آخرین دفترچه نگاه ما روشنایی از تبدیل انبارهای مسکونی از بایگانی Dezeen ، از جمله پسوندهای پشت بام در خانه های موجود و آپارتمان های ساخته شده در اتاق زیر شیروانی کم استفاده است.

باز کردن حجم زیر سقف یک روش محبوب برای فشردن فضای بیشتر از یک خانه یا ساختمان است. فضاهای جدید اغلب دارای هندسه های غیرمعمول است ، که یک معمار ماهر می تواند با استفاده از آنها اتاق های جدیدی را ایجاد کند.

این آخرین خلاصه سری Dezeen Lookbooks است که از خانه بصری الهام می گیرد. مقالات قبلی این مجموعه شامل فضای داخلی پر از گیاه ، آشپزخانه های رنگارنگ و فضاهای شیک کار در خانه است.


اتاق خواب مهمان در اتاق زیر شیروانی لندن

وست هیت درایو ، انگلیس ، الكساندر مارتین

الكساندر مارتین ، معمار لندنی ، اتاق زیر شیروانی استفاده نشده ای از یك خانه به سبک «هنرها و صنایع دستی» را در همپستد تبدیل كرد تا این اتاق میهمان اتاق خوابیده و مطالعه را ایجاد كند.

این طرح از نوع T شکل است و به همین دلیل به سه اتاق تقسیم شده است – یکی از آنها در پشت یک دیوار متحرک پنهان شده است که به عنوان یک کتابخانه یکپارچه مبدل شده است. اتاق میهمانان با دیوارهای سفید ، کف چوبی تیره و یک روتختی مروارید گریوز و ساج به پایان رسیده است.

درباره West Heath Drive بیشتر بدانید ›


یک تخت تختخواب در یک آپارتمان زیرانداز توسط دودی ماس

خانه ای برای یک سگ دریایی ، ایتالیا ، نوشته دودی ماس

استودیوی معماری و مهندسی Dodi Moss در هنگام بازسازی سقف یک بلوک آپارتمانی قرن 17 در جنوا ، یک طبقه میان طبقه قرار داده است که به عنوان یک تختخواب تختخواب می کند تا فضای کف قابل استفاده در زیر لبه ها را به حداکثر برساند.

این یک روکش روستیک است که با ساختار سقف چوبی در معرض ، کف های چوبی بدون لاک و یک دیوار گچی خشن مشخص می شود و با یک چهارپایه IKEA ساده برای استفاده به عنوان میز کنار تخت مجهز شده است.

درباره سگ خانه برای یک دریا بیشتر بدانید ›


یک دفتر خانه در یک زیر شیروانی لندن

دورمور ، انگلستان ، توسط معماران Con Form

READ  لینک بالا: منگنه‌های لباس تابستانی جدید Em's، برس ماساژ سر 12 دلاری Mal's، و یک صابون محبوب و گران قیمت ما

دورمور یک دفتر خانه روشن است که در اتاق زیر شیروانی کوچک یک خانه در لندن واقع شده است ، که برای مشتریانی که به فضای کار برای کار در خانه نیاز داشتند ، تبدیل شده است. یک برش بزرگ از سقف اصلی بریده شده و پر از لعاب و یک پنجره بزرگ دراور شده است تا نور را به داخل وارد کند.

با یک راه پله فولادی جمع شده و جمع و جور به آن دسترسی می یابد و در کنار دیوارهای آجری نمایان و صندلی استخوان هانس وگنر با نازک کاری بلوط و یک کف سفید رنگ به پایان می رسد.

درباره Dormore بیشتر بدانید ›


یک آپارتمان در سقف پراگ

Rounded Loft ، جمهوری چک ، توسط معماران A1

استودیوی چک A1 Architects یک آپارتمان دو طبقه در اتاق زیر شیروانی یک بلوک آپارتمانی در پراگ ساخت. اتاق نشیمن آن که سطح پایین تری را اشغال می کند ، با پنجره هایی شکاف خورده در سقف شیبدار اتاق زیر شیروانی روشن می شود و با وسایل لمسی چوبی و دیوارهای گچ خاکستری به پایان می رسد.

سطح پایین نیز شامل اتاق خواب است و با یک راه پله که با قفسه های کتاب چوبی و یک شبکه فولادی جایگزین یک تابلوی چوبی شده است ، به یک مجموعه مهمان در طبقه فوقانی کوچک متصل می شود.

درباره Rofted Loft بیشتر بدانید ›


یک اتاق خواب با تخته سه لا در زیر شیروانی یک خانه در لندن

جاده مینارد ، انگلستان ، توسط Widger Architecture

یک جفت اتاق خواب مینیمال با تخته سه لا اتاق زیر شیروانی قدیمی این آپارتمان در طبقه اول را در هاکنی اشغال کرده است که توسط استودیوی Widger Architecture لندن تبدیل شده است.

از آنجایی که اتاق زیر شیروانی سقفی شیب دار با ارتفاع سر محدود داشت ، معمار یک خوابگاه سقف تخت معرفی کرد که در کل عرض ملک قرار دارد. ضمن اینکه فضای سر را به حداکثر می رساند ، به استودیو اجازه می دهد تا پنجره های بیشتری را برای دعوت نور بیشتر به داخل معرفی کند.

درباره Maynard Road بیشتر بدانید ›


یک آپارتمان سفارشی با دیوار سفید

آپارتمان آلپ ، اسلوونی ، توسط Architektura doo

این فضای زیر شیروانی توسط استودیوی اسلوونیایی Architektura doo به یک آپارتمان دو خوابه تبدیل شد تا مشتری از آن به عنوان یک خانه تعطیلات خانوادگی در شهر کنار دریاچه بلد استفاده کند.

READ  لینک بالا: کتاب آشپزی امیلی امتحان کرد (و دوستش داشت) 9 دستور غذا در یک هفته، درمان های مقرون به صرفه پوست خشک کیتلین، و یک ژاکت عالی

در مرکز یک آشپزخانه قرار دارد که دو اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن و یک سالن ورودی در کنار آن قرار دارند. از آنجا که آشپزخانه در معرض نور طبیعی نیست ، ورودی اتاق نشیمن فاقد در است ، تا به روشنایی فضا کمک کند.

این خانه با مبلمان سفارشی سفیدی که با سقف اتاق زیر شیروانی با شکل نامنظم همسو است ، کامل شده است ، در حالی که تخته کف های چوبی کم رنگ سر به قسمت آلپ خانه می کشند. این اتمام ها با صندلی های چوبی استخوان توسط هانس وگنر و صندلی های تاشو سفید از IKEA تکمیل می شوند.

درباره آپارتمان آلپ بیشتر بدانید ›


یک اتاق مطالعه تخته سه لا

گالری هاوس ، انگلستان ، توسط Studio Octopi

معمار لندنی استودیو اکتوپی فضای مرده زیر سقف شیبدار این خانه ویکتوریایی تراس در باترسیا را بازسازی و گسترش داد تا یک اتاق مطالعه و مطالعه جداگانه ایجاد کند.

دو اتاق با یک راه پله استیل مشکی سوراخ دار و دیوارها و کف تخته سه لا صنوبر مطابقت دارند. وسایل چوبی پشتی در سراسر خال خالی وجود دارد ، از جمله یک جفت صندلی درباره اتاقهای استراحت توسط Hay در اتاق مطالعه.

درباره گالری خانه بیشتر بدانید ›


یک تخت در اتاق زیر شیروانی تبدیل شده در بلژیک

تبدیل اتاق زیر شیروانی در آنتورپ ، بلژیک ، توسط Van Staeyen Interieur Architecten

یک اتاق زیر شیروانی تاریک که برای ذخیره سازی استفاده می شده است ، به این اتاق چند منظوره روشن در خانه ای در آنتورپ تبدیل شده است. این شامل یک تخت ، محل نشستن و حمام است که توسط پارتیشن های صنوبر پوشیده شده با پورتال های قوسی ، صندلی های منحنی و جزئیات زرد مشخص شده است.

این توسط Van Staeyen Interieur Architecten برای مشتریان طراحی شده است تا از آنها به عنوان اتاق مهمان و فضای اجتماعی برای دخترانشان استفاده کنند تا با بزرگتر شدن اوقات خود را با دوستانشان بگذرانند.

READ  آهنگ های پرچمدار Bang & Olufsen برای وسایل الکترونیکی قابل تنظیم

درباره تبدیل زیر شیروانی در آنتورپ بیشتر بدانید ›


یک اتاق مطالعه در یک پسوند خوابگاه

Project Escape (to the Roof) ، انگلستان ، توسط A Small Studio

تمرین معماری یک استودیوی کوچک یک اتاق مطالعه ، اتاق خواب ، اتاق رختکن و حمام برای یک خانواده در زیر شیروانی خانه ویکتوریایی خود در جنوب شرقی لندن ایجاد کرد.

بین حمام و اتاق مطالعه ، یک راه پله بلوط مستقل مستقل نیز وجود دارد که به نور در سطح پایین خانه کمک می کند. سه پنجره بزرگ دراور در یک طرف نمای سقف از حیاط پشت باغ.

نقطه کانونی تبدیل اتاق مطالعه آن است که با یک صندلی پلاستیکی RAR توسط چارلز و ری ایامز و یک میز کناری DLM سیاه توسط هیز کامل شده است.

درباره پروژه فرار (تا پشت بام) بیشتر بدانید ›


تبدیل اتاق زیر شیروانی با دیوار سفید در فرانسه

تبدیل اتاق زیر شیروانی ، فرانسه ، توسط F + F Architects

این آپارتمان بزرگ پر نور توسط استودیوی استودیوی پاریسی f + f با تبدیل اتاق زیر شیروانی یک ساختمان هنری نو در استراسبورگ ساخته شده است. بیش از دو سطح ، اتاق خواب ، حمام و یک دفتر ، در کنار یک اتاق نشیمن با طرح باز با آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری و تراس را شامل می شود.

کف کاج زیر شیروانی اتاق زیر شیروانی با قارچ ، قلیایی که برای سبک سازی چوب استفاده می شود ، محافظت و درمان شد ، در حالی که خرپاهای موجود به رنگ سفید رنگ آمیزی شده و در معرض دید قرار گرفته است.

درباره این تبدیل اتاق زیر شیروانی بیشتر بدانید ›


این جدیدترین مجموعه کتابهای ماست که از آرشیو تصویر Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر به کتابهای جلوی قبلی که فضای داخلی رنگارنگ ، اتاقهای نشیمن آرام و آشپزخانه های رنگارنگ را نشان می دهند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید