طراحی می کند

جلد کتاب از "من همیشه فکر می کنم برای همیشه است"

در حالی که این میلک شیک در استودیوی فوق‌العاده پویای او اتفاق می‌افتد، این میلک شیک بخشی از خواندن است – او می‌گوید، گواهی بر جاه‌طلبی برای اضافه کردن هنرمند گفتاری به کارنامه‌اش. او می‌گوید: «من با دوستانم، با بچه‌های جاز، رویدادهایی برگزار می‌کردم، که در آن‌ها با پیانو و ساکسیفون، شعرهای کلامی را اجرا می‌کردم. من به شدت از جک کرواک الهام گرفته‌ام – او این آلبوم‌ها را در دهه 50 می‌خواند و شعرهایش را می‌خواند، خوانش‌هایش را با پیانو می‌خواند. من می خواهم یک آلبوم را قطع کنم.»

همچنین در این میلک شیک، از گودمن می‌پرسیم که آیا این یک داستان عاشقانه درباره یک زن بود یا درباره خود پاریس. نه، او می گوید: “این بیش از هر چیز یک داستان عاشقانه در مورد من است – می دانید منظورم چیست؟” او می گوید. این کتاب واقعاً درباره این است که چگونه توانستم در نهایت چرخه دلشکستگی، جدایی‌ها را که همیشه پشت سر می‌گذارم و برای خودم نشان می‌دهم از طریق درمان، از طریق ارزیابی شدید، درباره مهربان‌تر بودن با خودم، خوب بودن با خوب نبودن، متوقف کنم. ، پذیرفتن آسیب پذیری من به عنوان یک مرد، پذیرفتن اینکه دوباره مردانه بودن و گریه کردن یا رفتن به درمان یا هر چیز دیگری اشکالی ندارد.” برای اطلاعات بیشتر هماهنگ کنید!

صفحه از کتاب "من همیشه فکر می کنم برای همیشه است"

صفحه از کتاب "من همیشه فکر می کنم برای همیشه است"

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید