در ماه دسامبر، من تازه کردن اتاق غذاخوری پدر و مادرم را معرفی کردم، پروژه ای که به عنوان یک تجربه پیوندی/درمانی برای من و والدینم شروع شد. وقتی برادرم در آگوست گذشته درگذشت، بسیار ویرانگر بود، بنابراین کار کردن روی یک پروژه خانه با هم احساس می‌کردم. حواس پرتی بالابرنده فکر می‌کنم همه ما می‌دانیم که چگونه یک خانه جذاب و زیبا می‌تواند برای روح و سلامت روان شما معجزه کند، بنابراین می‌خواستم به والدینم کمک کنم تا در خانه‌شان به این هدف برسند و از اتاق غذاخوری‌شان شروع شود.

در حالی که این هنوز پروژه مشترک من و والدینم است، والدین من تا به حال سزاوار بیشتر (اگر نه همه) اعتبار هستند. من آموخته ام که وقتی در حال طراحی فضایی هستید که در آن زندگی نمی کنید (من) ممکن است پای خود را با تصمیمات طراحی بکشید. این ممکن است باعث شود «مشتریان» شما (والدین من) پیش بروند و بدون شما تصمیم بگیرند و بعداً طلب بخشش کنند. من نمی توانم آنها را سرزنش کنم و انصافاً، این تغییر بسیار سریعتر از اتاق نشیمن و ناهار خوری من که تقریباً دو سال طول کشید انجام می شود. والدین من اگر تعیین کننده نباشند هیچ چیز نیستند، بنابراین به عنوان یک تیم روند طراحی ما بیشتر به این شکل است: 1. من و مادرم به دنبال گزینه های مبلمان می گردیم 2. من خیلی طول می کشم تا چیزی را پیدا کنم که واقعاً دوست دارم. 3. او چیزی را پیدا می کند که دوست دارد و آن را به پدرم نشان می دهد 4. اگر دوست داشت برای من پیامک می فرستد 5. من نظرم را به او می گویم 6. گاهی اوقات او به من گوش می دهد گاهی اوقات نمی کند. وقتی آنها پیش می روند و تصمیمی می گیرند هرگز من را شگفت زده نمی کند، اما بیش از چند بار به طرز خوشایندی از خوب بودن همه چیز شگفت زده شده ام. اما من خیلی از خودم جلو می گیرم. بیایید به همان ابتدا حلقه بزنیم.

چگونه شروع شد

آخرین باری که با هم گپ زدیم، برنامه‌هایمان را به اشتراک گذاشتم تا به این فضا یک تازگی مد قدیمی و سبک غیر نوسازی بدهیم. پدر و مادر من یک اتاق غذاخوری مدرن به سبک خانه‌های کشاورزی می‌خواهند، بنابراین پدرم با ساختن درب خانه‌ای شروع کرد که اتاق غذاخوری را از اتاق خانواده جدا می‌کند. هنگامی که درب انبار بالا رفت، بقیه طراحی را به حرکت درآورد. طرح طراحی ساده بود: مبلمان قدیمی، وسایل روشنایی و سبک را با دکوراسیون و هنر تازه جایگزین کنید.

می دانستم که به یک نقطه پرش نیاز داریم، بنابراین ابتدا روی میز ناهارخوری جدید تمرکز کردیم.

1. میز ناهار خوری Rachael Ray Monteverdi | 2. میز خانه کشاورزی

READ  پیوند بالا: یک دلیل شگفت انگیز که امیدواریم بتوانید به پشتیبانی، لباس بهاری عالی کیتلین و یک شستشوی بدن مقرون به صرفه که دوست داریم کمک کنید

این یکی از مواردی است که من به اندازه کافی سریع تصمیم نمی گرفتم بنابراین مادرم جلو رفت و خرید کرد میز خانه مزرعه Etsy. مطمئن نبودم که تن چوب یا شکل مناسبی برای فضا دارد یا خیر، اما می‌خواستیم ببینیم چگونه رفت و از آنجا رفت. اما طبق سرنوشت، میز هرگز ارسال نشد، بنابراین پس از چند ماه، مادرم بازپرداخت شد و گزینه‌های بیشتری را بررسی کرد. دوباره من و او به دنبال یک میز گشتیم و او پیدا کرد این یکی حراج. او آن را سفارش داد (او عاشق معامله خوبی است) و قبل از اینکه بدانم میز رسید. وقتی آن را در فضایی دیدیم که دوستش داشتیم و مشخص بود که صندلی های ناهار خوری مشکی تضاد کاملی با رنگ چوب روشن خواهند داشت.

DIYs

خیلی از شما در پست آخر نظر دادید که نباید صندلی های جدید بخریم و در عوض باید صندلی های موجود را به رنگ مشکی رنگ کنیم. اعتراف می‌کنم که شک داشتم و صادقانه می‌خواستم این ایده را نادیده بگیرم و مستقیماً به سراغ خرید صندلی‌های پشتی دوکی کاملاً جدید بروم. اما اگر یک چیز وجود داشته باشد که من تا به حال از این پروژه یاد گرفته ام، این است که شما نیز ممکن است تلاش كردن ابتدا DIY اگر کار نمی کند، کار نمی کند. اما اگر اینطور باشد، احتمالاً در پول خود صرفه جویی کرده و پایدارتر خواهید بود. همانطور که بسیاری از شما پیش بینی کرده بودید، یک اسپری رنگ مشکی کوچک واقعا این صندلی ها را چرخاند.

آنها صندلی های محکمی هستند و شگفت انگیز است که رنگ چه کاری می تواند انجام دهد. رنگ مشکی آن‌ها را فوراً مدرن‌تر کرد و طراحی پشتی متقاطع با سبک خانه‌های مزرعه مدرنی که ما به دنبال آن هستیم، همسو می‌شود. بنابراین از همه شما نابغه های واقعی تشکر می کنیم که به ما گفتید این کار را انجام دهیم. ما بدون تو کجا بودیم؟؟ (احتمالا 1000 دلار فقیرتر).

ما همین کار را برای چهارپایه های بار انجام دادیم و کاملاً جدید به نظر می رسند. می توانید خرید کنید مدفوع که دقیقاً شبیه این به قیمت هر کدام 110 دلار است، و این آسان DIY احتمالاً در مجموع 50 دلار برای رنگ اسپری هزینه دارد. من آن را دوست دارم زمانی که یک DIY واقعاً انجام می شود.

DIY بعدی بدون هیچ مشکلی به وجود آمد اما در نهایت بهتر از آن چیزی بود که هر یک از ما انتظارش را داشتیم.

پدرم از زمانی که به یاد دارم این میز را در گاراژ خود داشته است. میز پدرش بود و نمی دانیم چند سال دارد یا حتی متعلق به چه دورانی است، اما حدس ما این است که حداقل 100 سال قدمت دارد. چند هفته پیش والدینم قصد داشتند آن را بفروشند و یک خریدار علاقه مند داشتند که به آنها گفت که قصد دارد آن را نقاشی کند و از آن به عنوان اعتبار استفاده کند. او هرگز برای برداشتن آن حاضر نشد، بنابراین به ما این ایده را داد که سعی کنیم آن را برای اتاق ناهار خوری بازسازی کنیم.

READ  Plantea Estudio با نور و سایه برای فضای داخلی کافه اسید بازی می کند

در اصل ارتفاع آن تقریباً به اندازه میز بود، بنابراین برای اینکه ارتفاع بیشتری به آن بدهد، پدرم دو عدد اضافه کرد پاهای نانی به هر پا (یک مربع و یک گرد) که شکل جالب تری به پاها می داد. سپس یک تکه چوب را زیر کشوها وصل کرد تا قفسه ای ایجاد شود و در نهایت سمباده و رنگ آمیزی اسپری کرد. وویلا این چیز در واقع در شخص کاملاً جدید به نظر می رسد. خیره کننده است.

رنگ اسپری زغالی

واقعاً به یک قطعه باحال تبدیل شد که من خیلی خوشحالم که نجات دادیم. شکل منحصر به فردی دارد و رنگ زغالی مات آن را صنعتی تر و مدرن تر کرده است. تنها چالش ما در حال حاضر نحوه استایل دادن به آن است. بسیار عریض است (حدود 1.5 فوت) بنابراین فضای زیادی برای بازی وجود دارد، اما دکور بیش از حد می تواند باعث شود سریع به هم ریخته شود. اما این یک مشکل برای رایان آینده است.

چطور میگذره

میز غذاخوری | لوستر (مشابه)

در اینجا چیزی است که در حال حاضر به نظر می رسد. این کاملاً طراحی نشده است، اما همه ما تا اینجای کار را دوست داریم. میز چوبی سبک در نهایت عالی بود و تمام روکش های مشکی و چوبی به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند.

در واقع مانند یک اتاق کاملاً جدید به نظر می رسد که چند ماه پیش اصلاً امکان پذیر نبود. حالا که مبلمان بزرگ اینجاست، ما یک پایه محکم داریم و فقط باید رنگ و بافت را با دکور اضافه کنیم.

جدید چراغ روشنایی از Etsy است و واقعاً عناصر را از در انبار بیرون می کشد و فضا را منسجم تر می کند. صنعتی است (این همان چیزی است که پدر و مادرم می خواستند) اما گاهی اوقات فکر می کنم که آیا باید کاملاً مشکی باشد تا آنقدر با درب انبار مطابقت نداشته باشد. اما از سوی دیگر، تمام مشکی می تواند خیلی سنگین باشد و فضا را تیره کند. شما چی فکر میکنید؟

چراغ های آویز

در طرف مقابل، دو دستگاه قدیمی را با اینها جایگزین کردیم چراغ های آویز خانه های کشاورزی. آنها همچنین صنعتی و تاریک هستند، بنابراین برای اینکه فضا احساس دکوری روشن و مطبوع داشته باشد، طرح این است که دکور را روشن و ساده نگه دارید.

بعد چه می شود؟

من با وجود برخی اعتراضات همچنان از فرش در اینجا حمایت می کنم. حتی اگر کاشی کف بهتر از همیشه به نظر می رسد و با پالت زیبایی شناسی و رنگ مطابقت دارد، یک فرش به زمین کمک می کند و باعث ایجاد بافت و رنگ می شود. در حالی که یک فرش در اتاق غذاخوری می تواند دست و پا گیر و نامرتب باشد، من فکر می کنم خیلی خوب به نظر می رسد که نمی توان از آن گذشت. در اینجا چند گزینه وجود دارد که من به آن توجه دارم:

READ  10 هتل برتر Dezeen در سال 2023

1. قالیچه پشمی پاستلی آبی خاکستری مدرن اوشک | 2. فرش کوارتز آبی کامران | 3. فرش کتی ایرلند، مدالیون مانور آمریکایی مرزی در محوطه داخلی

اگر واضح نیست، رنگ اصلی که می خواهم در اینجا وارد کنم آبی است. من عاشق رنگ آبی ملایم تقریباً خاکستری هستم، بنابراین من بسیار جذب همه این گزینه ها هستم. با کدوم یکی میری؟

فهمیدن اینکه چه کاری با فضای بالای کریدنزا باید انجام داد، قبلاً دشوار بوده است. ما با دیوار گالری بازی می‌کردیم، زیرا طرح اولیه استفاده از این فضا برای بزرگداشت برادرم و دستاوردهای نظامی او بود، اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اینجا فضای مناسبی برای این کار نیست. دیوار گالری با عکس های خانوادگی گزینه دیگری است، اما اجرای آن به شیوه ای مدرن و تازه می تواند دشوار باشد (اما قطعا امکان پذیر است). آخرین گزینه آویزان کردن یک تابلوی نقاشی بزرگ یا آینه تزئینی است که من بیشتر به آن متمایل هستم. از آنجایی که این گوشه در حال حاضر یک گوشه شلوغ است، یک قطعه واحد ممکن است بهترین ایده برای حفظ فضا تا حد امکان سبک و مطبوع باشد.

اگرچه هنوز کارمان تمام نشده است، اما کمی کنار هم قرار گرفته است زیرا پیشرفت در حال حاضر 1000 برابر بهتر از قبل به نظر می رسد.

بنابراین ما اکنون در اینجا هستیم و من عملاً از هیجان سرگیجه دارم زیرا بهتر از آن چیزی است که انتظار داشتم. به پدر و مادرم (شریل و کوین) تبریک می گویم که سریعتر از من کار را انجام دادند و تصمیم گرفتند. حالا حتماً در نظرات در مورد اینکه آیا ما باید فرش بگیریم یا خیر و به نظر شما باید بالاتر از کریدنزا چه کارهایی را انجام دهیم، مطمئن شوید. من دوست دارم نظرات شما را بشنوم. xx

The post به‌روزرسانی بودجه والدین Ryann’s Dining Room: 3 کار غیرمنتظره و یک سوال از مخاطبان اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید