من احساس می کنم ما آن دسته از افرادی هستیم که آنقدر به سگ خود وسواس داشتیم که پس از مرگ او بلافاصله سگی با ظاهر مشابه را به فرزندی پذیرفتند و نام آن را چیزی شبیه به آن گذاشتند به این امید که بتوانند رابطه ای واقعاً مناسب یا واقعاً مناسب را ایجاد کنند. شاید در حال پر کردن از دست دادن … همه اطراف آنها مانند “صبر کن، اینطور نیست…؟” و آنها (ما) می گویند، “اوه نه، این لاکی نیست، این سگ جدید ما لوسی است، او کاملاً متفاوت است”. این ما با اتاق خواب خانه کوهستانی (سگ قبلی) و اتاق خواب خانه مزرعه جدیدمان (سگ جدید) هستیم. اکنون 10 روز است که در این اتاق می خوابیم و من آن را خیلی دوست دارم، و این خیلی چیزها را می گوید زیرا چیزی در اینجا وجود ندارد (الان چیز بیشتری وجود دارد، اما متوجه می شوید – بسیار ناتمام است). من خیلی خوشحالم که الان اینجا هستم و بله، مرا (عمدا) به یاد اتاق خواب مورد علاقه سابقم می اندازد – در خانه کوهستانی (پایین).

عکس توسطsara ligorria-tramp | از: نمای خانه کوهستانی – اتاق خواب اصلی اسکاندیناویایی ما

وقتی وارد اتاق خواب جدید ما می شوید، انگار همان اتاق…همان چیدمان، پنجره‌های مشابه، سقف طاق‌دار، نورگیر… و اگر فکر می‌کنید عجیب است که من می‌خواهم از اتاق قبلی خودم کپی کنم، مخالف نیستم. اما این همان چیزی است که ما می خواهیم – دلباز، ساده، مینیمال، گرم، با شومینه، نورگیرها و چوب زیاد. ما یک تخت کم دنج و راحت می خواهیم، ​​و ملافه های مخمل خواب دار بزرگ – بدون کمد، بدون لباس، بدون آشفتگی اما این بار با تلویزیون. کمی هنر خنک/آرام، نورپردازی، گوشه ای برای مطالعه اضافه کنید، و همین طور است. شاید هیجان‌انگیزترین اتاق خوابی نباشد که تا به حال دیده‌اید، اما تا اینجای کار بسیار هیجان‌زده هستم. به “خانه مزرعه ژاپنی در اورگان” فکر کنید… زیرا این یک چیز است. همچنین در یک سال آینده، اگر احساس کنیم که به چیزی بیشتر نیاز دارد، همیشه می‌توانیم نقاشی، کاغذ دیواری یا اضافه کنیم، اما در حال حاضر، ما عاشق سادگی نور طبیعی هستیم.

حرکت در روز – 10 روز پیش

درب خارجی | درمان های پنجره | طبقه | نورگیر | دیوارکوب | صفحه کلید فشاری | تک صفحه کلید

همانطور که می بینید فوق العاده خالی است، فقط با زیبایی ما کفپوش چوبی Zena Forest Products، مقداری میکروسکونس، نورگیرهای ما، و پنجره های بلوط سفید آnد دoorس. تخت در بین دیوارکوب ها خواهد رفت.

رنگ دیوار | رنگ رنگ شومینه

قبل از اینکه خیلی در مورد این اتاق قضاوت کنید، ما در مورد رنگ شومینه که همه چیز را در مورد آن خواهم نوشت مطمئن نیستیم. ما عاشق این رنگ هستیم (و در واقع بعد از دیدن آن در اینجا از آن روی پله ها استفاده کردیم – آبی دودی توسط SW) اما ما فکر می کردیم که تاریک تر می شود. آنها به هر حال باید یک کت دیگر بسازند، زیرا سنگ تراشی (در پایین) تمام نشده است، اما ما به خودمان زمان می دهیم تا مطمئن شویم که حتی در مسیر درست حرکت می کنیم. بنابراین در مورد رنگ شومینه (سیم کشی شده برای یک قاب تلویزیون به طور مشخص).

READ  DG Arquitecto مداخلات حداقلی را به آپارتمان تاریخی والنسیا اضافه می کند

در پایین هال، می توانید حمام را ببینید و در سمت راست شومینه، فضای کافی برای یک صندلی/عثمانی یا صندلی راحتی من (که در حال حاضر آن منطقه را اشغال می کند) وجود دارد. اما این پست در مورد تخت است.

چه نوع تختی می خواهیم و چرا؟

این اتاق خواب بلند است و می‌تواند یک تخت بزرگ چهار پوسته یا یک سایبان را در خود جای دهد، اما من و برایان در مورد تخت‌خواب‌ها علاقه‌ها و ناپسندهای خاصی داریم:

  1. برایان خوابیدن در سایبان یا چهار تخت پوستری را دوست ندارد، به هر دلیلی. چیزی در مورد احساس کلاستروفوبیک، اما نمی‌دانم که آیا از نظر سبکی برای او کمی زنانه است. من می‌توانم در یکی بخوابم، زیرا می‌خواهم نه چندان مخفیانه خودم را به یکی از رمان‌های ویکتوریایی‌ام منتقل کنم، اما او هنوز در «سفر ادبی» خود کاملاً آنجا نیست، و من باید با پروردگارم صبور باشم.
  2. ما تخت خواب های کم ارتفاع را دوست داریم و در واقع از تخت های بلند متنفریم – من در مورد ارتفاع تشک صحبت می کنم، نه ارتفاع تخته سر. ما دوست داریم بتوانیم به راحتی فرود بیاییم و فرود بیاییم، نه اینکه مجبور باشیم برای بلند شدن بلند شویم. این یک ترجیح شخصی است، اما فقط به ما احساس امنیت و راحتی می دهد.
  3. از این رو، ما به تختی نیاز نداریم که به فنر جعبه ای نیاز دارد و تخت های پلت فرم را انتخاب کنید. بنابراین تمام تخت هایی که در اینجا خواهید دید، تخت های پلت فرم هستند، به این معنی که فقط یک تشک روی یک قاب است.
  4. من دور و برم در مورد سفارشی کردن یک تخت خواب رفتم (این تخت را از خانه گلندیل ما به خاطر دارید؟). اما هر چه بیشتر آن تخت را به یاد می آورم، بیشتر می خواستم کاری بی زمان تر انجام دهم. هر بار که آن تخت را می‌بینم، آرزو می‌کنم که ای کاش هنوز در جایی در زندگی‌ام آن را داشتم (آن را به قیمتی بسیار کمتر از مبلغی که برایش پرداخت کردم به خواننده فروختم، زیرا در خانه بعدی ما در لس آنجلس در هیچ اتاقی کار نمی‌کرد). اما همچنین فکر می کنم که اگر یک تخت خنثی واقعا ساده داشته باشم، می توانم هر تعداد پارچه یا لحاف قدیمی را روی آن بپوشم تا ظاهر را مرتباً تغییر دهم. و احتمال آن من را خوشحال می کند. تنها چیز دیگری که در نظر گرفتم این بود که تمام چهارخانه های قدیمی را که جمع آوری کرده بودم و آنها را با هم بپوشانم تا یک تخت شطرنجی کامل سفارشی بسازم (که باورنکردنی به نظر می رسد)، اما تصور می کنم ترس از احمقانه به نظر رسیدن آن و زمان / هزینه آن است. به سفارشی کردن آن من را برنده شد. ما فقط چیزی آرام تر می خواهیم که بتوانم از نظر سبکی با آن بازی کنم و یک بیانیه کاملاً دائمی نباشد. بنابراین در اینجا چیزی است که من در نظر گرفتم:
READ  هشت بازسازی رنگارنگ که از سایه های پر جنب و جوش برای متحول کردن خانه استفاده می کنند

1. تخت تسسو | 2. تخت خواب وبهلسترد کیمن | 3. تخت یارو

من به طور جدی به تازه گرفتن فکر کردم این مقاله تخت دوباره (ما آن را در اتاق خواب خانه کوهستانی خود داریم). این ساده، جامد، و به خوبی در یک رنگ خوب ساخته شده است. حدس می‌زنم آن را نپذیرفتم زیرا نمی‌خواستم 100% اتاق خوابمان را تکرار کنم… 2. این انبار سفال دارای پاهای کوچک زیبا و تناسبات زیبا (کمی بلندتر). و در حالی که این تخت جنی کین گران تر است، زیبا است و من دامن را دوست دارم (مخصوصاً برای فضاهای سنتی تر).

1. ابیسکو | 2. تخت نین

به سنجاق کردن ادامه دادم و متوجه شدم که همچنان به تختخواب های امروزی تر کشیده شده و این دو را بسیار دوست داشتم. حقیقت خنده دار – تخت Medley در پورتلند ساخته شده است. بیایید کمی عشق به آنها بدهیم!

1. تخت پادشاهی بلند با روکش طبیعی لافایت | 2. تخت سرینا | 3. تخت سکوی کیپ

این سه فقط کمی خاص بودند و من کمی در مورد آنها خیال پردازی کردم.

1. تخت کینگ آبی سنگی آوا | 2. تخت سکوی سولن

من می خواستم برای یک تخت آبی بروم (تکان دهنده) اما در آن زمان ما به طور جدی نگران بودیم که خانه ای با “50 سایه آبی” داریم… مخصوصا برایان چنین می گفت: “آبی نه. بیایید بی طرفانه رفتار کنیم. و من به دلیل فرسودگی تصمیم در این مرحله “باشه، هر چه فکر می کنید” بودم.

1. تخت وایت | 2. تخت کوسن مدرن

تخت برنده

من چشمم به آن بوده است خانه دوشیزه برای مدتی – آنها واقعاً آن را در بخش “مبلمان زنانه-ساخته-آمریکایی-ساخته-زیبا-معاصر و در عین حال جاودانه” می کشند. آنها را بررسی کنید و خواهید دید که تک تک قطعات آنها بسیار زیبا هستند (و مرد، تیم برندسازی و بازاریابی آنها واقعاً می دانند که چه کار می کنند – من می خواهم در کاتالوگ آنها زندگی کنم).

تخت وایت

هر یک از تخت های فوق می تواند کار کند، و این تخت یک بیانیه بلند بلند نیست و با این حال ما واقعاً سادگی لبه چاقو را دوست داشتیم، و برایان به طور خاص دوست داشت که چقدر پایین است. من اخیراً متوجه شدم که برای پاتختی های چرمی ما بسیار پایین است، که در اتاق مهمان عالی کار می کند، اما اکنون در جستجوی پاتختی های کم ارتفاع هستم … و یک قطعه هنری بلند 🙂 چیزی که می بینم سطح بسیار خوبی برای آویزان کردن است. لحاف یا پارچه های مختلف (امیدواریم این کار طبق برنامه ریزی انجام شود). بعلاوه، حمایت از یک برند رو به رشد متعلق به زنان برای ما مهم است. افشای کامل، ما یک تجارت محصول برای روابط عمومی، تولید اجتماعی، و دارایی های عکاسی انجام دادیم، اما این دلیلی برای انتخاب ما نیست. ما بسیار خوش شانس هستیم که برندهای زیادی برای کار در این اتاق تماس گرفتند، اما من واقعاً می خواهم با مبلمان و مارک ها به شیوه ای عمدی تر کار کنم و به نمایش بگذارم.

READ  برنده جوایز AHEAD زندان تاریخی را به هتلی مجلل بازسازی می کند

چنین پروفایل زیبایی اما چه پارچه ای؟؟؟؟ آنها 75 پارچه برای انتخاب دارند (از جمله این موهر و چرم زرق و برق دار با منبع پایدار و همچنین پارچه های پرفورمنس، توید، کتانی، مخمل و غیره). من واقعاً امیدوارم که خیلی ایمن نرفته باشیم، اما ما آن را ماه‌ها پیش سفارش دادیم و به زودی به اینجا می‌رسد… بسیار خوب، برای اینکه بفهمید چه رنگ/پارچه‌ای باید منتظر بمانید… همانطور که می‌دانید این یک رنگ اشباع شده روشن نیست. رنگ، اما کتانی سفید هم نیست. این تخت فقط دنج و ساده به نظر می رسد و در حالی که به تنهایی یک قطعه بزرگ نیست، فکر می کنم متوجه شده اید که ما مبلمان ساده تر و جاودانه تری را انتخاب می کنیم زیرا من دوست دارم در دنیای هنر و نساجی بیشتر سرگرم شوم. و اگر در مبلمان، هنر و لوازم جانبی خود “خیلی سرگرم کننده” هستید، به راحتی می تواند بسیار وحشی شود (که بسیار عالی است، اما نه ظاهری که ما در اینجا دنبالش می کنیم).

گوش به زنگ باشید…

*منابع اتاق خواب تاکنون:
پنجره ها و درب های بلوط سفید – سیرا پاسیفیک (قاب های آسپن)

درمان های پنجره – نمای دکور
کفپوش – محصولات جنگلی Zena (اورگان رشد و آسیاب)
دیوارکوب، سوئیچ و پریز – جوان سازی
رنگ شومینه – شروین ویلیامز، “آبی دودی” (ممکن است تیره شود، اما رنگ را دوست دارد)
رنگ دیوار – شروین ویلیامز، “Extra White” (که یک سفید سرد است، FYI).
نورگیر – Velux (البته با سایه های تاریک کننده اتاق).

**عکس ها توسط کیتلین گرین

پست به اتاق خواب ما خوش آمدید + همه تخت های روکش دار که در نظر گرفتیم و آنچه انتخاب کردیم اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید