با وجود آب و هوا ناهمسان در اینجا نسبت به SoCal، من عاشق چند ماه بعد از تعطیلات هستم که در آن غوطه ور می شوم، هر شب در آنجا می مانم، غذاهای بسیار دلپذیر درست می کنم و دوباره متعهد به تمرین روتینی می شوم که در بیشتر ماه های نوامبر و دسامبر فراموش شده بود. راستش را بخواهید، بخشی از آن فقط نیاز به اندورفین در تاریکی است، و من برای همیشه سپاسگزار این سگ‌هایی هستم که مرا مجبور می‌کنند 1 تا 2 ساعت در روز در طبیعت قدم بزنم (که روحیه بسیار خوبی را تقویت می‌کند و وقتی این کار را انجام می‌دهم خیلی حسرت می‌خورد. انجامش نده). بنابراین امروز به شما تکه‌هایی را که داخل آن می‌پوشم (برای کلاس‌های یوگا و سواری Pelaton) و همچنین لایه پایه وقتی بیرون می‌روم و کت‌ها و کت‌های مختلفی که برای دماها یا آب‌وهوای مختلف به آن‌ها نیاز دارم را نشان می‌دهم. اگر دچار سردرگمی کت هستید و هرگز نمی دانید چه کتی برای چه آب و هوا یا درجه حرارتی نیاز دارید، تنها نیستید. من چیزهایی را فهمیده ام

مجموعه‌های منطبق (که برای تماس‌های بزرگ‌نمایی نیز به راحتی می‌توان آن‌ها را روی تاپ انداخت)

تانک | ساق پوش

من یک شراکت با Vuori رزرو کردم که بلافاصله به آن بله گفتم زیرا تقریباً همه چیزهایی را که از آنهایی که دوست داشتم خریداری کرده ام (این پست حمایت مالی نمی شود، فقط instastories است، اما می خواستم اینجا به شما نشان دهم زیرا آنها را دوست دارم). خریدم این ساق ها اخیراً (که قبلاً آن را لینک کرده ام) و نمی توانستم باور کنم که چقدر نرم هستند و اقدام به خرید دو مورد دیگر کردم (و سپس اسکار فاق یکی از آنها را خورد تا به دو مورد برگردم). بنابراین می‌دانستم که برای این برند (و همچنین برای بسیاری از افراد) من دوست دارم سایز ساق‌دارها را اندازه بگیرم تا راحت‌تر باشم. این نسخه طرح دار من می پوشم کمی نرم تر است، اما هنوز هم بسیار راحت و بسیار بسیار جذاب است. من می توانم آنها را تمام روز هر روز بپوشم – آنها به هیچ جا بریده نمی شوند و الگوی ظریف آنها را می بخشد – چیزی زیر آن نشان نمی دهد. من نمی توانم وقتی شلوار نازک است و شما همه ی تکه ها را می بینید آن را تحمل کنم – تکنولوژی پارچه اکنون بسیار بهتر است، بنابراین اگر نمی خواهید به این موضوع بسنده نکنید.

من به ندرت تاپ می پوشم، زیرا من خودآگاه هستم، که احمقانه است، اما من راحت تر آن را می پوشانم. من اخیراً دوباره وارد کلاس یوگای گرم شده ام و باید لباس کمتری بپوشم تا نمردم. تا آنجا که تانک / سوتین ورزشی – این یکی دارای یک قفسه پشتیبانی و پدهای شکل دهنده (که حجم زیادی را اضافه نمی کند، فقط به خانم های شما شکل زیبایی می بخشد). من مطمئناً می توانم این را برای یوگا بپوشم، اما نه چیزی که خیلی تاثیرگذار باشد، زیرا یک سوتین ورزشی فوق العاده حمایتی نیست (اما باز هم، من سینه های بزرگ خانم طبیعی 43 ساله DD دارم، بنابراین اگر من بالا و پایین بپرم، آنها حمایت می کنند. زیاد 🙂 من عاشق برش این در جلو و عقب هستم – اصلاً در زیر بغل برش نمی‌خورد (من مدیوم می‌پوشم) و من از پشت مسابقه‌ای خوشم می‌آید. تانک بیش از هر مخزن دیگری پایین می ماند (می توانید برخی از حرکات یوگا را تماشا کنید در داستان ها اگر می خواهید آن را در عمل ببینید). من از لحاظ تاریخی ست‌های هماهنگ فوق‌العاده زیبا نپوشیده‌ام، زیرا دوست ندارم لباس‌های خیلی تنگ یا کوچک بپوشم، اما این ست بسیار زیبا است و به سرعت نظرم را تغییر داد و صادقانه بگویم که کمی احساس بهتر/سردتر شدن به من داد. من نگاه کردن به میانه دریفت را بدون خودنمایی بیش از حد در ژست های مختلف دوست دارم.

READ  The Link Up: مجموعه تسلی دهنده ای که امیلی برای اتاق مهمان خانه مزرعه خریداری کرد، چکمه های جفری کمپبل 40 دلاری مالوری، و یک چراغ کف چوبی مقرون به صرفه

تانک | ساق پوش

من تقریباً مطمئن هستم که دارم کودی سواری را تماشا می‌کنم و به کلی کلارکسون گوش می‌دهم، همانطور که ما در حال عکاسی از این فیلم (IFKYK) بودیم. این مخزن خاکستری خیلی دوست داشتنی است اما کمتر از دیگری حمایت می کند. برایان یک طرفدار است، FYI، بنابراین من این را بیشتر برای وزنه‌برداری در اتاق خوابمان می‌پوشم (تا زمانی که بفهمیم می‌خواهیم همه وسایل بدنسازی خانه خود را کجا بگذاریم) و برای سواری‌های آرام Peloton (نه HIIT و تپه‌ها) آن را دوست دارم. ). این شلوارها نیز عالی هستند برشی متفاوت نسبت به بقیه، در کامویی تاریک که باز هم چاپلوس و بخشنده است.

تی شرت (مشابه) | تانک | ساق پوش | کفش (مشابه)

من این را کنار هم گذاشتم تا بتوانید من را ببینید شلوار مورد علاقه اما همه آنها به رنگ مشکی فروخته شده اند (با ما همراه باشید). من به احتمال زیاد با پوشیدن این کراپ تاپ به یوگا بروم و بعد از گرم شدن آن لباس را از تن جدا کنم و مخزن زیر آن نمایان شود. همچنین، من نتوانستم تشک خود را پیدا کنم، بنابراین بله، این یک حمام وارونه است و حتی خودم را گول می زند:)

لایه پایه من برای روزهای سردتر – بیشتر راه رفتن سگ

بعد از یک سال و نیم قدم زدن با سگ‌ها در اینجا، من دچار سردرگمی کت زیادی شدم و هیچ چیز بدتر از زمانی نیست که شما 2 مایلی دورتر هستید و یا A. هنوز سرد هستید یا B. در داخل کتتان عرق می‌کند. بنابراین من با یک لایه پایه خوب شروع می کنم سپس اجازه می دهم دمای کت با آب و هوا مطابقت داشته باشد. این یک فرمول ثبت اختراع، با پشتوانه علمی است.

بالا (مشابه) | سوتین | ساق پوش | جوراب

این ژست های نامناسب به این دلیل است که می خواستم هم سوراخ های انگشت روی پیراهن (که دستانم را سردتر می کند) و هم جیب های شلوار تلفن همراهم را به شما نشان دهم. این شلوارها در سمت گرمتر هستند که اگر نخواهم کت بلند بپوشم خوب است. آنها همچنین فشرده سازی عالی دارند که برای عملکرد سریع بسیار خوب است. آن پیراهن چیز خاصی به نظر نمی رسد، اما به نظر من برش بیشتر از برش های بلندتر است. من نتوانستم پیراهن را آنلاین پیدا کنم، اما این یکی به نظر می رسد بسیار عالی و عملکرد مشابه. چیزی که نمی‌توانید ببینید، حمایت‌کننده‌ترین سوتین ورزشی است که در مدت‌زمان خریده‌ام (برای هر چیزی که ضربه‌ای بالا دارد عالی است – می‌توانم دوباره بدوم!!) زیرا دارای گیره و زیپ در جلو و گیره‌هایی در پشت است. نه شلوار و نه سوتین ورزشی “در اطراف خانه نشسته” راحت نیستند، اما هر دو برای تمرینات HIIT یا زمانی که من قدرت اراده را برای دویدن سگ ها جمع می کنم، عملکرد بالایی دارند.

حل سردرگمی کت من – آنچه در بیرون از خانه در پیاده روی طولانی سگم می پوشم

کت (مشابه)

باید (دوباره) دانست که من در اوایل دهه 20 زندگی‌ام در نیویورک یک سگ‌باز حرفه‌ای بودم – شغلی که واقعاً آن را دوست داشتم و به وضوح به یک سرگرمی روزانه بسیار متعهدانه تبدیل شد (آیا پیاده‌روی می‌تواند یک سرگرمی باشد؟ اگر چنین است، من. من واقعاً این روزها درگیر آن هستم). اما مدتی طول کشید تا در ماه‌های زمستانی PNW لباس‌های مخصوص سگ‌گردی را بپوشم. من نمی‌خواهم لایه‌بندی کنم زیرا نمی‌خواهم حجیم شود یا احساس کلاستروفوبیک داشته باشم، اما از سرد بودن و قطعاً عرق نکردن در حالی که بیرون سرد است متنفرم. شما باید استراتژی داشته باشید و من آن را بسیار جدی می‌گیرم. من با یک لایه پایه خوب شروع می کنم که نازک است اما گرم است (بالا)، سپس باید دما و شانس بارندگی را محاسبه کنم تا پوشش مناسب را برای زمان روز انتخاب کنم (و زمان روز مهم است!). من می خواهم سریع گرم کنم اما در مایل سه عرق نکنم.

READ  خانه های درختی و ویلایی گرمسیری هتل One & Only Mandarina مکزیک را تشکیل داده اند

این اولی کت 20-40 درجه من است که می پوشم مخصوصاً وقتی نمی خواهم شلوار فوق العاده گرم را عوض کنم. من می توانم هر کدام از لباس های بالا و شلوارهای ساق راحت را بپوشم، این کت را بپوشم و از گردن تا مچ پایم گرم می شوم (از پاهای سرد متنفرم). خیلی گرم است و اگر در دمای +45 درجه آن را بپوشم، در یک پیاده روی بزرگ، خیلی گرم می شوم و عرق می کنم که آزاردهنده است. اما برای صبح‌های 34 درجه، هنگام خروج از خانه در تاریکی کاملاً مناسب است که احساس دردناکی می‌کند، مگر اینکه به درستی در کنار هم قرار بگیرید و برای ایستادن در حاشیه هر بازی در زمستان عالی است.

یکی از چیزهایی که من در مورد آن دوست دارم این است که نیمه بالایی با پشم گوسفند پوشانده شده است به طوری که بسیار دنج است. من هیچی زیرش نمیزنم جز یه پیراهن آستین بلند. نیمه پایینی از جنس پارکای نرم است که آن را سبک و راحت می‌کند. و جیب‌های زیپی هم در بیرون و هم در داخل وجود دارد. من قبل از خرید این پالتو نظرات خوب زیادی را خواندم و بارها و بارها آن را می خریدم. این زیپ از ساق پا به گردن شما بسته می شود و بسیار گرم است، بدون اینکه سنگین باشد. اوف من نمی توانم لینک آن را پیدا کنم (سال گذشته آن را خریدم). متاسفم! ولی این یکی فوق العاده شبیه است

ژاکت

مرحله بعدی 45 تا 55 درجه من است ژاکت. این برای پیاده روی های طولانی عالی است (اما ممکن است به اندازه کافی برای آویزان شدن در کنار زمین فوتبال در زمستان گرم نباشد، اما در پاییز/بهار خوب باشد). دوست دارم آنقدر طولانی باشد که باسنم را گرم نگه دارم. Lululemon یک کت متناسب با بدن را دوست دارد که به نظر من ضروری نیست (به این معنی که کت های خود را برای ایجاد یک شکل ساعت شنی چاپلوس کانتور می کنند) بنابراین بله، لاغر کننده است. قطعاً سایز بزرگتر است – این 6 است و روزهایی وجود دارد که خیلی تنگ به نظر می رسد (من یک مدل حتی قدیمی از همان کت در سایز 4 دارم که هنوز هم مناسب است – من آن را متوجه نمی شوم (و بله من ناامید شده ام خرید آنلاین، بنابراین وقتی به چیز جدیدی نیاز دارم، سعی می‌کنم شخصاً آن را انجام دهم).

این یک ژاکت خوب است، و در فروش نهایی با 50 دلار تخفیف، که من خیلی می پوشم. ای کاش وقتی این یکی را خریدم رنگ های فعلی موجود بود (آن آبی خیلی خوب است!). اگر این یکی را از قبل نداشتم، الان آن را در فروشگاه می خریدم رنگ دنده بازتابی چون آماده شدن با جلیقه بازتابنده و چراغ جلو آزار دهنده است…

READ  رستوران های Oka Fogo در پاریس نقاشی های دیواری فلورانس بامبرگر را به نمایش می گذارند

پشم گوسفند بزرگ

پشم گوسفند گرم

دیگری برای پیاده روی تند 45 تا 65 درجه و این یکی اگر بیرون برای فوتبال ایستاده اید، به اندازه کافی گرم است. من به تازگی آن را دریافت کردم و در 2 هفته گذشته آن را زیاد پوشیده ام. این یک پشم گوسفند بزرگ بزرگ است که در داخل بسیار دنج است (وقتی پشم های پشمی در داخل پشم گوسفند نیستند، من را خسته می کند!). به نظر نمی رسد آن بالا چاپلوس باشد، اما من با پوشیدن آن احساس زیبایی می کنم. من دوست دارم که جیب های زیادی دارد و واقعاً گرم است.

به اندازه‌ای بلند است که باسن شما را بپوشاند (که شما را بسیار گرمتر از رفتن به کمرتان نگه می‌دارد) اما می‌توانید به آن حالت دهید (که به شکلی پیازی زیبا است). متوجه شدم که این را در خانه زیاد می پوشم، مثل ژاکت پدربزرگ.

بارانی بلند اما سبک

لباس بارانی

این بارانی 60+ درجه من است (یا بادگیر بلند). من از راه رفتن سگ ها در زیر باران شدید اجتناب می کنم زیرا هیچ کس آن را دوست ندارد، اما مطمئناً آنها را به صورت پاشیده راه می برم یا در روزهای بارانی در لحظات خشک شدن خطر می کنم. وقتی باران می‌بارد، من دوست ندارم پاهایم خیس شوند، بنابراین این یکی تا زانوهای من پایین می‌آید و بیشتر شبیه یک بادگیر بلند است تا یک بارانی بزرگ. قطعاً برای روزهای گرم تر نیست، اما گاهی اوقات بعدازظهر ها آنقدر گرم می شود که من فقط یک لایه می خواهم (مثل یک ملحفه رویه برای کسانی از شما که دوست دارید فقط با کمی پارچه بخوابید). و در صورت گرفتار شدن در باران دارای کاپوت است که معلوم است که دارم.

ژاکت بارانی کوتاه/باد شکن

ژاکت

در نهایت، برای پیاده‌روی بعدازظهرم که هوا سرد نیست (55+) من چیزی سبک وزن می‌خواهم، با یک جیب که هوا/باد را مسدود کند. این مرد واقعاً پر زرق و برق نیست (من بادگیرهای بهاری دیگری دارم فقط صبر کنید) اما ساده و خوب است.

دارای یک کیسه زیپی است که تا چانه زیپ دارد (گردن شما را گرم نگه می دارد) و ضد آب و باد است. فکر می‌کنم اگر یک کوهنورد بزرگ زمستانی بودید، این یک کوهنورد عالی برای شما بود – فوق‌العاده سبک، اما عناصر را دور نگه می‌دارد.

و شما آن را دارید. نمی توانم باور کنم که چقدر باید در مورد هر کدام بگویم. من فکر می کنم یک سوراخ بزرگ در بازار به طور خاص برای لباس های خنک «سگ راه رفتن» وجود دارد. خوشحال می شوم با یک برند در این زمینه همکاری کنم زیرا گلایه ها و پیشنهادات زیادی دارم. ما سگ‌بازها نیز شایسته این هستیم که در شب ایمن و در روز گرم باشیم. یک بار دیگر یک ایده میلیون دلاری را تقدیم می کنیم… 🙂

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post تجهیزات تمرینی زمستانی من – آنچه را که می پوشم و دوست دارم هم در داخل خانه و هم در خارج از خانه وقتی هوا سرد است (و حتی یخبندان) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید