اگر به اثبات بیشتری نیاز دارید که فرهنگ شاهدانه دیگر در گوشه ای پنهان نمی شود، به تلاش استودیو Simone Bonanni نگاه نکنید. علف هرز – مجموعه‌ای محدود و سه شیء از «اشیاء طراحی سیگار» ساخته شده در ایتالیا که جایی بین ابزار سیگار کشیدن و اشیاء مجسمه‌سازی قرار می‌گیرد که قرار است آشکارا و با افتخار به نمایش درآیند.

به عنوان اسپین آف تاسیس شد WOOD’D، سه طرح سرامیکی بونگ در بین خرده فروشان منتخب در ایتالیا، فرانسه و سوئیس (غیرقابل تعجب) در 20 آوریل، روز جهانی شاهدانه راه اندازی شد. طراحی شده توسط سه عضو از تیم استودیو Simone Bonanni – خود سیمونه بونانی، والریو ساملا و مدالنا کاسادی – هر یک از طراحان وظیفه طراحی مجدد ساز کلاسیک سیگار کشیدن را به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط بر عهده گرفتند. از سرعت تند زندگی مدرن.»

سه طرح WEED’D با مجموعه‌ای که توسط شرکت‌هایی مانند Alessi، MOOOI، MDF Italia و FIAM ارائه می‌شود، رنگ‌های رنگارنگ را با اشکال متاثر از صنعت ترکیب می‌کند، که اشاره‌ای به تاریخ تولید شهر و شهرت مد روز است.

بونگ به سبک دودکش کارخانه سیمون بونانی SB001 به رنگ آبی

VS001 والریو ساملا به رنگ زرد

نام‌های مدل به ظاهر غیرشخصی متصل به هر طرح لوله سرامیکی – SB001، VS001 و MC001 که برای «نمایش و جشن گرفتن» طراحی شده‌اند، در واقع مخفف حروف اول هر یک از سازندگان آن هستند (و به نظر می‌رسد که موارد بیشتری در خط لوله وجود خواهد داشت) .

لوله MC001 Maddalena Casadei

WEED’D در حال حاضر از طریق در دسترس است weedd.it و در خرده فروشان منتخب در سرتاسر ایتالیا، فرانسه و سوئیس.

READ  ایجاد آشپزخانه های زیباتر با متریال Eunice Byun

برای اشیاء طراحی گرا بیشتر برای سیگار کشیدن، The Design Milk Twenty برای 420 Roundup اخیر ما را بررسی کنید. برای لوازم جانبی سیگار کشیدن، اینجا را کلیک کنید.

عکس های ماتیا گرگی.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید