خبر خوب دوستان قبل از شروع باران، ما یک منظره سخت داریم و خیره کننده بود. البته کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است (یک تور کامل به زودی به سراغ شما می آید) اما این طرف خانه در راه است و من بسیار سپاسگزارم که می توانیم بدون ردیابی گل و لای زیاد در خانه قدم بزنیم و از خانه خارج شویم. یا خاک و این بسیار زیباست – من بسیار راحت، تحت تأثیر قرار گرفته ام، سپاسگزارم – همه چیز. پس بزن که بریم …

طرح یاردزن

در اینجا یک یادآوری است که ما با آن کار کردیم یاردزن برای انجام طراحی این منطقه، بنابراین من امیدوار بودم که این زیبا به نظر برسد – این رندرها گواه بودند.

چند نکته قابل توجه که مربوط به آجر است. 1. ما ترجیح دادیم به جای ترک یک منطقه کاشت، تمام راه را تا خانه برویم. فکر می کنم/امیدوارم این تصمیم درستی بوده باشد. می‌دانم که بستری از گیاهان به وضوح دیوار را نرم می‌کرد و پایه را پنهان می‌کرد (که در رندرها عالی به نظر می‌رسد اما در عکس‌ها کمتر عالی به نظر می‌رسد)، اما تعداد بی‌شماری از اهالی اورگان به ما گفته‌اند که برخی از مناطق سخت بدون خاک را به خود اختصاص دهیم ( با نام مستعار گل). در حال حاضر این منطقه تحت پوشش نیست، بنابراین آیا واقعاً می‌توانیم آنجا زیر باران بنشینیم؟ نه اما امیدوارم که داشتن خاک کمتر در آنجا به معنای زمستانی تمیزتر برای ما باشد. بنابراین در حال حاضر آجر تا فونداسیون کمی “مه” به نظر می رسد. هیچ چیز بعضی گلدان های زیبا نمی توانند درستش کنند 🙂

همچنین الگوی آجر تغییر کرده است. برنامه این بود که این پیوند دویدن اسپانیایی را انجام دهیم – الگویی که تمام آجرها به مرکز می آیند. ما این را درخواست کردیم زیرا فکر می‌کردیم که جالب‌تر و کمتر از ماهی شاه ماهی انتظار می‌رود، اما من متقاعد نشدم که بازده مورد نظر ما را داشته باشد. بنابراین ما به یک شاه ماهی کلاسیک روی آوردیم و من بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادیم.

ما همچنین سنگ‌ریزه نخود را به سنگ‌فرش تغییر داده‌ایم – بیشتر برای جلوگیری از آشفتگی – و آجر را گسترش دادیم تا به لبه خانه برود. من مطمئن هستم که همه شما تجربیات مختلفی در این مورد دارید، اما دلیل اینکه ما ابتدا با شن نخودی رفتیم این بود که مواد بسیار ارزان‌تر است، اما حدس می‌زنم کار آماده‌سازی برای انجام درست آن می‌تواند قابل مقایسه باشد. عمدتاً، ما تصمیم گرفتیم آن را تغییر دهیم زیرا می‌خواستیم در کل ملک روستایی‌تر و طبیعی‌تر باشد، به این معنی که ما این آسترهای لبه فولادی را در همه جا نخواهیم داشت یا سنگ‌هایی برای نگه‌داشتن سنگ‌ریزه در آن نداریم. بحث شد و به ترجیح شخصی ما در خواستن شکل ارگانیک تر سنگ رسید. بیشتر در مورد آن بعدا (آن را ملات با هم قرار نمی دهد، در عوض بیشتر شبیه به سنگ پله تعبیه شده در چمن).

یه روزی اینطوری میشه!!!! ما به دلایل هزینه (که در زیر به آن می پردازم) همه جا آجر را انجام ندادیم. همچنین رسمی تر است که ما همه جا نمی خواستیم.

READ  آیا ما چمن مصنوعی را در اورگان قرار می دهیم؟ بیا بحث کنیم

برخی از حقایق آجری:

  1. این نصب بسیار پر زحمت است. اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، بدیهی است که چندین مرحله برای انجام درست آن وجود دارد – دانه‌بندی، آماده‌سازی با شن، متراکم کردن شن، آنها باید یک چاه خشک ایجاد می‌کردند که برای زهکشی مناسب با دهانه پایینی روبرو می‌شد، آبیاری می‌کردند و زیر چاه می‌کردند. آجر برای گلدان های آینده، اندازه گیری بسیار دقیق برای الگوی کامل به نظر برسد، و غیره. تیم ما حدود یک هفته قبل از اینکه حتی آجر را لمس کند، آماده سازی کرد. سپس 6 روز کامل نصب با 3 نفر (این برش است، شما همه). آنها یک کار عالی انجام دادند (البته با نزدیک شدن به پایان پروژه آنها را اعتبار / پیوند خواهم داد).
  2. ما به حدود 1 هزار فوت مربع آجر نیاز داشتیم که حدود 9 هزار دلار قیمت داشت. من کاملاً مطمئن نیستم که هزینه نصب چقدر است (این هزینه در سایر هزینه ها خلاصه می شود و فقط یک عدد بودجه اولیه بود) اما فکر می کنم حدود 10 هزار باشد. نه هیچی، مردم اما اینها حقایق هستند – و به یاد داشته باشید پاسیو ما بسیار بزرگ است.
  3. آجر را از آن خریدیم مواد متقابل، مستقر در PNW. ما از آجر کامل اشلند، 2×8 در کنار آن استفاده کردیم (زیرا بالا و پایین آن ظاهر قدیمی را ندارد). من شخصاً فکر می‌کنم که این آجر قدیمی کامل است، اما مطمئن هستم که دیگران هم هستند که زیبا هستند.
  4. چند راه برای تنظیم وجود دارد – ملات (که می توانید از یک آجر نازک استفاده کنید – نه لزوماً ارزانتر از آنچه ما گفته شده است) یا مجموعه ماسه – که در ماسه گذاشته می شود. ما مجموعه شن و ماسه را انجام دادیم، اما حدس می‌زنم چون سه سوراخ در آجر ما وجود دارد، نصاب‌های ما مجبور شدند برای اطمینان از ماندن آنها در جای خود، آماده‌سازی بیشتری انجام دهند. من فکر می کنم آنها هنوز هم در حال دوغاب کردن و آب بندی هستند. متأسفم، من احساس نمی‌کنم که شما را گام به گام راهنمایی کنم، اما برخی از حقایق اساسی را می‌دانم.

فرآیند

وقتی می‌توانم این روند را از متخصصان خارج از حوزه خود ببینم، همیشه بسیار متواضع هستم. وقتی می شنوید که نصب آن 10-15 هزار است، البته اولین واکنش این است که، چه؟ اما وقتی می بینید که چقدر کار و تخصص در آن صرف می شود، کاملاً آموزش دیده اید.

در ابتدا، آجر را با فلش‌ها رو به طرفین گذاشتند، اما من واقعاً می‌خواستم که فلش‌ها در راستای مسیر حرکت کنند – به جلو و عقب. این یک تغییر 4 ساعته بود که از آن احساس بدی داشتم، اما واقعا برایم مهم بود. این موردی است که «به اندازه کافی در مورد جزئیات قبل از اعدام صحبت نمی‌کنیم» و من فکر می‌کنم بسیاری از افراد ممکن است آن را تغییر نداده باشند، اما من بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادیم.

جایی که ما اکنون هستیم

بنابراین همانطور که می بینید، ما یک مسیر منحنی از راهرو انجام دادیم و پله های سیمانی جدیدی داریم (که ممکن است TBH را رنگ کنم زیرا آنها من را تحت تأثیر قرار می دهند – به زودی نرده ها) و فضای بسیار بزرگی برای پر کردن است. اکنون متوجه شده‌ایم که می‌توانیم یک آشپزخانه جزیره‌ای شناور را برای تابستان در نظر بگیریم و در زمستان آن را کنار بگذاریم. البته می‌توانیم آن را با یک ساختار بپوشانیم، اما نمی‌خواهیم از پنجره آشپزخانه به یک ساختار خیره شویم. ما کنجکاو هستیم که آیا می‌توانیم یک سایبان با میل لنگ بسازیم، اما همانطور که می‌بینید، ما تصمیم گرفتیم که پنجره‌ها را آنقدر به سقف نزدیک کنیم که مطمئن نیستم جایی برای اتصال آن وجود داشته باشد! این منطقه نور شرقی (صبح) را دریافت می کند و در تابستان تا ساعت 4 بعد از ظهر سایه می اندازد، بنابراین برای کباب کردن تابستانی عالی است. ما هنوز به طور کامل نمی دانیم که چگونه می خواهیم از ملک استفاده کنیم، بنابراین خوشحالم که برای باربیکیو دائمی در خط گاز گیر نکردیم. در عوض، تصور می‌کنیم که می‌توانیم آن را حرکت دهیم تا زمانی که منطقی باشد. همچنین به من توصیه شد که مصرف گاز طبیعی خود را تا حد امکان کاهش دهم (ما دو شومینه گازی داریم بنابراین کامل نیستیم). به این ترتیب ما در حال برنامه ریزی برای استفاده از پروپان (هنوز یک سوخت فسیلی) هستیم تا زمانی که فناوری BBQ های برقی به اندازه کافی خوب شود. ما همچنین نمی‌خواستیم کباب‌پز را نزدیک خانه سفید بگذاریم (با دوده رنگ می‌شود) و نمی‌خواستیم آن را شناور کنیم، بنابراین از هم‌اکنون – انعطاف‌پذیری کامل داریم اما هنوز مطمئن نیستیم که کجا فرود خواهد آمد. برای زمستان هنوز هم برای ناهار زیاد کباب می‌کنیم، بنابراین آن را در ایوان سرپوشیده پشتی قرار می‌دهیم. خداییش، این توضیح زیادی بود در مورد اینکه ما مرغ زمستانی خود را کجا کباب می کنیم… هنوز TBD اما ما گزینه هایی داریم.

READ  آیا پارچه Sunbrella ارزشش را دارد؟ بررسی فضای باز و داخلی، 2 سال در حال ساخت

ما یک گلدان بزرگ در سمت چپ با یک درخت قابل توجه، جعبه های پنجره، و احتمالاً تعدادی جعبه کاشت مستطیلی روی زمین خواهیم داشت. من می دانم که بدون هیچ چیزی در آنجا تنها چیزی که می بینم پایه زشت است، اما در خانه چرخ من خیلی کار دارم که این فضا را تزئین کنم تا زیبا به نظر برسد. گوش به زنگ باشید.

منتظر بمانید درباره پیاده‌روی سرپوشیده چطور؟

ما در نهایت مسیر سرپوشیده را قطع کردیم، جایی که با خط سقف منطقی‌تر بود. فکر می‌کنم اگر قبلاً به این موضوع فکر می‌کردیم، آن را به گونه‌ای بازسازی می‌کردیم که با درب آشپزخانه مطابقت داشته باشد (قبلاً بسیار دور از مرکز بود و وقتی بیرون بودید و همچنین وقتی از پنجره آشپزخانه به بیرون نگاه می‌کردید بسیار عجیب به نظر می‌رسید). حالا کمی تصادفی به نظر می رسد، tbh، اما من فکر می کنم که درختی در آن شکاف آن مشکل را حل می کند. اگر نه، ممکن است آن مسیر برگشتی را به درب آشپزخانه بازسازی کنیم. چه کسی می داند. ما همچنین مجبور شدیم مسیر آجری را داخل پست‌ها بیاوریم، زیرا هیچ‌کدام از آن‌ها در یک ردیف قرار نگرفتند و شما می‌توانید به راحتی با مرز دوره سربازی تشخیص دهید، بنابراین ردپای مسیر را به طور کلی کاهش دادیم. برخی از پایه های پایه ها را که به درستی در بتن قرار نمی گیرند (فقط کثیفی) و در حال پوسیدن هستند را باید تعمیر کنیم. و سپس می توانیم تعداد زیادی پوشش زمین و سرخس بکاریم تا پست ها را بپوشانیم. آیا خراب کردن همه چیز و بازسازی آن با مشخصات دقیقی که می‌خواستیم ارزان‌تر/آسان‌تر بود؟ البته. اما ما نخواستیم و پشیمان نیستم. البته، اکنون که سقف قدیمی پوشیده از خزه (که قبلاً فکر می‌کردیم جذاب است) را در کنار سقف کاملاً جدید خود در خانه خود می‌بینیم، آرزو می‌کنیم که ای کاش آن را نیز دوباره سقف می‌کردیم. اما گوش کنید، ما حتی شروع به تمیز کردن آن نکرده‌ایم و البته به آن یک شستشوی قوی، یک لایه رنگ تازه و چند آویز عالی آویزان جوانسازی خواهیم داد. این خیلی شیرین است و یکی از دلایلی که ما عاشق این ملک شدیم.

READ  ده فضای داخلی مدرن بی انتهای قرن بیستم

اوه، آن شاه ماهی با مرز دوره سربازی خیلی دوست داشتنی است. به تمام آن برش‌های مثلثی که باید دقیق می‌بودند نگاه کنید. این بچه ها کار عالی انجام دادند!!!

انصافاً بسیار هیجان انگیز است و خدمه اکنون کار را تمام کرده اند و ادامه داده اند و بقیه آن طرف خانه را برای کاشت و گذاشتن سنگ فرش آماده کرده اند (ما سنگ آبی رنگارنگ را انتخاب کردیم). ما منتظر برخی از مشکلات فاضلاب هستیم که در نهایت توسط شهر پاکسازی شد، اما مدتی است که از زیر خود چیزی نشنیده ایم تا ببینیم چه زمانی می توان آن را برطرف کرد که بسیار خسته کننده است. هنگامی که ما پاک کردیم که بقیه حیاط را می توان نهایی کرد و در برنامه قرار داد (تا زمانی که فاضلاب زیر آن تعمیر نشود نمی توانیم برای برق، لوله کشی یا آبیاری سنگر کنیم). امیدواریم یک ماه دیگر بکاریم. اوه و این بسیار هیجان انگیز است – چاه ما که فکر می کردیم خالی و شکسته است، اینطور نیست. نه تنها هنوز یک تن آب دارد، بلکه اکنون با یک پمپ جدید در حال تعمیر است تا دوباره کار کند، و پیمانکار آبیاری ما تمام اموال ما را به چاه می بندد (در نتیجه وابستگی تابستانی ما به آب شهر را کاهش می دهد، که کاهش می یابد. گناه من و البته باعث صرفه جویی در پول ما می شود). ما از پیمانکار چاه بیرون آمدیم تا قبل از اینکه شهر بتواند آن را از رده خارج کند، آن را ارزیابی کند، و او گفت: “اوه، پر است و می توانیم دوباره کار کند”. بنابراین ما در حال حرکت و شیار کردن در نمای بیرونی هستیم و به محض اینکه سرم را صاف کنم (پس از یک تعطیلات آخر هفته طولانی که تولد برایان را جشن گرفتم) می خواهم پست طرح طراحی بیرونی را برای شما بنویسم. به زودی به سراغت می آید

xx E

پست به روز رسانی بیرونی: پاسیو آجر شاه ماهی ما *تقریبا* نصب شده است اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید