برند فرش مکزیکی با عمر طولانی اوداباشیان آخرین همکاری خود را به اشتراک می گذارد: فرشی به نام حوزه آبخیز. این با مشارکت طراح فرانسوی ایجاد شده است ماتالی کراست، که تصمیم گرفت بر محیط زیست – به ویژه آب – و بحران جهانی پیرامون آن تمرکز کند. کراست در توضیح بیشتر گفت: «ایده من برای «Watershed» بیان جریان بود. آب سرزمینی را ایجاد می کند که طبیعت را قادر به رشد می کند. من می خواستم این ارتباط را توضیح دهم و نشان دهم که چگونه آب هر روز بیشتر و بیشتر ضروری می شود.

گوشه فرش انتزاعی هندسی رنگارنگ با صندلی راحتی آبی تیره و گیاه گلدانی بزرگ

فرش به صورت بصری جریان آبخیزها را با الگویی که به سادگی از یک انتها شروع می شود و سپس به رگه های مختلف جریان منحرف می شود، وارد خانه های ما می کند. بخش مهمی از تاریخ اوداباشیان به مسیرهای تجاری سنتی مربوط می شود و طراحی Watershed را به یک مسابقه عالی برای این برند تبدیل کرده است. استفاده از پشم و ابریشم نیمه تراش نیوزلند با تکنیک گره تبتی کلاسیک 120 خط، طرح ها را به عنوان نسخه ای از دو فرش زنده کرد.

گوشه فرش انتزاعی رنگارنگ هندسی با صندلی راحتی آبی تیره و میز قهوه

من عاشق کار با رنگ ها و ریتم هستم. من آن را فرصتی برای عمل کردن می بینم و منفعل نمی مانم… این در مورد نمایش مناظر آرام یا زیبایی صرف مناظر نیست. کراست توضیح داد که این در مورد دعوت از مردم برای تغییر نحوه تعامل آنها با طبیعت است. قانون یک طراح یا هنرمند این است که افراد حساس را تحریک کند و به ما کمک کند جنبه های نمادین زندگی را فراموش نکنیم. به همین دلیل است که قالی‌سازی بسیار جالب است، زیرا می‌توان انواع نمادها و جزئیات نمادین را در آن گنجاند.»

READ  صندلی لولا پر از شخصیت غیرمنتظره است

فرش کف انتزاعی هندسی رنگارنگ با دو صندلی راحتی آبی تیره، میز قهوه‌خوری و گیاه گلدانی بزرگ

فرش کف انتزاعی هندسی رنگارنگ با دو صندلی راحتی آبی تیره، میز قهوه‌خوری و گیاه گلدانی بزرگ

جزئیات فرش انتزاعی هندسی رنگارنگ کف

جزئیات فرش انتزاعی هندسی رنگارنگ کف

جزئیات فرش انتزاعی هندسی رنگارنگ کف

جزئیات فرش انتزاعی هندسی رنگارنگ کف

جزئیات فرش انتزاعی هندسی رنگارنگ کف

فرش کف انتزاعی هندسی رنگارنگ

پرتره زاویه دار طراح Matali Crasset با ژاکت زرد و عینک سفید در مقابل پس زمینه قرمز

طراح Matali Crasset \ عکس: Julien Jouanjus via Matali Crasset

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آبخیز، مراجعه کنید odadashian.com.

عکاسی توسط استنباط طراحی.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید