در طول سال گذشته، من حدود 45263 تصمیم طراحی گرفته‌ام. همه آنها «درست» نبودند و در حالی که بسیاری از آنها به خودی خود «اشتباه» نبودند، ممکن است بهترین انتخاب نبوده باشند. من متوجه شدم که تفاوت زیادی بین “اشتباه طراحی” و “پشیمانی طراحی” وجود دارد. اولی چیزی است که «اشتباه» است و شما واقعاً سعی می‌کنید آن را اصلاح کنید یا با آن کنار بیایید که هرگز اصلاح نکنید، و دومی مبهم‌تر و دردناک‌تر است (جایی که چیزی می‌تواند بهتر باشد). من در حال نوشتن یک پست کامل در مورد آن برای اتاق نشیمن هستم (جایی که چند پشیمانی بزرگ از طراحی زندگی می کنند) اما پست امروز حاوی یک پشیمانی طراحی بسیار قابل رفع است. شومینه در اتاق خواب اصلی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که شبیه شومینه اصلی در اتاق نشیمن است. همان آجر را نصب کردیم و بعد رنگ زدیم.

الهام

طراحی شده توسط ماکس همفری | عکس توسط کریستوفر دیبل

مکس همفری اتاق نشیمن خانه ساحلی دوستم را با شومینه ای با رنگ تیره طراحی کردم و ما آن را دوست داشتیم. گاهی اوقات آبی تیره به نظر می رسد، گاهی اوقات به زغال چوب نزدیک تر است اما بسیار زیبا است. و این نظر شخصی و قوی من است که تلویزیون ها و شومینه های گازی (جعبه های سیاه) در شومینه های تیره تر ظاهر بهتری دارند. بنابراین قبل از اینکه برای تمام ژوئیه حرکت کنیم، سعی کردیم رنگ مناسبی را انتخاب کنیم که این حس را به آن می بخشد.

ما انتخاب میکنیم آبی دودی اثر شروین ویلیامز، احساس اطمینان کرد، سپس به سفر ما رفت. انجام شده!

با دیدن این عکس‌های من که نمونه‌ای را در دست گرفته‌ام، می‌خواهم فریاد بزنم: «هی از امیلی گذشت! آن رنگ بسیار روشن تر از عکس الهام بخش است!». اما این چیزی است که آن خانم انتخاب کرد و اکنون این خانم باید با آن زندگی کند (یا تغییر کند).

READ  چگونه تخت مهمان خود را سفارشی درست کردیم که به اتاق اصلی ما ختم شد (و چرا؟)

رنگ فعلی رنگ: آبی دودی اثر شروین ویلیامز

بنابراین ما برمی گردیم و معلوم شد که خیلی سبک تر از آن چیزی است که من می خواستم. همه ما می‌گفتیم: «صبر کن، اینطور نیست آبی دودی. سپس، مطمئناً، نمونه را بالا نگه داشتیم و کاملاً مطابقت داشت. هاهاها این خیلی رنگ خوبی است (آنقدر خوب که تصمیم گرفتیم آن را روی پله هایمان بگذاریم، که انجام دادیم و دوستش داشتیم) اما روشن تر از آنچه در اینجا می خواستیم است. سپس به ما گفتند که سنگ تراشی با شومینه کار نکرده است – که کف آن دوغاب نشده است (همانطور که می بینید) و مانند 4-5 آجر در طرفین وجود دارد، بنابراین نقاشان (یا ما) باید داشته باشند. به هر حال باید بیشتر نقاشی می کرد.

این تنها رنگی نیست که وقتی برگشتم از آن “متعجب” شدم و تصمیم گرفتم تقریباً با همه آنها زندگی کنم – تا اطمینان حاصل کنم که هر کاری که انجام می دهیم، وقت خود را صرف کرده و آن را درست انجام می دهیم. (و btw، ما آنقدر رنگ پایه سفید باقی مانده داریم که می توانیم آن را وارد کنیم و فقط آن را رنگی کنیم تا رنگ جدید سفارش ندهیم یا رنگی را که داریم هدر ندهیم). و البته هر چه بیشتر با آن زندگی کنیم بیشتر آن را دوست داریم – این یک آبی واقعاً خوب است…

رنگ های دیگر شومینه که به آنها فکر می کنم…

بنابراین من از تیمم خواستم تا روی همه رنگ های دیگر فتوشاپ کنند تا ببینند و پسر مفید است. سمت چپ است دیده بان شب نوشته شروین ویلیامز و حق است آبشارها نوشته شروین ویلیامز. من قطعاً دوست دارم که قسمت سمت راست هنوز ته رنگ آبی دارد. ما یک مشکی خالص نمی‌خواستیم، فقط یک مشکی تقریباً مشکی.

READ  هر اندازه‌گیری از آشپزخانه خانه‌های کشاورزی ما و احساس من در مورد آن پس از شش ماه…

اما در هر صورت، می‌خواستم ببینم اگر رنگ روشن‌تری داشته باشیم، چه شکلی می‌شود خاکستری مروارید، و همانطور که پیش بینی شده بود به خوبی به نظر نمی رسد. نه تنها آن دیوار را به اندازه کافی زمین نمی کند، بلکه متوجه شده ام که شومینه های گازی و تلویزیون در یک شومینه روشن بیش از حد بیرون می زند.

اکنون در مورد رنگ جدید امروز تصمیم نمی گیریم زیرا هنوز از طراحی این اتاق مطمئن نیستم. در اینجا چیزی است که در هوا است:

  1. میگیریمش تخت جدید در چند هفته، و این یک لحن است، اما حضور آن در اینجا بسیار کمک خواهد کرد.
  2. ما از فرش قدیمی اتاق نشیمن خود استفاده می کنیم که من هنوز آن را دوست دارم اما بسیار لکه دار است. من سعی خواهم کرد آن را تمیز کنم و اگر هنوز کمی بد است (که بسیار ممکن است) پس به این فکر می کنم که آن را به فرش های کوچکتر برش دهم تا روی فرش دیوار به دیوار بچه ها (بعد از قرار گرفتن) لایه برداری کنم. تمیز شده). اما اگر فرش جدیدی در اینجا تهیه کنیم، قطعا به تعیین رنگ شومینه کمک می کند.
  3. من به این فکر می‌کنم که دیوارهای اینجا را با رنگ روشن رنگ آمیزی کنم – فقط چیزی برای گرم کردن آن‌ها (من خیلی دلم برای تزئینات چوبی اطراف پنجره‌ها و سقف تنگ شده است، TBH).
  4. هنر، لوازم جانبی، یک لایه دیگر از پرده؟ من عاشق ساده بودن این اتاق TBH هستم، اما می توانم اعتراف کنم که در حال حاضر نیز تا حدودی خسته کننده است.
  5. من تقریباً همیشه دوست دارم رنگ‌ها را برای همیشه انتخاب کنم، اما همانطور که می‌دانید هنگام بازسازی، آن‌ها را قبل از نقل مکان می‌خواهند، زیرا معمولاً قبل از اتمام وسایل برقی و لوله‌کشی رنگ می‌کنند (مطمئناً) بنابراین پشیمانی اتفاق می‌افتد. برای ما، آنها را در برابر فضاهای برون‌پوش و نورهای مصنوعی انتخاب می‌کردیم (و حتی چند اتاق را فقط به دلیل احساس ناامنی آماده کردیم). بنابراین برای رفع یا فهمیدن اینکه چگونه با این پشیمانی ها زندگی کنم، زمان بیشتری صرف می کنم و مطمئن می شوم که سایر عناصر قبل از نهایی کردن رنگ رنگ شماره گیری شده اند. تشکر فراوان از شریک ما در این شروین ویلیامز برای درک چالش های نوسازی و صبور بودن با من.
READ  لینک بالا: محصول جدید صورت امیلی که دوستش دارد (و پوست MIL خود را فوق العاده درخشان نگه داشته است)، نوشیدنی صبحگاهی مقرون به صرفه جس، و خواندن ناخن جویدن

بنابراین این جایی است که ما در حال حاضر در آن هستیم. برای ما آرزوی موفقیت کنید xx

اگر کنجکاو هستید، در اینجا بقیه منابع اتاق آمده است:
کفپوش چوبی: اورگان سفید اوک توسط کفپوش زنا
پنجره ها: بلوط سفید، قاب آسپن توسط ویندوز سیرا پاسیفیک
بخاری: Slimline 7X با آجر نسوز Tranquil Greige توسط گرما و گلو
رنگ شومینه فعلی: آبی دودی توسط شروین-ویلیامز
نورگیرها: نورگیر با سایه های تاریک کننده اتاق توسط نورگیر Velux

*عکس ها توسط کیتلین گرین

پست به روز رسانی خانه مزرعه: در مورد نقاشی شومینه ما (دوباره) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید