هیچ کس بیبی را در گوشه ای قرار نمی دهد – به جز من، زیرا من یک نوزاد غول پیکر هستم و به معنای واقعی کلمه در گوشه ای گیر کرده ام. دو ماه پیش، نظرات و بازخورد شما به من کمک کرد تا چیدمان اتاق ناهار خوری خود را پیدا کنم (از شما متشکرم)، بنابراین امروز، من با یک سوال مشابه و به ظاهر ساده برای پاسخ به شما می‌آیم: چه خوب است. آیا در گوشه های خود قرار می دهید؟ یا، به طور خاص، چه جهنمی باید من در گوشه های اتاق نشیمن من قرار داده است؟

به عنوان یک بیش از حد متفکر مزمن که زمان زیادی را صرف خیره شدن به این دیوارها کرده است (به معنای واقعی کلمه، در یک “من در زمان قرنطینه ماه ها آپارتمانم را ترک نکردمبه روش، بلکه به صورت مجازی، به صورتتمام کاری که من انجام می دهم این است که مبلمان را در Keynote کپی و جایگذاری کنم تا ببینم چگونه با هم به نظر می رسد و سعی می کنم آن را در این فضا تصور کنم.روش)، می‌توانستم از مجموعه دیگری از چشم‌ها استفاده کنم. یا صدها هزار مجموعه چشم. هر چشمی کمک می کند. اما ابتدا اجازه دهید شما را با «قبل» آشنا کنم…

به اتاق نشیمن من خوش آمدید. اینها عکس‌های اصلی فهرست Craigslist هستند، اما فکر می‌کنم دیدن یک فضای خالی مفید است تا بتوانید واقعا تصور کنید قطعاتی که تاکنون تهیه کرده ام به کجا خواهند رفت. (من هم فکر می کردم این آپارتمان یک جمع کلاهبرداری وقتی برای اولین بار تبلیغ را دیدم، BTW – کمتر از نرخ بازار بود، بیش از یک ماه در Craigslist نشسته بود، و کپی با مواردی مانند “پر شد***گاراژ اختصاصی بزرگ***” – برای ثبت، تاکید ستاره از آن ها – همراه با یک جمله واحد که نوشته شده است”کمد سدر و بارهای کابینت آشپزخانه” من هنوز نمی توانم باور کنم که واقعی است و اینکه من تنها کسی بودم که می خواستم اینجا زندگی کنم – شانس آوردم، نه؟!)

از نظر معماری، فضا به نوعی رویا است – عرض آن 14 در 20 اینچ است (!!!)، با یک پنجره 5 اینچی رو به جلو، یک شومینه زیبا (صبر کنید تا تمام نمای نزدیک را ببینید) در کنار آن با دو پنجره بزرگ، قالب‌بندی قدیمی خیره‌کننده، به‌علاوه یک کمد دیواری بزرگ. تاکنون تنها مشکلات من مواردی از این قبیل بوده است:برای من خیلی بزرگ است که بتوانم سریعاً بدون اعلام ورشکستگی تزئین کنم” و ”پنجره ها بزرگ هستند“، که مشکلات بسیار عجیبی هستند.

در اینجا می‌توانید کمی بیشتر به داخل اتاق غذاخوری ببینید، و آن در سمت چپ کمد دیواری فوق‌الذکر است – در واقع از نظر ساختاری تقریباً مشابه درب اریک است، با این تفاوت که درب من است.زشت” و ”پر از آشغال” و ”به زیبایی اریک نزدیک نیستید، چرا این مقایسه را به خودتان تحمیل می کنید؟اما از آنجا که کل این فضا مفهومی نسبتاً باز است (حداقل برای دهه 1930)، من واقعاً سعی کرده‌ام طراحی را مد نظر قرار دهم تا هر دو اتاق بتوانند به طور هماهنگ وجود داشته باشند. سال گذشته، من به یک توصیفگر رسیدم که یک ستاره شمالی عالی بود: DISCO DECO.

هدف من در اینجا دهه‌های 30-مقایسه با دهه 70 است – به برنج و چرم کلاسیک لوسیت و پلنگ-لئوپارد-لباس کلاسیک فکر کنید. من می‌خواهم ریشه‌های دکو ساختمانم را بپذیرم (مانند دیوارکوب‌های اصلی بالای شومینه – خیلی خوب، درست است؟)، اما همچنین می‌خواهم برخی از عناصر دکوی شلوغ‌تر را با خطوط تمیز، ساده و هندسی متعادل و مدرن کنم. این یک کار کاملاً عاشقانه بود – من از اوت 2019 برای این قطعات پس انداز کرده و به آرامی جمع می کنم! – اما من هیجان زده هستم که به شما نشان دهم آنچه تا به حال به دست آورده ام. آماده؟؟؟

READ  راهنمای Dezeen برای سنگ در معماری، دکوراسیون داخلی و طراحی

رنگ رنگ | ذخیره سازی وینیل | قفسه کتاب | صندلی های گردان | قالیچه

اصلاً از کجا شروع کنیم؟ این قفسه کتاب اولین چیزی بود که بعد از نقل مکان خریدم – می خواستم دیوار بین در ورودی و کمد را پر کنم، و همچنین همیشه آرزو داشتم که دیوار کتاب های خودم را داشته باشم. (به علاوه، من مجبور شدم از آن کوپن CB2 استفاده کنم که وقتی آدرس خود را با USPS تغییر می دهید – پس انداز بسیار خوب است، می دانید؟ آنها هم اکنون بیش از 100 دلار تخفیف دارند، فقط به عنوان FYI.) خدمتکار فلزی بود یک خوش شانس 100 دلاری از لوکس اواسط قرن (خوب ترین مرد در عرصه!) میز قهوه لوسیت لوله ای امتیاز اواخر سال 2019 از AES از LA (شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها و دیگر منابع مخفی قدیمی مورد علاقه من در اینجا بخوانید!) لامپ کف بهار دهه 1960 یک کشف قرنطینه ای بود شرکت لاکلاستر (باور نکردنی انتخاب با قیمت های منصفانه!).

پیشرفت طراحی من برای مدتی متوقف شد (یا، اوه، یک سال – مشغول تلاش و شکست در خرید یک آگهی تبلیغاتی خانه بودم، یادتان هست؟ اینجا جایی است که ما آن را متوقف کردیم) تا اینکه این مبل چرمی دهه 1980 را در اینستاگرام در ماه مارس پیدا کردم. 2021. بود مسیر خارج از محدوده قیمت من و من به بلر، مرد پشت سر، التماس کردم اصلاحات، تا زمانی که پس انداز کرده بودم آن را برای من نگه دارد … و در اکتبر سال 2021، پس از 7 ماه خراشیدن، سرانجام به خانه من تحویل داده شد. من فراموش کرده‌ام و/یا هزینه آن را مسدود کرده‌ام (احتمالاً دومی، TBH)، اما فکر می‌کنم که قیمت آن کمی بیش از 4 هزار دلار با حمل‌ونقل بوده است – این گران‌ترین چیزی است که تا به حال برای خودم خریده‌ام و من. من هنوز به خودم افتخار می کنم که فهمیدم چگونه آن را انجام دهم!!! (من عشق اگرچه همه دوستان من آن را “مبل هات داگ” می نامند. جای خوبی برای استراحت نان های من است، حداقل :))

امسال زمانی که میچل گلد + باب ویلیامز را پیدا کردم، پیشرفت دوباره افزایش یافت صندلی های گردان. می‌دانستم که اینجا صندلی‌های روکش می‌خواهم و در جستجوی چیزی در سانبرلا بودم (می‌دانم که مردم معمولاً آن را به عنوان گزینه‌ای فقط در فضای باز فکر می‌کنند، اما این تنها پارچه روکشی است که پیدا کردم که می‌تواند تا پنجه‌های گربه‌ام نگه دارد. ) و BOY، این صندلی ها مناسب است. مقیاس عالی است (اینها کمی کوچک هستند – من یک چیز عجیب و غیرقابل توضیح در مورد صندلی های بزرگ دارم)، خطوط تمیز و خاص هستند، و من احساس دهه 70 پایه های چوبی را دوست دارم (من با “طبیعی” رفتم، اما آنجا یک تن از تکمیل موجود است). اتاق و هیئت مدیره کابینه رسانه جدیدترین یافته من بود و قرار است مجموعه وینیل من را در خود جای دهد – ارتفاع فوق العاده است (بچه ها، به داخل می لغزد کاملا زیر پنجره فوق العاده پایین من!!!!)، این کیفیت کاملاً ارثی است، و من دوست دارم که چگونه بلوط سفید با صندلی ها صحبت می کند. من خیلی هیجان زده ام. بیایید در مورد انتخاب رنگ سریع صحبت کنیم، بله؟

READ  نقاشی خانه مزرعه آغاز شد - مقداری آبی و صورتی (به علاوه دو چیزی که برایان و من در ابتدا چشم به چشم نمی دیدم)

من پنج نمونه صورتی از شروین ویلیامز را آزمایش کردم – آلیسوم، بی گناهی، صورتی جذاب، سفید صمیمی، و داستان عاشقانه. (من استفاده کردم ColorReader و کاغذ دیواری من برای کمک به محدود کردن آن – عالی است.) داستان عاشقانه در حال حاضر پیشتاز است – در فضای شرقی من نسبت به اینترنت، که من عاشق آن هستم، کمی سردتر می خواند. با این حال، من قصد دارم بعد از اینکه ببینم همه چیز با هم به نظر می رسد، آخرین نقاشی را انجام دهم – من هنوز در حال بررسی وضعیت فرش و پرده خود هستم، بنابراین نمی خواهم در صورتی که خودم را در دیوارهای صورتی حبس کنم. بهتر است فرش صورتی یا پرده های صورتی را انتخاب کنید. (من حدود 80 درصد مطمئن هستم که انتخاب خواهم کرد مخفی مصنوعی در هر صورت، من واقعاً از ترکیب این عناصر فوق‌العاده «زنانه» (صورتی، لوسیت، منحنی‌ها) با لمس‌های «مردانه‌تر» (چوب طبیعی، انبار تمیز، چرم) هیجان‌زده هستم – این یک ~ خواهد بود. دیسکو دکو ~ جشن در اینجا. 🙂

اکنون که به‌روزرسانی کامل را دریافت کرده‌اید، بیایید درباره طرح‌بندی صحبت کنیم – اینجا جایی است که من به کمک شما بیشتر نیاز دارم (حداقل فکر می‌کنم!). این چیزی است که من در حال حاضر برای آن برنامه ریزی می کنم – احساس می کنم کمی گیج شده ام زیرا قبلاً هیچ فضایی به اندازه کافی بزرگ برای شناور کردن مبلمان نداشتم و اکنون کاملاً مطمئن نیستم … مانند آنچه قرار است انجام شود دور و بر مبلمان شناور؟

اول، چند مرجع مقیاس (اگر برایتان مهم است – اگر نه، جلوتر بروید!!!): قفسه‌های کتاب 12 اینچ از دیوار فاصله دارند، بین قفسه‌بندی و قسمت نشیمنگاه حدود 3 اینچ راهرو وجود دارد، طول مبل حدود 7 اینچ است. و بین شومینه و مبل کمی بیشتر از 2 دقیقه فاصله است. میز قهوه گرد 3.5 اینچی با شومینه در مرکز قرار می گیرد و هر دو صندلی دارای فضای تنفس خوبی خواهند بود (زیرا باز هم به دلایلی که نمی فهمم چیز عجیبی در مورد صندلی های دارای اتاق تنفس دارم). من همچنین در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک کت وینتیج زیبا برای فضای پشت درب ورودی هستم – تقریباً 21 اینچ برای بازی در آنجا وجود دارد، بنابراین امیدوارم چیزی شیرین و جالب پیدا کنم (مثل همه چیزهای قدیمی، من آن را می دانم. یه بار دیدمش :)).

با این حال، مشکلات من دو گوشه است – هر دو دارای فضایی در حدود 3×4 اینچ هستند که می‌خواهم از آن استفاده کنم، خوب، چیزی. من لزوماً به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز ندارم، اما در جایگذاری آن نیز احساس ناخوشایندی می کنم بیشتر نشستن پشت صندلی اصلی (مگر اینکه عجیب نباشد؟). در اینجا همه چیزهایی است که من در نظر گرفته ام:

  • راه اندازی کار: این در واقع هنوز هم پیشتاز من است و این چیزی است که من هنوز واقعاً می خواهم به این فضا بروم. من امیدوارم که اتاق ناهار خوری – و چیدمان جدید آن، به لطف توصیه شما! – اکنون فضایی برای استراحت شبانه و گذراندن وقت با دوستان خواهد بود، و نه مکانی برای من برای برقراری تماس با زوم و نوشتن پست های وبلاگ در ساعت سه صبح (من عجیب ترین ساعت داخلی را دارم، شما … و دوست دارم ، وقتی اینقدر زود بیدار شدید، چه کارهای دیگری باید انجام دهید؟).
  • چیزی مجسمه سازی: من روی یکی از آنها سرب دارم این موتور سیکلت های حصیری (و در محدوده قیمت من است!)، اما همچنین 4 ساعت با ماشین فاصله دارد. نگرانی‌های من در اینجا: تقریباً احساس می‌کنم که باید به دنبال چیزی بلندتر باشم – آیا همه چیز در این طرف اتاق برای شما نیز کمی پایین است؟ من هم نگرانم هم خیلی چوب – احساس می کنم به یک ضربه سیاه نیاز دارم.
  • چیزی بزرگ و مجسمه ای (که به نظر می رسد دوست ندارید): بله، من در مورد آن کابینت بزرگ بطری شراب نی مدادی از آخرین پستم صحبت می کنم. از Chairish حذف شد (تراژیک) اما همچنان در اینستاگرام (#blessed) موجود است. می دانم که عجیب است و در حال حاضر به اندازه کافی پس انداز ندارم تا آن را بخرم، اما از نظر فنی در گوشه ای قرار می گیرد…
  • یک میز بازی + صندلی های کوچک: نمی‌دانم این از کی شروع شد، اما من به تازگی درگیر این ایده هستم میزهای بازی. من فکر نمی کنم آنها هنوز یک روند هستند، اما فکر می کنم آنها در حال تبدیل شدن هستند. هر چند من یکی را می‌خواهم که کمی شلوغ‌تر باشد – سعی کنید آن را در اینجا تمیز و ساده نگه دارید!
  • گیاهان: نکته اینجاست – من عاشق گیاهان هستم و قبلاً یک بودم biiiiiig گیاه گل، اما من برای زنده نگه داشتن آنها بیش از حد سفر می کنم و ترجیح می دهم در این مرحله از زندگیم برای نگهداری از گیاهان هزینه ای نپردازم. با این حال، شاید یک روز؟
  • یک کابینت ذخیره سازی: من هنوز عاشقشم این قطعه که جولی برای پروژه Velux انتخاب کرد، اما من فکر می‌کنم در این فضا با رنگ مشکی و چوب و شیشه و برنج، دزدی کوچکی به نظر می‌رسد… اما شاید چیزی با شکل مشابه و روکش یکدست‌تر باشد. خوب؟
  • ؟؟؟: اینجا چی میذاری؟ فکر می‌کنم دلیل این‌که من این‌قدر گیر کرده‌ام این است که حتی نمی‌دانم چه می‌خواهم یا به دنبال چه چیزی هستم – فهمیدن اینکه آیا مسیری داشتم، خیلی راحت‌تر خواهد بود، می‌دانی؟
READ  بزرگترین فضای سبز ما و احساس ما نسبت به آنها

اینجا جایی است که من شما را ترک می‌کنم – عکس‌های 2020 آپارتمان من که واقعاً قرار نبود در اینترنت منتشر شوند (اگرچه شاید چیزهای روی زمین و وسایل نظافتی واقعاً این را از بین ببرند، نه؟). این لیفت صورت در حال حاضر در حال انجام است – این روزها در اینجا بسیار متفاوت به نظر می رسد – و امسال رونمایی می شود … حداقل یک بار که این گوشه های عجیب و غریب را کشف کردم! هر فکری؟ نظرات؟ پیشنهادات؟ ایده جدید؟ I’m ALL EARS (زیرا به کمک نیاز دارم – و شاید توصیه های خوبی برای سایر افرادی که با این معمای طراحی دست و پنجه نرم می کنند نیز داشته باشید). آخر هفته مبارک، بیایید چت کنیم؟ xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط بری بنسون | عکس توسط آنا روث برزین | از طریق ISUWANNEE

The post به روز رسانی اتاق نشیمن کیتلین + یک سوال سوزان: قرار است چه چیزی را در گوشه ای قرار دهید؟ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید