تیموتی گادبولد، طراح داخلی نیویورک، آپارتمانی را در یک ساختمان تاریخی ترایبکا بازسازی کرده است و به دیوارهای خنثی آن، از جمله پانل‌های متاثر از مجموعه‌های علمی تخیلی دهه 1970، درمان‌های امدادی مختلفی اضافه کرده است.

این انبار بزرگ در یک ساختمان چدنی 1881 در خیابان فرانکلین واقع شده است که قبلاً یک کارخانه نساجی بود و توسط معمار ژاپنی شیگرو بان برنده جایزه پریتزکر در سال 2019 تعمیرات اساسی شد.

اتاق نشیمن دو ارتفاع که با پنجره احاطه شده استاتاق نشیمن دو ارتفاع که با پنجره احاطه شده است
دراماتیک ترین فضا در زیر شیروانی یک اتاق نشیمن با ارتفاع دوبل است که با پنجره ها احاطه شده است

گفت: “صاحبان خانه، یک خانواده جوان با دو فرزند، با هدف ایجاد یک خانه عالی برای سرگرمی شروع کردند که همزمان از فضا به طور موثر برای ایجاد یک فضای زندگی خانوادگی راحت استفاده کردند.” گودبال‘بخار.

طراح به سازماندهی چیدمان کمک کرد تا برای خانواده عملکرد مطلوبی داشته باشد، و علیرغم انتخاب یک پالت رنگی خنثی، Godbold از طریق مقیاس مبلمان و آثار هنری، درام را ارتقا داد.

میز ناهارخوری لنگر به یک ستون ساختاریمیز ناهارخوری لنگر به یک ستون ساختاری
تیموتی گادبولد به جای پوشاندن یک ستون ساختاری، از آن به عنوان لنگر برای میز ناهار خوری استفاده کرد.

یک اتاق نشیمن با ارتفاع دو طرف گوشه ای را اشغال می کند که از دو طرف پر از نور پنجره هاست که با کشیدن پرده های شفاف می توان آن را پخش کرد.

برای کار در اطراف یک ستون ساختاری بزرگ که دید اتاق نشیمن را مختل می کند، Godbold از ستون برای لنگر انداختن میز ناهارخوری سنگی استفاده کرد تا آن را به یک ویژگی کانونی تبدیل کند.

آشپزخانه مینیمالیستی که از اتاق نشیمن دو ارتفاع مشاهده می شودآشپزخانه مینیمالیستی که از اتاق نشیمن دو ارتفاع مشاهده می شود
آشپزخانه عمدا حداقل است و از نبود کابینت و کشو بهره می برد

این جدول به طراحی دهه 1930 توسط هانس و واسیلی لوکهارت و آلفونس انکر اشاره دارد که مطابق با سبک صنعتی ساختمان است.

آشپزخانه به لطف حذف کابینت و کشو، بسیار مینیمال است و شامل جزیره ای با بالای سنگ آبشار است که فضایی را برای یک بار صبحانه ایجاد می کند.

READ  نمای داخلی دفتر مکزیکو سیتی دارای جلوه های طلایی و سنگ مرمر است
فضای اداری و بار انعطاف پذیر با مبل قهوه ایفضای اداری و بار انعطاف پذیر با مبل قهوه ای
یک قسمت پشت آشپزخانه به یک فضای اداری و بار انعطاف پذیر تبدیل شد

در پشت آشپزخانه یک اتاق تلویزیون سابق وجود دارد که به یک اتاق بار و یک دفتر تبدیل شده است “برای به حداکثر رساندن تطبیق پذیری فضا و رفع نیازهای متعدد”.

دیوارهای این اتاق انعطاف‌پذیر با پانل‌های هندسی برجسته پوشیده شده‌اند که سایه‌ها و بافت را اضافه می‌کنند، در حالی که مبلمان تیره‌تر و مردانه‌تر هستند.

پانل های برجسته گچی بر اساس یک سری علمی تخیلی دهه 1970 که یک دیوار منحنی را می پوشاندپانل های برجسته گچی بر اساس یک سری علمی تخیلی دهه 1970 که یک دیوار منحنی را می پوشاند
پانل های برجسته گچی بر اساس یک سری علمی تخیلی دهه 1970 دیوارها را پوشانده اند

یک چراغ آویز Reprise از استودیوی طراحی نیویورک دستگاه در گوشه‌ای آویزان است که برای برجسته‌تر کردن دیوارپوش‌های دیواری به سبک مدرنیستی خمیده شده است.

این تیم گفت: “جزئیات دیوار در این فضای ترایبکا از یک سریال علمی تخیلی کلاسیک دهه 1970 الهام گرفته شده است که زیبایی شناسی مدرن تماما ایتالیایی را در یک محیط آینده نگرانه به نمایش می گذارد.”

یک دیوار فلوت دار پشت تختیک دیوار فلوت دار پشت تخت
یک دیوار برجسته در پشت تخت در اتاق خواب اصلی به عرض کامل آن کشیده شده است

ردیفی از طاقچه‌های قوسی گچ‌کاری‌شده، قسمت‌های رسمی سرگرمی را از یک قسمت نشیمن معمولی‌تر جدا می‌کند، جایی که یک مبل بزرگ خاکستری کمرنگ، رنگ سفیدهای گرم را که در جاهای دیگر یافت می‌شود، تغییر می‌دهد.

در اتاق خواب اصلی، تخت توکار و میزهای خواب در زیر یک تخته روکش پرزدار که تمام عرض اتاق را اجرا می کند و یک ویژگی دیوار فلوت دار که تا سقف امتداد دارد نصب شده است.

یک مبل مجسمه ای، گلدان های بزرگ و یک اثر هنری عظیم از اتین مواتیک مبل مجسمه ای، گلدان های بزرگ و یک اثر هنری عظیم از اتین موات
اتاق خواب همچنین دارای یک مبل مجسمه ای، گلدان های بزرگ و یک اثر هنری عظیم از اتین مویات است.

روبروی تخت، یک مبل مجسمه‌ای قرار دارد که اطراف آن را گلدان‌های بزرگ احاطه کرده است و یک اثر برجسته نقش برجسته بزرگ از مجسمه‌ساز فرانسوی. اتین مویت روی دیوار.

Godbold بسیاری از قطعات را در سراسر خانه، از جمله بیشتر مبلمان و عناصر تزئینی، به صورت سفارشی طراحی کرد.

ارجاعات او شامل طراحان ایتالیایی اواسط قرن مانند جو کلمبو بود که اشکال عصر فضا در صندلی های ناهارخوری، مبل ها و وسایل نورپردازی و دکوری کوچکتر منعکس می شود.

READ  نمایشگاه مدرنیسم گرمسیری "سیاست پشت بتن" را بررسی می کند

گودبولد همچنین برای افزودن درام به تناسب بازی می‌کرد، همانطور که در مبل‌های سنگی سفارشی اتاق نشیمن که با پارچه‌ای «بروتالیستی» ساخت انگلیس روکش شده‌اند و میز قهوه‌خوری با یک گلدان یکپارچه دیده می‌شود.

اتاق رختکن با درهای کمد فلزی منحنیاتاق رختکن با درهای کمد فلزی منحنی
انواع اشکال و مواد مربوط به عصر فضا را می توان در سرتاسر انباری یافت

فرش ها همچنین دارای طرح های سفارشی هستند که مبلمان را در همان فضا نشان می دهد.

به طور کلی، هدف این بود که «با جنبه‌های صنعتی، آرت دکو و جنبه‌های سورئال‌تر سینمای کالت نوآر دهه 1970 برای یک محصول نهایی جذاب و پر زرق و برق، ازدواج کنیم».

مهد کودک با رنگ خنثی با اسباب بازی های نرم روی زمینمهد کودک با رنگ خنثی با اسباب بازی های نرم روی زمین
پالت رنگ خنثی خانه تا مهد کودک ادامه دارد

گادبولد که اصالتاً استرالیایی است، در حال حاضر در همپتونز مستقر است، جایی که او خانه اواسط قرن خود را بازسازی کرد تا شبیه یک «پنهانگاه شرور» شود.

او همچنین قصد دارد از طریق سازمان غیرانتفاعی دیگر خانه های مدرنیستی ساخته شده در سراسر منطقه را حفظ کند همپتونز مدرن قرن بیستم.

عکاسی توسط دیوید میچل.

دیدگاهتان را بنویسید