ما یه کاری کردیم ما اتاق خواب اصلی خود را دوباره دکور کردیم و من اصلا از این موضوع عصبانی نیستم. اما اگر منصف باشیم، نمی توانم انکار کنم که طراحی اتاق خواب قبلی خود را دوست داشتم. در واقع، ما آن را دوست داشتیم. وینتیج و جمع آوری شده بود و خیلی گرم. بنابراین شاید باید به همه دوستداران قدیمی خود هشدار دهم که ممکن است در این پست کمی خجالت بکشید و به من اعتماد کنید من بیش از دو سال قبل از تصمیم گیری رسمی برای حرکت به جلو، دیدگاه جدید را پردازش کردم. البته این دو سال در طول همه گیری بود و چیزهای زیادی در آن زمان تغییر کرد…

پس چه چیزی باعث تغییر یا تمایل به تغییر شد؟ فکر می‌کنم این همه آن چیزی بود که من و شوهرم در طول و در حول و حوش بازه زمانی همه‌گیری و نزدیک به جابجایی‌مان به لس‌آنجلس احساس و پردازش می‌کردیم (در حال حاضر مورد دوم را ارائه کرده‌ایم). فکر می‌کنم ما هر دو احساس سنگینی می‌کردیم، دنیا بعد از حملات بی‌شماری به رنگین‌پوستان، همه‌چیز در اخبار، همه‌گیری، فاصله‌گذاری اجتماعی، پوشیدن ماسک، بحث‌های واکسن، تطبیق دائمی با ۴ نفر در خانه و غیره احساس سنگینی می‌کرد. و غیره خیلی زیاد بود. من مطمئن هستم که همه ما به گونه ای متفاوت از آن طرف بیرون آمدیم. من می دانم که ما انجام دادیم.

مدت ها پیش، یک بار شخصی به من گفت که اتاق خواب اصلی خود را قبل از اتاق بچه ها یا هر فضای دیگری در خانه مان در اولویت قرار دهیم. با خودم فکر کردم، آیا شما دیوانه هستید؟ من کاملاً کوه ها را جابه جا می کنم تا مطمئن شوم که اتاق های فرزندانم قبل از اتاق من “کامل” است. من به عنوان یک جوان 40 ساله، اکنون آن را درک می کنم. مثل زمانی است که مهمانداران هواپیما به شما می گویند قبل از فرزندتان یا هر کس دیگری ماسک اکسیژن خود را بپوشید. اساساً، اگر شما خوب نیستید، برای کسی که در کنارتان است خوب نیستید. و اتاق خواب‌های ما جایی است که در پایان یک روز طولانی به دنبال پناهندگی می‌رویم، مکانی است که رویاپردازی می‌کنیم، دعا می‌کنیم، صمیمیت را به اشتراک می‌گذاریم، شارژ می‌کنیم، مکانی است که زمان زیادی از زندگی‌مان را در آن می‌گذرانیم (حتی اگر بیدار نباشیم) و جایی که اکثر ما می توانیم در پایان روز بی سر و صدا سر خود را پایین بیاوریم و نفس راحتی بکشیم. و این جایی است که ما فردای آن روز برمی خیزیم و آماده هستیم تا دوباره دنیا را از سر بگیریم. هیچ کس هرگز نگفته است: “من دوست دارم هر روز در فضایی آشفته و نه چندان خوب بخوابم و از خواب بیدار شوم.” بنابراین، همانطور که رشد کردم، از توصیه‌هایی که سال‌ها قبل به من منتقل شد، یاد گرفتم که اتاق خوابمان را در اولویت قرار دهم. و سپس جهان تغییر کرد و آنچه ما نیاز داشتیم نیز تغییر کرد.

تقریباً بعد از تقریباً دو سال نیمه زندگی در لس آنجلس، وقتی به خانه در غرب میانه برگشتیم، اتاق خواب ما کمتر و کمتر شبیه یک پناهگاه بود. شاید باید این نیاز به تغییر را به دلیل افسردگی فصلی (که خودم تشخیص دادم) که به نظر می رسد با افزایش سن بدتر می شود، مقدمه کنم. منظورم این است که 7 ماه زمستان برای هر کسی کمی زیاد است.

ما نیاز به تغییر داشتیم، هوس آرامش داشتیم، ساحل غربی را از دست دادیم و به فضایی نیاز داشتیم که سبک‌تر و شبیه یک خلوتگاه به نظر می‌رسید، به خصوص زمانی که ماه‌های زمستان شروع به چرخیدن کرد.

