من به عنوان یک باغبان مشتاق گیاهان آپارتمانی، به خوبی می‌دانم که عذاب مراقبت از انواع خاصی از فلور استوایی که به آرامی و سپس بسیار سریع به سمت یک نابودی پژمرده می‌روند. با همه متغیرها، می‌توان کارآگاهی را برای تعیین اینکه چرا، چه چیزی و چگونه لازم است تا بهترین والد ممکن گیاه باشد، به نظر می‌رسد. اما چیزی که ما گاهی اوقات به یک انگشت شست سیاه مزمن نسبت می‌دهیم، واقعاً این است که نمی‌توانیم شرایط بهینه‌ای را فراهم کنیم که این نوع گیاهان برای رشد در آن تکامل یافته‌اند. برای گیاهان خانگی گرمسیری و نیمه گرمسیری، این معمولاً به معنای مرطوب و معتدل تا گرم است. درجه حرارت با نور کم و هوای تازه فراوان برای جلوگیری از راکد شدن شرایط.

تراریوم تمام اتوماتیک biOrb Air 60 لیتری / 16 گالن با چراغ های LED به رنگ سفید.

برخی از فضاهای زندگی فقط به گیاهان آب و هوای گرمسیری یا خشک اجازه رشد یا حتی زنده ماندن نمی‌دهند، صرف نظر از اینکه چقدر آن‌ها را غبارآلود می‌کنید یا در تلاش برای یافتن نقطه‌ای که نور مورد نظرشان را در معرض نور قرار می‌دهند، آنها را جابه‌جا می‌کنید. این تراریوم biOrb Air 60 طراحی شده است تا این نوع شرایط ریزاقلیمی ایده آل را در یک طرح گوی نمایشی معاصر شبیه سازی کند و حدس و گمان مراقبت از هم اتاقی های فتوسنتزی شما را از بین ببرد.

تراریوم تمام اتوماتیک biOrb Air 60 لیتری / 16 گالن با چراغ های LED در اتاق نشیمن روی میز قهوه.

با توجه به محبوبیت گیاهان آپارتمانی که همچنان به عنوان یک گرایش تزئینی به عنوان یک علاقه ی علاقه مندان ادامه دارد، تراریوم biOrb Air 60 و همتای ظرفیت نیمی آن، تراریوم ال ای دی AIR 30 با پرداختن مستقیم به این متغیرها، راهی برای رشد گیاهان ارائه دهید. هرکدام دارای سیستم‌های نور، رطوبت و جریان هوای خاص خود هستند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای داخلی زیستگاه گنبدی خود را برای انواع گیاهان بهینه نگه دارند (و همه آنها از طریق کنترل از راه دور قابل کنترل هستند)، در حالی که امکان یک دید 360 درجه واضح را برای قرار دادن آسان‌تر در یک گوشه فراهم می‌کنند. در فضای باز (توجه داشته باشید که باید آن را در جایی وصل کنید).

READ  ده اتاق نشیمن مدرنیستی که فضای داخلی مینیمالیستی با پلان باز را جشن می گیرند

BiOrb Air 60 رشد گونه های خشک کاکتوس را در داخل نشان می دهد.

هر دو ایر 30 و ایر 60 قابلیت شبیه سازی سه حالت آب و هوایی را ارائه می دهند: گرمسیری برای نگهداری گیاهان استوایی که رطوبت بالا را دوست دارند، نیمه خشک برای نگهداری کاکتوس ها و ساکولنت ها، و متوسط ​​برای نگهداری گیاهان معتدل.

تراریوم کاملا اتوماتیک biOrb Air 60 لیتری / 16 گالن با چراغ های LED به رنگ سفید با گیاهان گرمسیری در داخل.

در حالی که به این صورت تبلیغ نمی شود، آرایه نور LED biOrb Air یک چراغ خلق و خوی خیره کننده ایجاد می کند.

اگر تا به حال از یک تراریوم یا ویواریوم قدیمی نگهداری کرده اید، احتمالاً به خوبی می دانید که چگونه نگهداری مواد آلی در یک محیط مرطوب می تواند منجر به بو، پوسیدگی و قارچ شود. یک فن یکپارچه هوا را از طریق فیلتر کربن قابل تعویض بازیافت می کند تا این مشکل را کاهش دهد، که به رشد گیاهان و کاهش قارچ نیز کمک می کند.

ویژگی های برتر فن و چراغ های تعبیه شده در پوشش بالایی تراریوم تمام اتوماتیک biOrb Air 60 لیتری / 16 گالن با چراغ های LED

ویژگی‌های خودکار BiOrb همگی در پوشش بالای دایره‌ای آن ادغام شده‌اند، یکی دارای آرایه چراغ‌های LED برای تشویق رشد طبیعی و جلوگیری از خم شدن گیاهان به سمت یک منبع نور است، قابل برنامه‌ریزی برای 8 ساعت، 10 ساعت، 12 ساعت یا 14 ساعت. چرخه نور ساعت

تراریوم کاملا اتوماتیک biOrb Air 60 لیتری / 16 گالن با چراغ های LED با گربه در حال بازرسی آن.

یک سنسور رطوبت به حفظ رطوبت میکرو اقلیم در biOrb در پارامترهای ایده‌آل کمک می‌کند، شبیه‌سازی مه صبحگاهی یا غبار استوایی با انتشار بخار چرخان ریز از طریق میستر اولتراسونیک که در مخزن بالایی نصب شده است (به اندازه کافی برای مجذوب کردن دوستان گربه‌سرا، همانطور که در زیر نشان داده شده است) .

این biOrb Air 30 و هوا 60 هر دو در رنگ‌های خاکستری، سیاه و سفید با قیمت‌های 305 و 432 دلار در دسترس هستند و به همراه کمپوست گشنیز برای شروع سریع طرح‌های باغ سرپوشیده عرضه می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید