امروز، دوستان من، می‌خواستم به‌صورت لحظه‌ای، انتخاب سخت‌افزار خانه‌ی رودخانه‌ای برادرم را برایتان بیاورم. گوش کنید، سخت‌افزار مناسب می‌تواند امتیاز سازنده‌تری بگیرد و آن را سفارشی کند، یا (داستان ترسناک) چیزی سفارشی و آن را «درجه سازنده» جلوه دهد (به سازنده‌ها توهین نمی‌شود، من 100% می‌دانم که وظیفه آنها اجتناب از سفارشی است. تمام هزینه ها – به معنای واقعی کلمه، زیرا اغلب برای حاشیه سود بسیار گران است). سخت‌افزار عالی ارزان نیست (زیرا معمولاً گران‌قیمت تولید می‌شود) اما بسیار ارزان‌تر از کابینت‌های سفارشی است – فکر کنید یک گردنبند دوپ با یک لباس ساده بپوشید. برای این خانه، کابینت های سفارشی با جلوهای صاف (با شیارهای عمودی) داریم که قبلاً انجام نداده ام اما مطمئناً کاملاً جدید نیستند. و با این حال انتخاب سخت افزار مناسب یک چیز بود. بنابراین در اینجا چیزی است که ما بحث کردیم و چرا.

اول از همه، ما البته در مورد برنج و چوب فکر کردیم، اما در نهایت تصمیم گرفتیم که برای این فضا (محل گلخانه) احساس سودمندی بیشتری داشته باشیم. بعلاوه، چراغ های سقفی برنز روغنی از Rejuvenation (که یک رنگ مشکی واقعاً گرم است) هستند، بنابراین استفاده از روکش ORB آنها بدیهی است که همه آن را به هم گره می زند (من دوست دارم فلزات را مخلوط کنم، اما این بار تصمیم گرفتیم آن را ساده و روان نگه داریم).

مورد علاقه ما: نقطه پرش

چراغ سقفی | 18 اینچی مسی پیulls

به لطف گرچن (هنوز چیزی سفارش داده نشده یا نصب نشده است) اینها همه ماکاپ هستند. ما دوست داشتیم چگونه این 18 اینچی میسی می کشد به جارو بزرگ و کمدهای کت نگاه کرد. این جزئیات گرد کوچک در بالا و پایین بسیار خوب با خطوط ساده سبک کابینت تضاد داشت و همچنین با چراغ های سقفی صحبت می کرد. بنابراین Massey یک دونده جلو برای اتاق بود اما آیا می تواند همه جا برود؟؟؟؟ (همچنین رنگ رنگ در پایان است و شگفت انگیز است). کابینت‌های بالایی مکانیزم فشاری خواهند داشت، زیرا 5 کابینت وجود دارد (2 کابینت که به یکدیگر باز می‌شوند، یکی که به خودی خود باز می‌شود) بنابراین، مگر اینکه سخت‌افزار را در مرکز قرار دهیم، به روشی واقعاً عجیب پخش می‌شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم هیچ سخت افزاری در آنجا نداشته باشیم و آن را تمیز نگه داریم.

READ  ده فضای داخلی مسکونی با گودال های گفتگوی دنج

گزینه شماره 1: دستگیره در قسمت بالایی + دستگیره های 6 اینچی در همه جا

همانطور که می‌بینید در طرف دیگر اتاق، رویه‌ها، کابینت‌های پایینی بزرگ (واشر/خشک‌کن)، و سپس کشوها (کوچک در بالا، بیرون‌کش‌های بازیافتی در پایین) داریم. من واقعاً دوست دارم نوع سخت افزار را در یک اتاق با هم مخلوط کنم – و با این حال باید در جهت هنری کلی این خانه بمانیم (خانه دنج و مدرن رودخانه PNW با عناصر کابین گرمتر – مدرن است اما با عناصر شیرین تر در سراسر باعث می شود احساس گرمتر و کمی التقاطی / جالب تر داشته باشد). بنابراین این ترکیب است خوب در این طرف اتاق، اما وقتی دیوار سوم را می بینید، به خوبی کار نمی کند…

گزینه شماره 1.5: دستگیره های عمودی در قسمت بالایی

در حالی که می‌دانستم این کار را انجام نخواهیم داد، از گرچن خواستم همان دیوار کابینت را با دسته‌های Massey عمودی در قسمت‌های بالایی مسخره کند – حرکتی که مطمئنم می‌تواند کارساز باشد، اما معمولاً این کار را نمی‌کنیم. من یک دستگیره را دوست دارم، و من واقعاً دوست دارم سخت افزار را تغییر دهم، بنابراین انجام همین کار در همه قسمت های پایین و بالایی مانند یک فرصت از دست رفته است (و همچنین می تواند واقعاً خوب به نظر برسد، btw، اما در این مورد، همه چیز آنقدر ساده است که مخلوط کردن لازم است)

در سمت پنجره، ظاهر “دسته روی دستگیره” خوب است، اما ظاهر آن اضافی است و آنطور که می‌توانست مدبرانه طراحی نشده است.

گزینه شماره 2: دستگیره های بیشتر + دسته ترکیبی

معمولاً وقتی یک کشوی کوچک روی یک کشوی بزرگتر (یا یک کابینت) دارید، این فرصت را دارید که کمی متفاوت به آنها بپردازید. و من عاشق دستگیره روی دسته روی کابینت شیکر هستم اما دستگیره در وسط شیار کابینت کمی احمق به نظر می رسید (مطمئن نیستم چرا، اما این واکنش ما بود).

READ  Albie's DIY Half Bath اینجاست (و تعادل عالی بین لوکس و ارگانیک است)

گزینه شماره 3: دستگیره + دستگیره + کشش لبه

خوب. اولین انتخاب اصلی ما برای این اتاق استفاده بود لبه می کشد – آنهایی که فقط در بالای کشو می نشینند و بسیار مینیمال به نظر می رسند – مانند یک خط ساده. بنابراین ما آنها را به ترکیب اضافه کردیم. ما هنوز دستگیره وسط کشوها را دوست نداشتیم، بنابراین گرچن نسخه دیگری را مسخره کرد…

گزینه شماره 4: دستگیره + دسته + کشش لبه

خوب، حالا میریم. همه ما بلافاصله این ترکیب را دوست داشتیم. این بدان معنی است که ما سه نوع مختلف سخت افزار را با هم ترکیب می کنیم – دستگیره های بالایی، لبه می کشد روی کشوها، و دستگیره های عمودی روی کابینت ها قرار گرفتن روی دستگیره ها و دستگیره ها مطمئن نیستند (به یاد داشته باشید، اینها فقط ماکت های فتوشاپی هستند). همچنین اگر تعجب می‌کنید که چرا روی قسمت‌های بالایی قفل نمی‌زنیم (من عاشق یک ضامن هستم) کابینت‌ها کاملاً روی هم قرار گرفته‌اند، بنابراین درها اما به یکدیگر نزدیک هستند. من فکر می‌کنم هنوز هم می‌توانید چفت کنید، اما من آنها را بیشتر دوست دارم وقتی که در داخل قرار می‌گیرند و کابینت تا یک تکه چوب ثابت است.

این اتاق گلخانه / اتاق صنایع دستی / اتاق رختشویی بسیار کاربردی و زیبا خواهد بود. من برای برادرم خیلی هیجان‌زده هستم (سینک ظرفشویی وسط می‌رود – روی پاهای ناز و ما داریم آن تابلو را پشت آن نقاشی می‌کنیم که تازه نصب شده است). شاید حتی SIL خود را متقاعد کنم که روی سینک پرده بزند 🙂 همه سخت افزارها توسط Rejuvenation هستند (ما موظف به استفاده از RJ در این خانه نیستیم اما آنها واقعاً بهترین ترکیب ها را در بسیاری از پرداخت ها دارند که واقعاً به همه چیز کمک می کند. سفارشی نگاه کنید). رنگ رنگ سبز است رودخانه راکی ​​اثر شروین ویلیامز (خیلی خوب است) و میز پیشخوان بسیار زیبای سزار استون است بتن هوا (ما یک بازگشت در سمت راست در کنار پنجره BTW اضافه می کنیم – با آن قطعه لاغر بلند عجیب به نظر می رسد). پنجره ها توسط ماروین هستند.

READ  برای متقاعد کردن بچه‌هایم که هنوز «سرگرم و باحال» هستم و چند ایده مقرون‌به‌صرفه برای اتاق‌های کودکان که همه ما از آن هیجان‌زده هستیم

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید