این حمام کوچک توسط واقعی ترین انسان های IRL دیده خواهد شد و در عین حال حمام کوچکی است که کمتر به آن فکر کرده ام (که خوب است، ماهی های دیگری برای سرخ کردن دارم). دقیقاً در نزدیکی اتاق خواب و اتاق خانواده با دسترسی آسان به حیاط خلوت (از طریق درهای فرانسوی از اتاق خانواده) بنابراین حمامی خواهد بود که بچه ها هنگام بازی در بیرون از آن استفاده می کنند. من می‌خواستم مانند شما احساس سودمندی داشته باشد اما با جنبه‌ای از «تجربه» خسته‌کننده نباشد. در اینجا ما می رویم.

در اینجا می توانید ببینید کجای خانه است. من به یاد دارم که بسیاری از شما می خواستید دسترسی به آن راحت تر باشد یا در یک مکان واضح تر (برای مهمانان) باشد، اما تاکنون همه مهمانان ما به موقع به توالت رسیده اند:) اما به طور جدی ما واقعاً میزبانی نمی کنیم. بسیاری از غریبه ها (در صورت وجود) بنابراین اکثر افرادی که به آنجا می آیند دوستان نزدیک یا خانواده هستند بنابراین همه ما خوب هستیم. اما مسلماً، اگر خانه‌ای را از ابتدا می‌ساختیم، آن را در یک منطقه آشکار و مرکزی‌تر قرار می‌دادیم.

سینک با شیر آب

من هرگز واقعاً طراحی این اتاق را قبل از نقل مکان نهایی نکردم، بنابراین اینجا جایی است که در آن هستیم. همانطور که می بینید، ما دیوارها را با همان سنگ کاری اتاق خانواده/اتاق نشیمن تخته کردیم اما در حدود 6 دقیقه توقف کردیم. من فکر می کردم عجیب است که قطعه بالا کوتاه تر است و همان قطعه کامل نیست، اما به من یادآوری شد که ما این کار را انجام دادیم زیرا در واقع یک قطعه تریم است که در حال گرفتن گیره های لرزان است. این بازی کوچک سرگرم‌کننده وجود دارد که شما یک یا دو سال پس از بازسازی یا نوسازی آن را انجام می‌دهید، جایی که به خاطر نمی‌آورید چرا یا چه کسی طراحی را انتخاب کرده است، اما کسی این کار را انجام داده است. من بداخلاق نیستم، این همیشه اتفاق می‌افتد و معمولاً این انتخاب من است که می‌گویم: “اوه، خوب، ما با انتخاب قبلی امیلی کار خواهیم کرد.” همه چیز برای این است که بگوییم اصلاً چیز مهمی نیست و وقتی گیره‌های تکان دهنده را قرار می‌دهیم، به آن قطعه کوتاه‌تر کوتاه‌تر و کوتاه‌تر می‌شود.

READ  لینک بالا: قهوه معروف Live Edge بالاخره بازگشت، کیف 25 دلاری سرگرم کننده و در عین حال کاربردی جس، و کفش های راحت مورد علاقه فعلی ما

سینک است یک سینک مزرعه سودمند معلق از Rejuvenation (شیر آب همراه آن است)، به دلیل عدم تقارن (با خط مستقیم با در باز) از مرکز تنظیم کنید.

دیوار کوب نیز به صورت دمدمی و فقط در یک طرف انتخاب شد (با یک لامپ یا گیاه روی روشویی متعادل می شود). صحبت از…

این دیوار قرار است یک روشویی سفارشی داشته باشد که من با یک سازنده محلی، Nate از آن، طراحی می کنم طراحی دینهانیان. ما در حال انجام یک قطعه هستیم که شبیه یک میز است که دارای “پاهایی” با پیش بند چوبی است. سپس در قسمت زیرین، یک پرده می گذاریم. در ابتدا، من این را طوری طراحی کردم که کشوهایی داشته باشد و یک کابینت سفارشی باشد، اما به دلایل هزینه، دامنه آن را کاهش می دهیم (این روزها بلوط سفید یک ثروت است). و از روی زمین لکه تیره تری خواهد بود. علاوه بر این، ما در اینجا نیازی به فضای ذخیره سازی نداریم.

ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و در اینجا چیزی است که فکر می کنیم:
1. آبی را رنگ کنید. این است شلوار جین مورد علاقه شروین ویلیامز و من آن را بدتر می خواهم. بنابراین با این گفته، این هفته یک اتفاق هیجان انگیز رخ داد (که در پایان خواهید دید). من عاشق شده ام.
2. کاغذ دیواری بالای تابلو. من یکی را انتخاب کردم که در زیر خواهید دید، اما هیچ چیز نهایی نیست. من می خواهم بقیه کاغذهایی را که در نزدیکی این اتاق هستند، انتخاب کنم.
3. یک آینه انتخاب کنید. همانطور که در زیر می بینید، ما چند گزینه داریم اما من به خرید قدیمی ادامه می دهم.
4. لوازم جانبی و هنر. من فکر می‌کنم این اتاق عالی برای نمایش مجموعه پرتره‌های حیوانات قدیمی من است، اما خواهیم دید.

آینه

من به موجودی ما رفتم و چند آینه (آینه ای که قبلاً دیده اید) برداشتم. من واقعاً عاشق سادگی این بیضی با قاب مشکی نازک هستم (اما تا زمانی که چیزهای دیگر در جای خود قرار نگیرند هیچ تصمیمی نمی‌گیرم).

READ  سرامیک های ضد میکروبی Fiandre Architectural Surfaces در دفتر توکیو استفاده می شود

این همان چیزی است که من احتمالاً می خواهم در حمام بچه مان آویزانش کنم، اما اینجا را هم دوست دارم!!! به نظر می رسد باید یک روز خرید کنم تا چند آینه جدید پیدا کنم 🙂 این یکی را در اینجا به خاطر دارید؟

عکس توسط رایان لیبی | از: اتاق پودر من آشکار

کاغذ دیواری

ما در اینجا نیز به کاغذ دیواری می رویم. من هنوز هم نمونه های بیشتری را سفارش می دهم (من تعداد بیشتری از کلی ونتورا آمدن که من هیجان زده هستم). من ایده آن چهارخانه‌ها را دوست داشتم، اما فکر می‌کنم خیلی شیرین هستند (آنطور که من معمولاً ترجیح می‌دهم، قلبم را جذب نمی‌کنند).

در ابتدا زمانی که می‌خواستم یک پرده چهارخانه بسازم، این کاغذ دیواری نواری را می‌خواستم، اما از آنجایی که شطرنجی را برای ماشین لباسشویی/خشک‌کن که واقعاً به این اتاق نزدیک است انتخاب کردم، به سمت دیگری می‌روم (فکر می‌کنم، نگه دارید من این روزها هیچی ندارم).

دیدن؟ آن پرده با کاغذ دیواری نواری در بالای صفحه بسیار زیبا به نظر می رسد! شلیک کنید، شاید بهتر باشد این را به جای ماشین لباسشویی/خشک کن اینجا بگذارم، زیرا بسیاری از شما گفتید به هر حال فکر نمی کنید من باید پرده بزنم!

کابینت شیکر آویز

هنگامی که گیره هایمان را وارد کردیم (که بعد از این عکسبرداری وارد شد) می خواهیم این کابینت را رنگ کرده و از گیره آویزان کنیم (بیشتر برای اینکه زیبا به نظر برسد). همچنین این عکس به من یادآوری می کند که من به نگهدارنده تی پی نیاز دارم…

من فقط می خواستم این را با آبی بودنش پست کنم، اما کمی با مشکل مواجه شدم تا این اتاق را سریعتر نهایی کنم و می خواستم رنگ را به چیزی کمتر روشن و بد خلق تغییر دهم. من خیلی وسواس دارم تپه هنری (همچنین توسط Sherwin-Williams) رنگی که در اتاق مهمان طبقه بالای ما وجود دارد…

پس دیروز همین اتفاق افتاد. یک جور هایی. بعد از اینکه آنها این اولین رنگ را که زرق و برق دار است (زرق و برق توسط شروین-ویلیامز) من تصمیم گرفتم روی همان رنگ چوب یک درجه تیره تر شوم و این کار را انجام دهم کاکائو بری (همچنین SW). همه اینها خیلی زیباست. در اینجا می‌توانید کاغذدیواری بالقوه (آن نمونه سفید با نوار نازک خاکستری) و پرتره چرمی حیوان خانگی نشان‌دهنده لحن میز رومیزی سفارشی است (بدیهی است)، در حالی که آن رومیزی نشان‌دهنده چیزی است که ما می‌توانیم به عنوان دامن/پرده قرار دهیم. من از این انتخاب رنگ بسیار خوشحالم، تن ها عالی هستند. مطمئناً “صورتی” است، اما با گرمای زیادی که دارد (قهوه ای می شود) باعث می شود آن را صورتی کمتر و آرامش بخش تر کند. اتاق مهمان ما در نسخه روشن تر از این رنگ است، بنابراین من با دانستن اینکه من عاشق لحن هستم، بسیار بسیار مطمئن شدم. سوال بزرگ (که در اینجا به طرز دردناکی مورد بحث قرار گرفت) سطح تاریکی بود – کدام سایه رنگ روی همان چوب. بعد از اینکه کیتلین دیروز رفت، رنگ تیره‌تری را اسپری کرد (نمونه‌ای که روی دیوار می‌بینید) بنابراین دفعه بعد که آن را ببینید حتی غنی‌تر خواهد بود.

READ  من قفل هوشمند نامرئی جدید خود را برای 4 ماه داشته ام - در اینجا یک بررسی صادقانه وجود دارد

بنابراین ما با این حمام کوچک در اینجا هستیم. من در مورد این رنگ بسیار هیجان زده هستم تا آبی که به نظر می رسد لحن اشتباهی برای این خانه باشد (هر چند این رنگ واقعاً شاد است). من در مورد رنگ چیزهای زیادی یاد می گیرم و خوشحالم که در این سفر با من هستید. جعبه بزرگ دیگری علامت زده شد. خدا را شکر. xx

* مگر این که خلاف آن قید شود، عکس ها توسطکیتلین گرین

پست به روز رسانی حمام پودری فارمخانه (آیا ما به دیوارهای آبی چسبیده ایم؟) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید