سقفی به سبک بدنه و کف‌پوش‌های ترازو شبیه نمک دریا در داخل این فروشگاه در توسکانی توسط برند مد Forte Forte که توسط دو خلاق Giada Forte و Robert Vattilana طراحی شده است، ظاهر می‌شود.


این بوتیک غنی از ویژگی های تزئینی است ، که به گفته این دو از موقعیت آن در Forte dei Marmi – یک شهر ساحلی در شمال توسکانی که به دلیل سواحل بکرش محبوب است مطلع شده اند.

ساختار سقفی چوبی به سبک بدنه در فضای داخلی فروشگاه Forte Forte
نرده های لباس (تصویر بالا) و باله های چوبی (بالا) از دیوارهای مغازه آویزان شده است

فورته و واتیلانا در مورد نحوه تکان دادن فضای داخلی فروشگاه به محل آن می‌گویند: «زبان معماری بدون اینکه به یک گویش تبدیل شود، لهجه‌های محلی و لهجه‌های خاصی به خود می‌گیرد.

“ما همچنین فرصتی برای کار بر روی موازنه های بی سابقه و تضادهای هماهنگ داشتیم. برای اولین بار ، چوب – که با مواد دریایی ارگانیک و تکرار شونده است – را با فلزات و مواد معدنی که عناصر تعیین کننده این ترکیب هستند ترکیب کردیم. قوی قوی قوی مادیت “

قفسه نمایش برنجی جلوی باله های چوبی دیواری در فضای خرده فروشی Forte dei Marmi
یک قفسه سه طبقه اقلام سبک زندگی را نمایش می دهد

مشتریان پس از ورود به بوتیک جلو شیشه‌ای Forte dei Marmi، از زیر پنج قاب قوسی ساخته شده از تیرهای چوبی تابیده عبور می‌کنند.

هنگامی که این قاب ها با هم دیده می شوند، به این معناست که انحنای متمایز بدنه کشتی را نشان می دهند.

نرده های لباس طلایی و ترازو در قسمت داخلی مغازه فورته فورته از پایه استفاده می کنند
کفش ها در پایه های باریک به نمایش گذاشته می شوند

مطابق با تم دریایی، کف ترازوی فروشگاه با تکه‌هایی از سنگ سفید که یادآور کریستال‌های نمک است، منبت کاری شده است.

همین ماده همچنین عناصر دیگری را در سراسر داخلی مانند دستگیره درها ، میزهای جانبی و پایه های باریک برای نمایش کفش تشکیل می دهد.

READ  Artish Studio x CICIL Collab استعدادهای کارولینای جدید را برجسته می کند
دیوارهای طلایی رنگ و پرده های مخمل پرده در فضای خرده فروشی Forte dei Marmi
قسمت پشتی فروشگاه با ورق طلا پوشانده شده است

سایر لوازم جانبی و اقلام سبک زندگی در واحدهای قفسه بندی سه طبقه ارائه می شوند، در حالی که لباس ها از ریل های دوکی آویزان می شوند.

Giada Forte، که یکی از بنیانگذاران فورته فورته بود، با مدیر هنری Vattilana همکاری کرد تا یک محوطه آرامش‌بخش شبیه به حیاط را در مرکز فروشگاه بسازند، و نیمکتی را در کنار یک گیاه گرمسیری برگ‌دار در یک گلدان شیاردار قرار داده بود.

بیشتر دیوارها با گچ رژگونه شسته شده است. اما در قسمت پشتی فروشگاه ، پالت مواد با استفاده از ورق طلا که سطح آن را در سطح میانسرا قرار داده است و همچنین دریچه ای که به امکانات پشت خانه منتهی می شود ، رو به زوال می رود.

این پشت یک شمارنده سرویس L شکل که کاملاً از برنج ساخته شده است، پنهان شده است.

پیشخوان برنجی L شکل در زیر میزان میزان در مغازه Forte Forte توسکانی
برنج براق برای ایجاد یک پیشخوان خدمات L شکل استفاده شده است

اتاقهای رختکن که به گونه ای طراحی شده اند که “مانند یک بودور” صمیمی باشند ، در پشت پرده های مخملی سنگین پنهان شده اند که از یک طرف طلا و از طرف دیگر سایه غلیظی از رنگ طلایی دارند.

در داخل ، صندلی های چهارپایه صندلی و آینه های چرخشی با لبه برنج وجود دارد.

اتاق های تعویض با کف آبی روشن و پرده های مخملی طلا در فضای خرده فروشی Forte dei Marmi
اتاق های رختکن بلودر مانند توسط پرده های مخملی پنهان شده اند

جیادا فورته فورته فورته را در کنار برادرش پائولو فورته در سال 2002 تاسیس کرد و این تجارت را از خانه دوران کودکی خود در منطقه ونتو ایتالیا راه اندازی کرد.

از آن زمان این برند در سطح بین المللی گسترش یافته است و فروشگاه هایی در میلان ، لندن ، مادرید ، کن ، پاریس و توکیو دارد. یک شعبه در رم نیز در ماه ژوئن سال جاری افتتاح شد و فضای داخلی آن تقریباً به رنگ نارنج سبز پوشیده شده بود.

READ  EFFEKT پمپ بنزین سنتی را به پارک شارژ خودروهای برقی تبدیل می کند

عکاسی توسط دانیلو اسکارپاتیبه

دیدگاهتان را بنویسید