به من گوش کن: حصیر میز یک لوازم جانبی دفتر کار خانگی نامشخصی است که هر کسی که در خانه و در رایانه کار می کند باید آن را داشته باشد. یک تشک میز به خوبی طراحی شده حس ماوس را هنگام حرکت دادن آن بر روی سطح صاف می کند، جایی که مچ دست شما در طول روز روی آن قرار می گیرد نرم می شود، صداهای صفحه کلید را کاهش می دهد و البته از سطح میز در برابر خراش یا سایر لکه های کوچک محافظت می کند. من صادقانه نمی دانم چگونه زمانی فقط با پوشش اندک یک ماوس پد کار می کردم. من ممکن است به یک دستمال یا روپوش تکیه کرده باشم!

را تشک رومیزی JOURNEY ALTI همه کارهای یک تشک رومیزی معمولی و کمی بیشتر را انجام می‌دهد، شارژ بی‌سیم را برای حداکثر دو دستگاه بی‌سیم اضافه می‌کند و در عین حال دو گزینه سطحی را نیز ارائه می‌کند تا از اینکه ترجیحات لمسی شما کج یا صاف باشد، دلجویی می‌کند.

تشک میز شارژ بی‌سیم ALTI به رنگ خاکستری روشن روی میز با صفحه‌کلید و موس سفید اپل در وسط، شارژ کردن آیفون و ایرپادها با گوشه سمت راست خمیده برای نشان دادن نمد خاکستری نشان داده شده است.

صفحه کلید بی سیم ALTI خاکستری روشن با صفحه کلید مشکی در سمت راست و تلفن در کنار پد شارژ بی سیم.

خرید یک تشک رومیزی کوچک فایده ای ندارد. اگر فضای میز می‌خواهد در محدوده‌های کم باقی بماند، بهتر است به یک موس پد بسنده کنید. خوشبختانه ALTI تقریباً 31 اینچ عرض و 15 اینچ عمق دارد که منجر به پدی می شود که به اندازه کافی بزرگ است که تقریباً برای هر نوع کیبورد و ماوس معمولی با فضای خالی قابل استفاده است. این تشک‌های رومیزی که در رنگ‌های مشکی یا خاکستری روشن موجود هستند، قابل برگشت هستند و یک طرف آن با چرم گیاهی صاف پوشیده شده است و روی دیگر آن یک سطح نمدی مخملی است. در صورتی که تمیز کردن راحت یک نگرانی/عادت است، سخت است تصور کنید طرف دیگری به جز قسمت چرم ضد آب وگان انتخاب کنید.

READ  Ressence با ساعت مچی گرد M نوع 1 به گرافیک تبدیل می شود

صفحه کلید و ماوس تمام مشکی در بالای تشک میز بی سیم ALTI مشکی.

و حالا برای کارت ace میز شارژ بی‌سیم ALTI JOURNEY و دلیلی که می‌بینم توسط میوه دیگری مانند آن وسوسه شده‌ام. میم معروف حتی اگر من در حال حاضر از یک تشک رومیزی کاملاً خوب کار می کنم: شامل شارژ بی سیم داخلی. ALTI شامل یک پنل شارژ مغناطیسی قابل اتصال/جدا شدن است که می‌تواند تلفن را به‌صورت بی‌سیم تا 15 وات شارژ کند و همزمان کیس AirPods یا دیگر هدفون‌های شارژ بی‌سیم را شارژ کند – یک طراحی راحت و صرفه‌جویی در فضا که به عنوان یک سکوی فرود برای لوازم جانبی موبایل شما عمل می‌کند.

تشک میز شارژ بی سیم ALTI مشکی با صفحه کلید و ماوس مشکی، با گوشه سمت راست بالای خمیده برای آشکار کردن اسناد داخل آن.

دو لایه چرم گیاهی و نمد به این معنی است که می توانید چند ورقه را برای نگهداری ایمن در بین آنها قرار دهید.

تشک‌های میز بی‌سیم ALTI در کنار هم، هم آیفون‌ها و هم ایرپادها را شارژ می‌کنند.

تصمیمی محتاطانه و متفکرانه توسط طراحان ALTI گرفته شد که پنل شارژ بی‌سیم را برای سمت چپ یا راست تشک اصلی میز سازگار کردند، به این معنی که چپ‌دست‌ها می‌توانند آزادانه دستگاه‌های بی‌سیم خود را بدون مشکل به سمت راست حرکت دهند.

تنظیم میز با تشک میز شارژ بی سیم ALTI مشکی با نصب مانیتور و عینک و هدفون در نزدیکی آن.

تشک رومیزی نمدی ALTI با آیفون و ایرپادهای شارژ بی‌سیم در کنار صفحه‌کلید کاملا سفید اپل و ماوس جادویی.

در تشک میز شارژ بی سیم ALTI 129.99 دلار ارزان نیست، اما ممکن است یک هدیه متفکرانه برای شخصی در زندگی شما باشد که برای سازمان و مکانی برای همه چیز ارزش قائل است.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید