و منظور ما از فریتز است تایید شده توسط فریتز CEAO (مدیر ارشد سرگرمی و تأیید)، یک سگ نجات از کارولینای جنوبی و الهام بخش برند لوازم جانبی حیوانات خانگی که توسط دانیل هیرن تأسیس شده است. هنگامی که واقعیت های همه گیر برای اولین بار شروع به حل شدن کردند، او مانند بسیاری از مردم، خود را به دنبال یک همراه چهار پا یافت و در لیست انتظار برای فرزندخواندگی یک سگ قرار گرفت. به زودی، فریتز وارد زندگی او شد و انگیزه ای را ایجاد کرد که در نهایت توسط فریتز تأیید شد. از تخت سگ گرفته تا قلاده و افسار، این برند امتداد شخصیت هیرن است: نیویورکی با عشق به شهر و سگش.

تخت سگ شطرنجی

تخت‌خواب‌های سگ، از روکش تا بالشتک داخلی، از بطری‌های PET بازیافتی ساخته شده‌اند و الگویی سرگرم‌کننده به خانه‌های دوستداران سگ و طراحی می‌بخشند. روکش قابل شستشو در ماشین لباسشویی و ضد خش است.

کورگی روی تخت سگ راه راه

تخت سگ راه راه

تخت سگ شطرنجی

افسار سگ دو رنگ روی صندلی

ست های یقه و بند با دوام، از نایلون با روکش پی وی سی ساخته شده اند، که تمیز کردن آنها را آسان می کند، در برابر بو مقاوم است و برای پیاده روی در محیط های نیویورک و خارج از آن بادوام است. ترکیب رنگ‌های دو رنگ همگی از شهر الهام گرفته شده‌اند: رنگ‌های خیابانی، صندلی‌های قطار مترو، لیدی لیبرتی، نقاشی‌های دیواری بروکلین و تیم‌های ورزشی نیویورک.

فردی که سگ را با افسار و قلاده سگ نگه می دارد

زنی که سگی با قلاده قرمز را در آغوش گرفته است

قلاده سگ دو رنگ روی صندلی

سگی که روی تخت سگ راه راه نشسته است

افسار سگ دو رنگ روی صندلی

حامل های کیسه مدفوع دو رنگ که از PET بازیافتی نیز ساخته شده اند، رنگی سرگرم کننده را برای انجام کارهای ضروری که انجام آن همیشه هیجان انگیز نیست، اضافه می کند.

زنی که بند قرمز و حامل کیف مدفوع صورتی در دست دارد

حامل کیسه های مدفوع روی سینی

برای خرید کلکسیون کامل لوازم جانبی سگ شاد به سایت مراجعه کنید مورد تایید فریتز.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

READ  هشت سالن بدنسازی خلاقانه و امکانات ورزشی که بدون خروج از خانه تمرین می کنند

دیدگاهتان را بنویسید