من این مفهوم را ابتدا با الهام گرفتن از خانه دور از خانه خودمان حل کردم:

سپس من شروع به کشیدن برد محصول خود کردم:

در نگاه اول، اتاق خواب اصلی ما زیبا و کاربردی بود، اما تغییر خوب است و از آنجایی که ما (من و شوهرم) تکامل یافته ایم، اتاق خواب ما نیز تکامل یافته است. این تمایل برای تغییر با برندی همسو شد که می‌خواست با من برای اتاق خواب ما شریک شود.

READ  «معماری بنچ» در بالای آبجوسازی بروکلین با پیتزا فروشی کاشی‌کاری شده است

تشک

پروژه چند نسلی تغییر اتاق نشیمن را به خاطر دارید؟ خب من شریک شدم مبلمان اسلامبرلند دوباره اما این بار، برای پروژه خودم، و این بار به یک تشک نیاز داشتیم. من عاشق این یکی شدم استرنز و فاستر.

علاوه بر این، اسلامبرلند پرسید که آیا ما به یک علاقه مندیم؟ قاب تخت همچنین، و من واقعاً می خواستم یک خط تمیز تر داشته باشم تخت روکش دار زیرا در 15 سال گذشته، هر هفته گردگیری بین دوک های تختخواب قدیمی ما لذت بخش نبود. با این حال، هر قاب تخت روکش شده قدیمی نمی تواند این کار را انجام دهد، بنابراین برای لحظه ای روی حصار نشستم تا اینکه پیدا کردم این یکی که همچنین دارای فضای ذخیره سازی مخفی در قاب بود. در حالی که این جدید نیست، من نسخه‌هایی را ندیده بودم که کشوی ذخیره‌سازی مخفی از پای تخت بیرون کشیده شود (معمولاً از کنار تخت است یا خود تخت بلند می‌شود تا فضای زیر آن آشکار شود) که برای ما ، دقیقاً همان جایی بود که برای قرار دادن آن نیاز داشتم. و چه کسی فضای ذخیره‌سازی اضافی را دوست ندارد، به‌ویژه زمانی که در دید آشکار پنهان است؟ اکنون این مکان به مکانی کاربردی تبدیل شده است که همه ملحفه های خود را در آن ذخیره می کنیم (که به طور همزمان فضای زیادی از کمد را آزاد می کند).

قاب تخت روکش دار     

من واقعاً به طراحی مقیاس پذیر و طراحی که به راحتی یا به راحتی قابل دستیابی است هستم. بیشتر طراحان احتمالاً میل می کنند یا چشم کناری به من می دهند، اما من طراح نیستم. من یک استایلیست هستم و به عنوان یک استایلیست، مغزم متفاوت کار می کند و برای من، این مشکلی ندارد، زیرا بیرون انداختن “قوانین” سرگرمی مورد علاقه من است.

لامپ سقفی | کلاه (راست) | فرش مساحتی (مشابه) | تخت روکش دار

من همچنین اولین کسی خواهم بود که اعتراف می‌کنم که از چیدن تخت‌خواب متنفرم، اما داشتن این نوع چارچوب تخت، کار را بسیار آسان‌تر می‌کند، زیرا همه چیز فقط در دو طرف قرار می‌گیرد. دیگر نیازی به بلند کردن تشک برای قرار دادن کتانی در زیر آن و غیره نیست. گوش کن، وقتی در خانه والدینم بزرگ می‌شدم، مجبور بودم هر روز بیدار می‌شدم و تختم را مرتب می‌کردم و این باعث شد که من با این نوع PTSD ناشی از تخت‌خوابی مواجه شوم. بنابراین اگر یک قاب این کار را بسیار آسان‌تر می‌کند، من با آن موافقم. حالا من هر روز رختخوابمان را مرتب کنم؟ جواب منفی. اما حداقل بعد از شستن ملحفه ها دوباره ساخته می شود. همچنین، وقتی تخت خوابش درست نمی‌شود، این ناراحتی شوهرم است، و او حتی من را روی دستگاه خرده‌سنج یکی می‌کند و فقط کنار تختش را می‌سازد. شاید در این مورد بحث های زیادی داشتیم. این 27 سال زندگی مشترک است.

خوب، من پرت می شوم، به تغییر دکوراسیون اتاق خواب برمی گردم – با استفاده از تخت به عنوان نقطه پرش، بقیه اتاق شروع به باز شدن کرد و کمدهای قدیمی ما دیگر انرژی مورد نیاز خود را نداشتند و بنابراین ما به دنبال آن بودیم. یک قطعه بلوط سفید تر و تمیزتر مانند این.

کمد| لامپ (مشابه) | هنر (مشابه) | کشتی (وینیج) | تخته موج سواری (وینتیج)

میز کناری | کمد | گلدان

سپس من یک موقعیت ذخیره سازی کوچک برای خودم تهیه کردم، زیرا من کسی هستم که بیشتر از شوهرم به سمت کمدهای کپسولی گرایش پیدا می کنم و همچنین اکنون کل کمد دیواری را برای خودش در اختیار گرفته است. ببینید، شما به آنها یک اینچ می دهید و آنها یک مایل طول می کشند.

READ  کافه دختر جای صندلی های خود را که تقلید از خم شدن قهوه ای است ، قدم گذاشته است

با استفاده از قطعات بسیار ساده سیستم کمد از Home Depot، یک فضای پانسمان کوچک را برای خودم حک کردم و از آن فضای عجیب و غریب و قبلاً تلف شده در زیر لبه سقفی استفاده کردم (خوب است که من فقط 5’3 اینچ هستم).

کفش ورزشی | ترنچ کت (وینتیج) | تاقچه | براکت های دیواری| رولپلاک | چوب لباسی

عطر اوآی | عطر LeLabo | عطر Gucci Guilty | گلدان     

اضافه كردن این میز زیبا نقش میز آرایش من نیز به تکمیل این گوشه کوچک کمک کرد.

حالا که از کمد اتاقمان بیرون انداخته شدم، من به فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به این گوشه نیاز داشت. اکنون که کشوی مخفی خود را در انتهای تخت خود داشتیم، داشتن چیزی شبیه یک صندوق عقب برای ذخیره سازی بیشتر کارساز نبود. بنابراین، به‌جای آن، به دنبال بوفه‌ای گشتم که به اندازه‌ای پایین باشد که پنجره‌های ما را مسدود نکند و به اندازه‌ای بلند باشد که در مقابل پنجره‌های مذکور قرار بگیرد.

قفسه ی نگهداری | کمد | قالیچه | چراغ رومیزی

کابینت پنجره را مسدود نمی کند و آنقدر باریک است که به اندازه کافی از دیوار جدا شود تا بتوانیم پارچه های پنجره را به راحتی باز و بسته کنیم.

همچنین به‌عنوان سطح دیگری عمل می‌کند که می‌توانم چند مورد از چیزهای مورد علاقه‌ام مانند شمع و بخور را به نمایش بگذارم، زیرا به خواب رفتن پس از روشن کردن بخور دادن در حین پخش لیست پخش موسیقی Lo-Fi مورد علاقه‌ام در Google Home یک حس و حال است.

ست سینی نمدی | سینی چوبی موج دار

نکته داغ: نمایش چند اکسسوری مورد علاقه یا لباس‌های مورد علاقه باعث می‌شود در لباس پوشیدن احساس کنید که در یک بوتیک هستید تا اینکه لباس‌ها را از کمد خود بیرون بیاورید (مگر اینکه کمد شما شبیه کمد کری برادشاو باشد).

نکته جانبی: وقتی کفش‌ها و کفی‌هایم را قبل از قرار دادن دوباره در جعبه‌هایشان ضدعفونی می‌کنم، جنبه «خاص» واقعی من از اینجا بیرون می‌آید تا وقتی آن‌ها را بیرون می‌آورم، دوباره برایم احساس شادابی داشته باشند و آن‌ها نداشته باشند. باقی مانده خیابان از آخرین باری که آنها پوشیده شدند. این نیز از همان فردی است که از مرتب کردن تخت خودداری می کند. باکره در این مورد اگر می خواهید.

خوب، من در اینجا در مورد راه حل های ذخیره سازی صحبت کرده ام، بنابراین اجازه دهید به چیزی برویم که ممکن است بحث داغی در مورد آن در جریان باشد. آیا میزهای خواب نیاز به انبار دارند؟

میز کناری | لامپ| استش پات | کلاه سونورا

ما از میزهای خواب با انباری به تخت خواب هایی رفتیم که انباری ندارند. این برای شوهرم خوب نبود، اما من به هر نحوی آنها را دزدیدم و از او خواستم که با اختصاص دادن یکی از کشوهای کمد به وسایل مورد نیاز قبل از خواب، سعی کند این تغییر را در آغوش بگیرد. منظورم این است که مخصوصاً از آنجایی که او کل کمد لباس را در اختیار گرفت، واقعاً دیگر به این همه کشو کمد نیازی ندارد، درست است؟ همچنین، درخواست بخشش آسان تر از اجازه است. یادت باشد. ها

واضح است که رمی از نبود فضای ذخیره سازی کنار تخت ناراحتی ندارد. و برای کسانی که تعجب می کنند، ما هنوز این دیوارکوب های قدیمی مراکشی را سیم کشی نکرده ایم (زیرا پروژه آینده لیا قصد دارد این دیوارها را گچ کاری/رنگ آمیزی کند – در ویرایش عکاسی، آنها سفید روشن به نظر می رسند اما در زندگی واقعی سفید گرمتر از سرد هستند. ). در عوض دارند چراغ های کوبنده (از نوع آمازون) داخل که با ریموت برای روشن و خاموش کردن استفاده می کنم.

اووو…فقط چهره ای که مادر می تواند دوست داشته باشد.

دیوارکوب ماکرامه | نردبان پتویی | پتو | کمد

بسیار خوب، یک شوک دیگر، و دلیلی که من قبلاً هرگز طرف اتاق شوهرم را در اینستاگرام به اشتراک نگذاشته بودم، این بود که یک تلویزیون بزرگ روی کمد او بود که در 26 سال گذشته زندگی مشترک من را کاملاً آزار می داد. اما اگر من را از کمد بیرون می کنند، باید اینجا کمی ببخشم و بگیرم. رونق. دیگر خبری از تلویزیون نیست.

READ  StudioTwentySeven گالری پرچمدار "بنایی" را در Tribeca باز می کند

دوستان نگران نباشید، او با استفاده از این نردبان پتویی برای نگه داشتن تمام لباس هایش از پایان روز من را به من بازگرداند – چهره تحت تاثیر قرار نگرفته ام را وارد کنید. همچنین، من واقعاً می خواهم به شما معرفی کنم نوپو، اگر قبلاً در مورد آن نمی دانید. لطفاً به خود و سیاره ما خدمت کنید و مجموعه‌های نظارتی آن‌ها از آثار دست‌ساز و تجارت منصفانه را از صنعت‌گران و سازندگان سراسر جهان که از نظر جغرافیایی ممکن است در غیر این صورت فرصت فروش کالاهای خود را به سایر نقاط جهان نداشته باشند، بررسی کنید. منظور من این است که، این دیوار آویزان جدی نفسمو قطع کرد

کمد | دیوارکوب | صندلی | گلدان چرمی

اگر شریکی مثل من دارید که از کنار گذاشتن لباس‌هایش امتناع می‌کند و درعوض دوست دارد آن‌ها را روی هر سطحی روی هم جمع کند تا زمانی که شمع‌ها از بین بروند، برای او یک صندلی می‌گیرید. به این ترتیب، وقتی گفته می‌شود توده‌ای از لباس‌ها روی زمین می‌افتند، می‌توانند راحت بنشینند و همه لباس‌های خود را تا کنند.

در حالی که تمام قطعات مبلمان بزرگ اینجا جدید هستند و از فضایی که قبلاً کاملاً قدیمی آمده بودند، قطعات قدیمی را با هم مخلوط کردم، قطعات یا قطعاتی پیدا کردم که احساس می‌کردم از نظر بصری به شیوه‌ای آرامش‌بخش تحریک‌کننده هستند تا تغییر شکل ظاهری شبیه یک نمایشگاه نباشد. نمایش طبقه مثل آن آبرنگ سر اسب قدیمی که فکر نمی کنم هرگز از آن جدا شوم. دخترم را به یاد اسب آموزشی می‌اندازد که ما برای او «اجاره‌ای» کردیم تا یاد بگیرد چگونه انگلیسی را برای سال‌ها در حالی که بزرگ می‌شد بیاموزد و متأسفانه پس از بیش از 30 سال زندگی درگذشت. اسب ها همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من خواهند داشت.

دیوارکوب‌های برنجی قدیمی ممکن است یکی از چیزهایی باشد که برای نجات به ساختمانی در حال سوختن برمی‌گردم.

چرا کلاه روی دیوار روی تخت؟ چرا که نه؟ یکی، من عاشق بافت آن‌ها هستم، و دوم، به نظر می‌رسد که مجموعه کلاه‌هایی را جمع‌آوری کرده‌ام که به CA رفت و آمد می‌کنند.

ما عاشق این اتاق و حال و هوای جدیدی هستیم که به ما می دهد. ای کاش این عکس را با عثمانی ذخیره‌سازی که اکنون وارد شده است می‌گرفتیم، اما این اتاق احتمالاً به تکامل خود ادامه می‌دهد یا حداقل لایه‌های جدیدی مانند برنامه‌های آینده ما برای بافت دیوارها رشد خواهد کرد. رها کردن اتاق خواب به سبک قدیمی سخت بود، اما هیچ یک از ما ساکن نیستیم و پس چرا باید خانه هایمان باشد؟ به عنوان یک سبک، من واقعاً به سمت طراحی مقیاس پذیر گرایش دارم زیرا چشم من همیشه در حال تکامل است و در همه جهات کشیده می شود، در حالی که بخش خلاق مغز من همچنان به خلق کردن نیاز دارد. ما فقط خانه را با زیاده روی در آن خراب نمی کنیم.

XOXO،
لیا

*طراحی شده توسط لی جانسون
***عکس ها توسطSage E Imagery

The post تغییر دکوراسیون اتاق خواب آرام با الهام از کالی در غرب میانه لیا (شامل منطقه پانسمان DIY) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید