یک هفته پیش استخدام کردم کیتلین برای عکسبرداری از خانه مزرعه تا بتوانم ببینم در زمانی که در کالیفرنیا بودم چگونه به نظر می رسید. او یک شنبه بدون هیچ کارگری وارد خانه شد و “خانه را پوشاند”. من بی‌پایان سپاسگزارم چون در «تعطیلات کاری» ساعت‌ها به آن‌ها خیره شده‌ام (آیا این یک چیز است؟) و فهمیدم که چرا این به‌روزرسانی‌ها را برای خودم نگه دارم یا آنها را دیگر در استوری اینستا محدود کنم؟ بنابراین امروز می خواهید وضعیت فعلی اتاق خواب ما را ببینید، حدود یک ماه دیگر به اتمام برسد.

اگر به خاطر ندارید، این اتاق اضافه شده از دهه 60 بود که در شرایط بسیار ضعیفی قرار داشت (برای مدت کوتاهی متعلق به یک سازمان اجتماعی بود که از آن به عنوان اتاق جلسه با بودجه نه چندان زیاد برای بازسازی استفاده می کرد). بنابراین دیوارها نازک بودند، کف‌ها لمینت یا فرش‌های ارزان‌قیمت بودند و اجازه دهید بگوییم نمایش‌دهی سریع بود، زیرا عالی ساخته نشده بود. بنابراین ARCIFORM مجبور شد این بال را به طور کامل بازسازی کند. و هنگام بازسازی چیزی، عاقلانه است که در وهله اول درست بودن آن را در نظر بگیرید. بنابراین ما این بال را دوباره پیکربندی کردیم تا مطمئن شویم که با سرمایه گذاری بسیار در این بازسازی، چیزی را به دست می آوریم که واقعاً در درازمدت بهترین خدمت را به خانواده ما می دهد. این روند فکری هم حریصانه و هم کاملاً معقول است و من هم احساس گناه می کنم و هم هیجان زده. برای یادآوری، این بازسازی عادی نیست. من شراکت هایی دارم که به پرداخت هزینه آن کمک می کند و زندگی من را (در جهت خوب و بد) کالایی کرده است تا جایی که می توانم برای کار و خانواده ام در این خانه سرمایه گذاری کنم. طبیعی نیست. بعداً در این مورد بیشتر توضیح دهید، اما اگر نمی‌دانید که چگونه همه این کارها را انجام می‌دهیم، تنها نیستید و می‌دانید که من بسیار سپاسگزارم.

ما سعی کردیم در محدوده باقی بمانیم و شاید بتوانیم داشته باشیم، اما برایان و من واقعاً می‌خواستیم یک سوئیت اتاق خواب عالی برایمان داشته باشیم (خانه کوهستانی ما را برای همیشه خراب کرده است)، و همچنین آن اتاق بسیار مهم سگ / گلخانه و اتاق خانوادگی دنج . بنابراین ما به اضافه کردن 8 دقیقه اضافی به 60s اضافه کردیم، و به سمت غرب به داخل حیاط رفتیم (با همان ردپای شمال به جنوب). آسان است، درست است؟ فقط 8 فوت! اما مطمئناً، این به معنای گسترش فونداسیون، سقف بیشتر است (و در حالی که ما در آن هستیم، پشت بام می گوید که کل سقف باید تعویض شود) و ما به مهندسی، مکانیک، برق و لوله کشی بیشتری برای پشتیبانی از متراژ مربع نیاز داریم. (با نام مستعار، HVAC، تابلوی برق دیگر، پمپ حرارتی الکتریکی اضافی، آبگرمکن و غیره). همه اینها برای برنامه ریزی و اجرا به زمان زیادی نیاز دارد، و من بسیار سپاسگزارم که جیمی، آدام و تیمش را برای مدیریت همه اینها در آنجا دارم. به قدری که یک ماه ایالت را ترک کردیم 🙂 کارهای زیادی برای انجام دادن است و خیلی چیزها در پشت صحنه بدون اطلاع من اتفاق افتاده است (برای خوبی)، پس از شما متشکرم. و در مورد آنچه در حال حاضر به نظر می رسد!

READ  در مورد پیشگیری (یا آماده سازی یا مقابله) با "غلبه" در طول تعطیلات (و نامه ای به کائنات از طرف زنان)

اول از همه، در اینجا یک ویدیوی کوچک از شومینه + به روز رسانی فعلی اگر می خواهید آن را ببینید! (فقط صبر کنید تا تبلیغ پخش شود)

وضعیت فعلی اتاق خواب ما

بنابراین اینجا جایی است که ما در آن هستیم. کفپوش داخل است (و در حال حاضر در حال سمباده زدن و آب بندی است). پنجره‌ها در بلوط سفید هستند و با روکش‌های سفید منطبق می‌مانند. بله، پوشش و سقف چوب صنوبر در چوب طبیعی بسیار زیبا است، اما هرگز قرار نبوده که چوب باقی بماند و صنوبر درجه لکه ندارد. آیا ما ظاهر چوب را دوست داریم؟ شرط می بندی. ای کاش به جای صنوبر، بلوط سفید را انتخاب می کردیم؟ یک جور هایی. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

  1. رنگ سفید بسیار زیبا خواهد بود و زبانه و شیار عریض 12 اینچی را با یک مهره شیرین که روی آن ریخته ایم برجسته می کند.
  2. ما می دانیم که تخته مهره سفید، خانه مزرعه و جذاب تر از چوب خام است که بیشتر “کابینه” است.
  3. با سفید شدن روی سقف، کف این بلوط سفید گرم و فوق‌العاده خواهد بود که می‌پرد و ستاره می‌شود.
  4. بلوط سفید به مراتب گرانتر از صنوبر است و نصب آن سخت تر است (زیرا برش و مانور دادن آن سنگین تر و به معنای واقعی کلمه سخت تر است).
  5. رنگ آمیزی صنوبر یک گزینه است، اما همانطور که می بینید مقدار زیادی رنگ سبز در آن وجود دارد، بنابراین برای یکدست کردن آن باید تاریک شویم و قطعاً نمی خواهیم این کار را انجام دهیم.
  6. و در آخر، به همان اندازه که می‌خواهیم اتاق خواب خانه کوهستانی را بازسازی کنیم (و می‌خواهیم) در واقع نمی‌خواهیم طرح قبلی خودم را کپی کنیم. 🙂
READ  معرفی مدیر جدید استودیو Material Lab ، Sam Wood

من همه چیزهای این اتاق خواب را به دلیل سادگی و کیفیت بالای ARCIFORM آن را دوست دارم. را ولوکس نورگیرها (که البته سایه های تاریک اتاق دارند) زیباترین نور را وارد می کنند. کیتلین این عکس را در وسط روز در یک روز آفتابی گرفته است (آخرین در ماه ژوئن خورشید چه؟ پنجره های بلوط سفید از سیرا پاسیفیک بسیار گرم و زیبا هستند (باز هم ارسی‌ها و مرباها بلوط سفید باقی می‌مانند، در حالی که روکش سفید رنگ می‌شود). و کفپوش بلوط سفید که در اورگان رشد کرده است محصولات جنگلی Zena خیلی زیبا می شود وقتی آب بندی شود، کفپوش کمی تیره تر و غنی تر می شود (اینجا واقعا گرد و غبار است).

شومینه

ما سعی کردیم با این شومینه آجری در اتاق نشیمن را تقلید کنیم – فقط یک آجر رنگ شده ساده برای تلویزیون. در حالی که ما از لحاظ تاریخی «مردم تلویزیون در اتاق خواب» نبوده‌ایم (زیرا هر دوی ما تمایل به خواندن زیاد داریم – و من وقتی این را می‌گویم اهل تظاهر نیستم، بیشتر رمان‌های رام کام یا رمان‌های سلطنتی را می‌خوانم) بارها در دو سال گذشته آرزو داشتیم برای آن شنبه شب‌هایی که من و برایان و بچه‌ها دقیقاً هم‌تراز نبودیم، دو تلویزیون در خانه داشته باشیم. در طول قرنطینه، یک لپ‌تاپ در اتاق مهمان به آنها می‌دادیم که خوب بود، اما کمی افسرده‌کننده بود. ممکن است یک تلویزیون اضافی در اتاق نشیمن روی شومینه بگذاریم، اما از هم اکنون، یکی در اتاق خانواده و دیگری اینجا داریم. و بله، من از دورنمای نشستن روی یک صندلی دنج و سنجاق کردن مبلمان فانتزی از 1stDibs که هرگز نخواهم خرید، هیجان زده هستم، در حالی که برایان و بچه‌ها فیلم مارول را تماشا می‌کنند، رام‌کام‌های خودم را تماشا می‌کنم…

چیزی که نمی توانید ببینید، زیرا ما عکسی از آن دریافت نکردیم، دیوار تخت و دیوار شرقی است. اینجا دوباره پلان کف است تا بتوانید فضا را درک کنید، اما از الان روی این دیوارها چیزی به جز پرایمر وجود ندارد 🙂

READ  قسمت اول مراسم مجازی جوایز جهانی AHEAD 2021 را تماشا کنید

اکنون که تا این حد در نوسازی هستیم، شروع به فکر کردن در مورد مبلمان کردم. فکر می‌کنم تختمان را قفل کرده‌ایم، دارم برای فرش می‌خرم (اما ممکن است از آنچه در اتاق نشیمن فعلی‌مان است استفاده کنم، اگر مناسب باشد)، و مطمئن نیستم که میزهای چرمی قدیمی‌مان خیلی کوچک به نظر می‌رسند، اما اگر این کار را نکنند. کار نمی کند آنها در اتاق مهمان بالا می روند. این اتاق قطعا مینیمال خواهد بود، اما با درام زیاد. من نتوانستم الهام زیادی برای ظاهر و احساس پیدا کنم – اما اگر مبلمان اتاق خواب لس آنجلس و حال و هوای اتاق خواب خانه کوهستانی را به تصویر بکشید، فکر می کنم در جایی بین این دو قرار خواهد گرفت.

یکی از چیزهایی که (از نظر ذهنی در زندگی) به من کمک زیادی کرده است نداشتن کمد در اتاق خوابمان است که می دانم این یک امتیاز واقعی است. متأسفانه هر دوی ما نامرتب هستیم و اغلب «چیزها را کنار نمی گذاریم»، به همین دلیل است که کمد بسیار بزرگ است (به طرز خنده داری بزرگتر از حمام ما که فکر می کنیم). همه لباس‌ها، کفش‌ها و آشفتگی‌ها در آنجا خواهند بود (و احتمالاً پلاتون من) و اتاق خواب یا یک صندلی عشق کوچک در پای تخت یا روی دیوار شرقی خواهد داشت، احتمالاً یک میز کوچک کنار شومینه برای برایان، میزهای خواب. مقداری هنر/آینه، یک تخت بزرگ دنج و بس. همچنین، روی در دارای علامتی است که می‌گوید «بچه‌ها ممنوع هستند»، که ممکن است لازم باشد سفارشی‌سازی کنم. در ادامه با آن همراه باشید. xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post به روز رسانی خانه مزرعه: وضعیت فعلی اتاق خواب ما اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید