ما هفته گذشته نقل مکان کردیم و من چیزهای زیادی برای نشان دادن و گفتن به شما دارم. من در حال حاضر به شدت غرق شده ام و احساس می کنم یک مرغ واقعاً خوشحال با سر بریده شده ام. نمی‌دانم از کجا شروع کنم، یا چه چیزی را اولویت‌بندی کنم، و حواسم به افرادی است که تمام روز کار می‌کنند، بنابراین احساس می‌کنم خیلی عقب مانده‌ام و جلو نمی‌روم. من به دنبال استخدام یک دستیار هستم – اجتماعی، شخصی، طراحی (کسی که شروع به کار می کند، به دنبال ایجاد حرفه خود است، مایل به انجام هر کاری است، در مورد همه جنبه های این تجارت دیوانه وار یاد می گیرد) که امیدوارم کمک کند. اما صبح روزی که به آنجا نقل مکان کردیم، با ۱۹ کارگر تلاش کردیم تا هر اتاق را تمام کنند، من و کیتلین (عکاس من) سعی کردیم تا جایی که ممکن است از خانه، کاملا خالی، عکس بگیریم، اما سخت بود. 1/2 منطقه ساخت و ساز با گرد و غبار و برزنت در بسیاری از اتاق ها بود و ما وقت نداشتیم آن را پاک کنیم زیرا کار را نگه می داشت و باید 2 ساعت بعد حرکت می کردیم. اما این اتاق کاملاً تمیز و آماده حرکت بود. و خدای من این مرا بسیار خوشحال می کند (به روز رسانی بیشتر زندگی در پایان).

به عنوان یادآوری، ما این اتاق آفتابی را اضافه کردیم که یک اتاق غذاخوری رسمی، استودیوی نوشتن و جایی است که من بیشتر جلساتم را در آن انجام خواهم داد. گاهی نگران بودم که ارزشش را نداشته باشد، اما هر بار که به کاشی فکر می کردم می دانستم که باید این کار را انجام دهیم. و من خیلی خوشحالم که انجام دادیم.

فکر کردن به جایی که شروع کردیم عجیب است…

روز حرکت – تمام شد

همه این فقط باور نکردنی است. به عنوان یادآوری، کاشی در اینجا در پورتلند توسط پرت + لارسون در رنگ آبی و سفید سفارشی، با رنگ خاکستری روشن. این من را به طرز باورنکردنی خوشحال می‌کند و احساس می‌کنم خوش‌شانس‌ترین فرد دنیا هستم که اینجا بنشینم و کار کنم.

توسط سطح هواپیما کاشی و سنگ و آنها یک کار باورنکردنی انجام دادند که به ریاضی، دقت و تجربه زیادی نیاز داشت. ما خطوط دوغاب 3/16 اینچی را با دوغاب اپوکسی خاکستری روشن انجام دادیم. ما از کاشی 8×8 (که بزرگترین اندازه آنها در کاشی چینی است) با کاشی مدادی 1×8، آجر 2×8، مربع 2×2 و مثلث استفاده کردیم. برای ما بسیار مهم بود که الماس را نصف کنیم، که بر روی ریاضیات در امتداد مرز تأثیر گذاشت (که باعث شد حاشیه در تمام طول یکسان نباشد) اما عالی به نظر می رسد. به هر حال، ما وقت نداشتیم آن را به خوبی تمیز کنیم، بنابراین برخی از خطوط کوچک رنگ از بین خواهند رفت.

READ  ده مورد از محبوب ترین نمایش های مدرسه Dezeen در سال 2021

پنجره ها سفارشی از سیرا پاسیفیک (و ارسی ها هنوز نیاز به رنگ آمیزی دارند – آنها فقط در حال حاضر آماده شده اند، داستان طولانی). آنها آنقدر زیبا هستند که باور نکردنی است. چراغ‌های تقسیم‌شده شبیه‌سازی شده دو جداره که در داخل آماده شده‌اند و در قسمت بیرونی با روکش آلومینیومی قرار گرفته‌اند.

وسایل روشنایی و درپوش های خروجی / صفحه کلید همه برنجی بدون لاک از Rejuvenation هستند (اتصالات شهر رز، با سایه شیشه ای دکو) و من نمی توانم منتظر بمانم تا پتینه شوند (که ممکن است کمی طول بکشد، اما ارزشش را دارد).

اضافه کردیم نورگیرها در اواخر بازی و بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادیم. آنها نور بسیار ملایمی را به این اتاق و اتاق نشیمن اضافه می کنند (که هدف بزرگ ما بود). این یک اتاق رو به شمال است بنابراین هیچ نور شدیدی از آنها وارد نمی شود (همچنین رو به غرب است که به معنای عینک آفتابی برای شام گاهی اوقات :)). ما واقعاً به سایه های فیلتر کننده نور در آنها نیاز نداشتیم، اما خوشحالم که آنها را داریم.

بسیاری از مردم می پرسند که چه حسی دارد که بالاخره در خانه هستید و واقعاً سورئال است. من احساسات زیادی دارم که ناشی از شادی مطلق است (بعضی اتاق ها آنقدر عالی هستند که نمی توانم چیزی را تغییر دهم)، سپاسگزاری باورنکردنی تا حدی که حتماً در خواب می بینم. اندک پشیمانی و ناامیدی (یک دو اتاق هنوز آنطور که من می خواهم نمی خوانند). همچنین احتمالاً باید خودم را در نوعی موسسه بررسی کنم که به طور خاص برای سازندگان محتوای طراحی ساخته شده است – می دانید، به ما که خانه های خود را به صورت عمومی مستند می کنیم، همه فراز و نشیب ها را به نمایش می گذاریم، کمک کنید، لطفاً از شرکای زیادی که کار بزرگی انجام می دهند. بودجه در دست آنهاست، همه با توقعات بالا، در حالی که خانه ای را می سازیم که دوستش داریم و برای نیازهای خانواده خود کار می کنیم… من اصلاً شکایت نمی کنم و کارم را خیلی دوست دارم و از اینکه می توانم این کار را انجام دهم فوق العاده ممتاز هستم. این خانه را داشته باشید، اما گاهی اوقات می تواند بسیار، بسیار، بسیار، بسیار استرس زا باشد و زندگی در درون یک حسرت می تواند شرم آور باشد و باعث شود شما احساس شرمندگی و خنگی کنید. برایان فکر می‌کند که من دیوانه هستم و ممکن است حق با او باشد، اما این قیاس من است:

READ  i29 خانه کانالی متعلق به قرن هفدهم در آمستردام را با تپه های رنگی زنده می کند

قیاس لباس عروس من

مثل این است که من یک طراح مد مشهور هستم و برای عروسی بسیار عمومی خود لباس عروسی را طراحی و می دوزم (فکر کنید عزب سبک، در ABC، و غیره). این فقط یک لباس نیست، فقط برای خانواده من نیست، و فقط برای “یک روز” نیست. اما من قبلاً لباس عروسی نساخته ام (طراحی مزرعه ای در اورگان) و مطمئناً چیزی شبیه به این لباس برای خودم طراحی نکرده ام. نمی دانم چرا این خانه برای من استرس زاتر از خانه کوهستانی، خانه لس آنجلس ما یا اولین پروژه پورتلند است. من تئوری های خودم را دارم، اما به هر دلیلی این فشار دیوانه وار را به خودم وارد می کنم تا پشیمان نباشم و با این حال انجام می دهم. شاید به این دلیل است که من تازه منتشر کردم کتاب من در مورد “قوانین طراحی”، عنوانی که من حتی به این دلیل نمی خواستم، و شاید احساس می کنم یک هک هستم. به تازگی با تصمیمات زیادی در همان زمان به بازسازی عظیمی تبدیل شده است. برگردیم به لباس، این لباس عروس باید نماینده من باشد و واقعاً خاص باشد، اما از بسیاری جهات می‌خواهم واقعاً راحت و غیررسمی باشم تا بتوانم در زمین رقص رها شوم و فقط لذت ببرم. من یک عروسی مفرح می خواهم که استرس نداشته باشد، اما بعد از عروسی ما، این لباس در کمد نمی رود، نه. این در یک موزه مد خواهد بود، تا آخر زمان از آن عکس گرفته می شود و مردم به هر آن خیره خواهند شد. تنها. کوک. بنابراین در حال حاضر پشیمانم که به جای نخ نقره روی سرآستین از عاج استفاده کردم و ای کاش خط گردن را 2 سانتی متر پایین می آوردم تا حجم متفاوتی در شانه ها ایجاد شود. چیزهای احمقانه برای اکثر مردم، این یک لباس زیبا است. ممکن است فکر کنید که من دیوانه شده‌ام که می‌خواهم برخی چیزها را تغییر دهم، اما برای من – حدس می‌زنم که واقعاً واقعاً به آن نیاز دارم تا تا حد امکان به کامل بودن نزدیک شوم. این جدیده. فقط انجام شد. بنابراین مجبور به تغییر چیزی نیستید. از چند هفته پیش که شروع به داشتن برخی از این ترس ها و پشیمانی ها کردم (از آنجایی که اتاق ها پس از پایین آمدن رنگ پلاستیکی شروع به آشکار شدن کردند) دو گزینه داشتم – 1. کار را متوقف کنید، برایان را متقاعد کنید که چیزی باید تغییر کند، سریعاً تغییر را عیب یابی کنید. و هفته ها و هفته ها از طریق ساخت و ساز واقعی زندگی کنید. یا 2. در حال حاضر با آن خوب باشید. حرکت کن، کند کردن، کمی تزئین کنید، اتاق هایی که خیلی نزدیک هستند را تمام کنید و سپس اگر هنوز فکر می کنم چیزی باید تغییر کند، برای تصمیم درست وقت بگذارید. من به یک ذهن روشن و چشم اندازی نیاز دارم و نمی توانم در حال حاضر تصمیم “دائمی” دیگری بگیرم. احساس می‌کنم از بازی‌ام خارج شده‌ام و فقط به خودم شک دارم. بنابراین فعلاً سعی می کنم از عروسی لذت ببرم، روی چیزهایی تمرکز کنم که حتی بهتر از تصورم انجام شد (آشپزخانه! گلخانه! حمام اصلی!) و در پایان از زندگی در اینجا برای مدتی لذت ببرم. لیست پانچ همانطور که هر روز به بچه‌هایم می‌گویم، «برای هر مشکلی راه‌حلی وجود دارد» و معمولاً شما هم در آن بخش از فرآیند به من خواهید پیوست. پس من اینطوری هستم. و ممنون که خواندید xx

*عکس ها توسطکیتلین گرین

پست به روز رسانی کاشی سان روم (و زندگی) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

READ  نمایش و بگویید: موردی برای پیانوی الکترونیکی واقعا زیبا (+ آنچه که ما در مورد آن یک ماه بعد فکر می کنیم)

دیدگاهتان را بنویسید