خوب، من فکر می کنم شما این را دیدید که آمد. من واقعاً سعی کردم از رنگ آمیزی مجدد این اتاق خودداری کنم. من در طول این فرآیند بازسازی، چیزهای زیادی در مورد خودم و طراحی یاد گرفتم، و اکنون می‌توانم همه آن‌ها را با شما به اشتراک بگذارم. گوش کنید، من دوست دارم رنگ رنگ را آخرین بار انتخاب کنم (و همیشه هم دارم) زیرا رنگ های رنگ بی پایانی برای انتخاب وجود دارد، در حالی که هر قطعه دیگر از دکور تقریبا محدود است. بنابراین من دوست دارم مبل، فرش، همه بازیگران اصلی را انتخاب کنم و سپس در مورد رنگ رنگ تصمیم بگیرم. معمولاً تقریباً می‌دانم چه رنگی می‌خواهم، اما انتخاب تن مناسب بر اساس آن قطعات دیگر است. همچنین، کل معمای “ما نمی دانیم چگونه در این اتاق زندگی می کنیم” وجود دارد، و تنها زمان این پاسخ را دارد. این را برای همه شما می گویم که در این موقعیت قرار گرفته اید (باید بدون اطلاعات کافی تصمیم بگیرید) و می دانید که شما را می بینم و می شنوم (و به شما می پیوندم). اگر از خود می‌پرسید که آیا می‌توانید تمام اتاق‌ها را آماده کنید و سپس اتاق به اتاق رنگ کنید، به من اعتماد کنید، من برای آن لابی کردم. اما واقعیت سخت این است که کار آماده سازی رنگ بسیار پر زحمت است – تمام آن چسباندن و محافظ پلاستیکی یک جانور است، بنابراین پرداخت دوبار برای آن نه تنها به شدت برای زندگی و خانه شما مخرب است، بلکه بسیار گران است. حالا اگر دیوارهای خشک اولیه تری دارید (نه این اندازه چوب که نیاز به نقاشی تخصصی بیشتری دارد) می توانید خودتان این کار را انجام دهید. این همه چیز است، من برای اولین بار رنگ اشتباهی را برای این اتاق انتخاب کردم و نه تنها با پشیمانی زندگی کردم، بلکه به سمت دیگر رفتم – RELIEF.

من همچنین می خواهم اعتراف کنم که در نقاشی یا زندگی در اتاق های تاریک تجربه ای ندارم و از لحاظ تاریخی رنگ را نسبتاً بی خطر بازی کرده ام. این محصول فرعی زندگی در SoCal است که در آن نور طبیعی بیشتر اتاق‌ها را فرا می‌گیرد، بنابراین رنگ‌های روشن یک شرط بسیار مطمئن هستند. همه شما PNW یا مردم بریتانیا با تب “من به شما گفتم” سر تکان می‌دهید، و شما درست می‌گفتید:) نور اینجا فقط متفاوت است، بنابراین کنتراست، رنگ، بد خلقی و حال و هوا بسیار مهم‌تر هستند (و چیزی که شما طراحی می‌کنید). با در نظر گرفتن). بنابراین زمانی که ما در ابتدا یک سبز تیره می خواستیم، در آخرین لحظه نظرمان را تغییر دادم. اکنون می دانم که سبزی که ما انتخاب کرده بودیم (SW Privilege Green) به هر حال قرار نبود درست باشد، اما فکر می‌کنم افراد دیگر با رنگ‌های تیره روشن‌تر از من زمان راحت‌تری دارند.

READ  چگونه شاوندا این اتاق مهمان/دفتر کوچک را کاربردی، زیبا و روشن ساخت

ما در ابتدا “مودی” می‌خواستیم و من همه چیز را خراب کردم. ما نتوانستیم در مورد لحن تصمیم بگیریم، بنابراین سبز تیره (سمت چپ بالا) را انتخاب کردیم. حالا که به عکس نگاه می کنم، عکسی که اخیراً دوباره رنگ آمیزی کردیم همان بود که شانه چپ من در حال لمس آن است. تمام مدت زیر دماغم بود! فکر می‌کنم از این که غار تاریکی باشد می‌ترسیدیم. بنابراین ما به “ایمن” رفتیم و این یک مثال عالی از زمانی است که “ایمن” فقط در یک اتاق کار نمی کند.

ببینید، این اتاق تنها یک منبع نور دارد و آن دری است به پاسیو سرپوشیده (و شیشه در در جیب، اما بسیار کم است). به علاوه سقف ها بلند هستند. از قضا (با من شوخی می کند) این رنگ رنگ که در واقع فوق العاده زیباست (SW Ponder) فقط به دلیل عدم وجود نور طبیعی مانند غیر رنگی به نظر می رسید. و با سقف های بلند، کل فضا خالی و سرد بود.

ته رنگ بنفش دارد که من واقعاً آن را دوست داشتم، اما با مبل که قبلاً انتخاب کرده بودیم کار نمی کرد و فقط دیدگاهی نداشت. فکر می‌کردم می‌توانم آنقدر لوازم جانبی آن را داشته باشم که زندگی را به اتاق بیاورم، و می‌توانم داشته باشم. اما من عمیقاً می دانستم که رنگ باید تیره تر، غنی تر، عمیق تر و پررنگ تر باشد. پس ما اینجا هستیم…

الان کجا هستیم…”آب ساکن اثر شروین ویلیامز” FTW

بنابراین پس از خیره شدن به برچسب رنگ روی هر چهار دیوار برای ماه‌ها، به این نتیجه رسیدم که ۸۰٪ مطمئناً نزدیک‌ترین چیزی است که می‌خواهم به احساس اعتماد به نفس برسم. آب راکد توسط شروین ویلیامز برنده بود – با همان ته رنگ سبز مبل، و تیره بود اما اگر منطقی باشد “روشن” بود (هنوز پر از رنگ و رنگدانه).

READ  سنت عید پاک ما (با نام مستعار ساده ترین وعده غذایی عید پاک که در تمام طول سال منتظر آن هستیم و کل جمعیت را خوشحال می کند)

صبر کنید، آیا هوا فوق العاده تاریک است؟

منظورم این است که واقعا تاریک است اما فوق العاده است. هیجان‌انگیز و آرام‌بخش است و حضور در اینجا را به تجربه‌ای واقعاً لذت‌بخش تبدیل می‌کند. رنگ فوق‌العاده‌ای است و با لامپ‌های خاموش (که اینطوری عکس گرفتیم) در واقع بسیار تیره به نظر می‌رسد، اما با لوستر روی (رو به سقف، نه رو به پایین) و لامپ های روی آن بسیار گرم، مفرح و محیطی ناب است.

چیزی که ممکن است متوجه شوید تمام نمونه‌های کاغذ دیواری روی سقف است – بله، من می‌خواهم سقف را با یک الگوی ظریف کاغذدیواری کنم که سقف‌های بلند را ارزش تلاش برای نگاه کردن به بالا را داشته باشد. هیچ چیز روشن، جسورانه یا گرافیکی نیست – اما بیشتر فقط یک خوراکی مخفی برای چشم وقتی متوجه می شوید.

این ترکیب آبی و طلایی/چوب عالی است. تمام آن دیوار مناظر دریایی را با چراغ های روی آنها تصور کنید!

این دنج ترین بخش است جایی که می توانم هر دو بچه را در آن گوشه بغل کنم.

من باید هنر را برای رفتن به آنجا انتخاب کنم (به یک نسخه قاب شده از شطرنجی قدیمی مورد علاقه ام فکر می کنم).

این واقعیت که ما این را بدون عکسبرداری کردیم شومینه و چراغ های روشن خیلی گنگ بود! وقتی محیط را آماده کنید خیلی دنج است، بنابراین به زودی دوباره با هر دو فیلمبرداری خواهم کرد تا بتوانید ببینید.

مطمئناً راه درازی در پیش داریم (اما من از آنچه فکر می کنید به شما نزدیک تر هستم). میز قهوه ممکن است به اتاق نشیمن منتقل شود (اما اینجا هم خوب به نظر می رسد). فرش قرار بود نسخه سبزتر باشد (فرش راکشا انکای در آبی) اما این نسخه نیلی هنوز هم خوب به نظر می رسد و بسیار زیبا است! (و نسخه سبزتر اکنون سفارش داده شده است). بنابراین ما فکر می‌کنیم که می‌خواهیم رنگ‌های آبی و سبز را در هنر و بالش با هم ترکیب کنیم و آن را عملی کنیم. بنابراین بله، ما به هنر، یک قفسه کتاب در پشت مبل (برای قرار دادن لامپ و نوشیدنی/پاپ کورن)، بالش، و برای اینکه بفهمیم بالای نیمکت چه چیزی می‌رود، نیاز داریم. ما همچنان در حال اضافه کردن در به راهرو هستیم تا بتوانیم در زمانی که می‌خواهیم نور را خاموش کنیم (وسترن است و در تابستان می‌بارد) و سپس سایه‌های رومی روی شیشه‌های درهای پاسیو قرار دهیم. ما آن را بیشتر به یک اتاق تاریک تبدیل می‌کنیم، اما فکر می‌کنم این چیزی است که لانه‌ها همیشه قرار بود شبیه آن باشند – فقط یک مهلت تاریک از بقیه زندگی. در آغوش گرفتن خلق و خوی واضح است که همیشه اجرا کردن آن آسان نیست، اما حالا که رنگ دیوار را میخکوب کرده ام، من همه چیز را میبینم. xx

READ  Studio Dlux دفتر ریودوژانیرو را برای گروه تحریریه Grupo روشن می کند

منابع:
رنگ رنگ: آب ساکن اثر شروین ویلیامز
مقطعی: جوان سازی
لوستر: جوان سازی

بخاری: کاستینگ ورمونت
قالیچه: انکای
کفپوش: Oregon White Oak توسط Zena Forest Products

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post The Family Room Update + The Case For A Dark Moody Room appeared first on امیلی هندرسون.

دیدگاهتان را بنویسید