تاچر در حال راه اندازی دو مجموعه محصول جدید برای تجلیل از هویت برند جدید خود است. اگرچه استودیوی کاغذ دیواری مستقر در پورتلند Juju Papers و Avery Thatcher Tile اخیراً ادغام خود را اعلام کردند، استودیوی طراحی جدید همچنان متعهد به ایجاد محصولات زیبا و نوآورانه برای ارتقاء فضاهای داخلی است. این وعده در جدیدترین مجموعه‌های آن آشکار است: مادر، مجموعه کاغذ دیواری الهام گرفته از نور، و اتر، مجموعه کاشی‌هایی که با رنگ‌ها و اشکال بازی می‌کند.

کاغذ دیواری مادر تچر

مادر از فریب های ماهیگیری الهام گرفته شده است، یک شی غیر هیجان انگیز در قلمرو طراحی. با این حال، فیلم کالیدوسکوپی که طعمه ها از آن ساخته شده اند، در واقع با بررسی دقیق تر، خم شدن و بازتاب اشکال نور برای جذب ماهی های ناآگاه، کاملاً جذاب است. در مجموعه کاغذ دیواری، دیوارپوش های رنگین کمانی به طور مشابه عمل می کنند و نور را از لایه های سطحی مختلف و جریان های نوری که در طول روز جاری می شوند، منعکس می کنند. با رنگ‌های صورتی، نقره‌ای، رنگ‌های آبی و بنفش که در سرتاسر آن لایه‌بندی شده‌اند، پوششی شبیه به پوشش مروارید مادر صدف صدف نرم تنان است و فضا را به اثیری‌ترین شکل روشن می‌کند.

کاغذ دیواری مادر تچر

کاغذ دیواری مادر تچر

کاغذ دیواری مادر تچر

کاغذ دیواری مادر تچر

کاغذ دیواری مادر تچر

کاغذ دیواری مادر تچر

کاشی اتچر

در مقابل، اتر از نظر رنگ بسیار تندتر است. نقوش منحنی مشخص تصویری است که تاچر از شکل انعکاس نور در آب و همچنین درک رنگ‌هایی که در جو زمین حرکت می‌کنند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه در مکزیک با استفاده از بتن رنگدانه ساخته شده است و می توان آن را به روش های رنگی خاص سفارشی کرد.

READ  می گویند مسکن آتی کار از راه دور را تسهیل می کند

کاشی اتچر

کاشی اتچر

کاشی اتچر

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید thatcherstudio.com.

وی یانگ به‌عنوان ویرایشگر Lifestyle، وسواس زیادی به کشف راه‌هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید