در حالی که من شدیداً می‌خواهم وقتم را برای تزئین این خانه صرف کنم (و از برخی جهات همینطور هستم) تعدادی مبلمان وجود دارد که سفارشی می‌شوند (معروف به زمان‌های طولانی) که من واقعاً به آن نیاز دارم (زندگی سبز ما). مبل اتاق دیگری است). امروز در مورد گوشه غذاخوری است. او یک گوشه کوچک تنگ است که ما قبلاً زیاد از آن استفاده می‌کردیم، اما برنامه همیشه این بود که یک ضیافت داخلی داشته باشیم که دعوت‌کننده اما ساده باشد، تقریباً مانند آن غرفه رستوران در یک بار در گوشه. من می گویم که در حال حاضر ما 3-4 بار در هفته شام ​​را اینجا می خوریم (به اشتراک گذاشتن برنامه با جزیره آشپزخانه در اواخر شب بعد از ورزش که ما بیشتر عجله داریم، وعده های غذایی ویژه آفتابگیر در یکشنبه ها و برخی از دوشنبه ها، و وعده های غذایی فیلم بیشتر جمعه ها / شنبه شب ها اگر بیرون غذا نخوریم یا به خانه دوست نرویم). همچنین مکان بسیار خوبی برای انجام تکالیف آینده است و بچه ها در اینجا بسیار نقاشی می کنند.

در اینجا گوشه ای است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. و اگر از خود می‌پرسید که آیا راه‌حلی برای احساس ناتمام بودن دیوارها/آرایش پیدا کرده‌ام، هنوز هم از آن ناراضی هستم، اما تا زمانی که احساس نکنم راه‌حل درستی است، حرکتی انجام نمی‌دهم – این پست را بخوانید تا در جریان آن قرار بگیرید. اما همانطور که می بینید، ارتفاع پانل ها ارتفاع پشت غرفه را تعیین می کند – که 32 اینچ است (مقیاس اتاق بزرگ است – سقف های بلند، پنجره های بزرگ که باعث می شود صفحه کوچک به نظر برسد اما 12 اینچ است. تابلوسازی).

READ  معماران Rafael Viñoly از آخرین پروژه طراحی شده توسط Rafael Viñoly رونمایی کردند.

برای سرگرمی در اینجا نگاهی به شکل ظاهری این فضا هنگام خرید آن می اندازیم…

هنوز برای من وحشیانه است که چقدر تغییر کرده است و چقدر برای خانواده ما احساس بهتری دارد.

با چیدمان نشیمن/آشپزخانه، فشار دادن در میز ناهارخوری سخت بود، بیشتر به این دلیل که شومینه مرکز اتاق نشیمن را دیکته می کرد، که به آن منطقه گفتگو نیز می گویند. بنابراین، گاهی در طول فرآیند طراحی، ما یک میز ناهار خوری کوچک داشتیم که بین آشپزخانه و نشیمن شناور بود، اما احساس خوبی نداشت. سپس متوجه شدیم که اگر در این گوشه بسازیم، فضایی برای نشستن 4 تا 6 نفر (کوچولوها) در اینجا داریم. به همین دلیل است که درب به طرف آشپزخانه کوبیده می شود.

در جیب به اتاق خانواده می رود (و بله تنگ است) اما وقتی اینجا نشسته اید حس خوبی دارد!

وقتی برای اولین بار وارد شدیم استفاده کردیم میز لاله IKEA ما اینجا با چهار صندلی و خوب بود و به ما کمک کرد واقعاً فضا را درک کنیم. همچنین تأیید کرد که ما دوست داشتیم اینجا بنشینیم، این که مکان خوبی از آشپزخانه است و احساس راحتی می کند.

میز IKEA در اینجا 40.5 اینچ قطر دارد، بنابراین ما به یک میز بیضی شکل 30 اینچ در 60 اینچ فکر می کنیم – فضای عبور را برای حرکت آسان تر می کند و ورود و خروج را آسان تر می کند.

در اینجا زمینه بیشتری وجود دارد – با آشفتگی کامل آشپزخانه، اما شما این ایده را دریافت کردید (ما این را برای عکس به روز رسانی اتاق نشیمن گرفتیم، اما به طور عمدی آشپزخانه را پنهان کردیم در حالی که می خواهیم رابطه با اتاق نشیمن را به شما نشان دهیم.

READ  آتلیه فالا خانه لیسبون را با مواد "بسیار پرتغالی" طراحی می کند

آن دیوارکوب آویزان قدیمی است مجموعه وینتاژ جوانسازی و باورنکردنی است (برای اطلاعات بیشتر به این پست مراجعه کنید). خیلی بلند و به سمت چپ آویزان شده بود، بنابراین اکنون به پایین منتقل شده است.

شما می توانید رابطه بین اتاق نشیمن و گوشه غذاخوری را در آنجا ببینید – قطعاً به اندازه کافی نزدیک است.

خب الآن کجاییم؟

این چند ماه پیش بود، اما ما پیشرفت کمی داشته ایم. من یک میز مزرعه فوق العاده زیبا در یک مغازه دستفروشی پیدا کردم که مقیاس بسیار بهتری برای موقت بود (و اکنون از میز لاله برای دوخت طبقه بالا استفاده می کنیم).

ایناهاش. این به ما ایده بهتری در مورد اینکه چه اندازه ای کار می کند به ما داد. اندازه آن 30 اینچ در 48 اینچ است و امیدواریم یک پای دیگر را به صورت بیضی روی میز اضافه کنیم. من واقعاً باید به طراحی آن بپردازم. من می‌دانم که ما از Sunbrella روی کوسن استفاده خواهیم کرد، اما مطمئن نیستیم که یک کوسن پشتی می‌خواهیم یا فقط چوبی زیبا با بالش‌ها یا کوسن‌های باریک آویزان می‌خواهیم – باز هم فضای زیادی نداریم.

بدیهی است که چیزهای بیشتری در راه است … اما می خواستم تا زمانی که شما را داشتم به شما یک به روز رسانی سریع خانه مزرعه بدهم. xx

*عکس های زیبا توسطکیتلین گرین

The post A Quick Farmhouse Dining Nook Update اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید