این پروژه محوطه سازی برای من سخت بود که ذهنم را درگیر کنم. ما یک برنامه نهایی نداریم (آیا هرگز؟) و با این حال از برخی جهات به سرعت و در برخی دیگر بسیار کند پیش می رویم که مستندسازی را به یک چالش تبدیل می کند. این هیجان انگیز، ترسناک، ترسناک (از نظر مالی) است، و با این حال ما پر از امید و بی نهایت سپاسگزار هستیم. ما برای ملک به اینجا رفتیم. داشتن 2 1/2 هکتار زمین مسطح نزدیک به یک محله و مدارس یک خیال بود، و به همین دلیل است که ما در نهایت پس از 10 سال میل به عقب برگشتیم. ما از دو سال پیش شروع به طوفان فکری کردیم، با این فکر/ امیدواریم که در اطراف خانه چشم انداز کنیم و بقیه را در مراحل مختلف حل کنیم. ما چند جوجه، بز، یک یا سه عدد آلپاکا و یک باغ سبزیجات اضافه می کنیم و سپس آن را یک روز می نامیم – و تا حدی این تغییر نکرده است. اما پس از 2 سال ساخت و بدون تعمیر و نگهداری، به چیزی بیش از اصلاح نیاز داشت. نیاز به تعمیر اساسی داشت. آه، چقدر ای کاش این کاری بود که خودمان می‌دانستیم چگونه باید انجام دهیم یا پهنای باندی برای یادگیری داشتیم، اما این کار را نمی‌کنیم و در عوض آنقدر خوش شانس هستیم که هم در طراحی و هم در اجرا چند ذهن با تجربه را استخدام کنیم. به عنوان یادآوری، مساحت آن تقریباً 3 جریب است، و با دو خانه (یکی به سختی به شما نشان دادم که به همه چیز نیاز دارد و یکی ما در آن زندگی می کنیم)، یک انبار گوسفند/کالسکه بزرگ که در حال سقوط است، یک انبار کوچکتر که بسیار زیاد است. ناز که من نمی توانم صبر کنم تا به چیزی تبدیل شود، خانه چاهی که مجبور شدیم آن را به نمایش بگذاریم و اکنون دوباره بسازیم زیرا در لاتاری برنده شدیم و معلوم شد کار می کند(!)، چاه خانه دیگری که کار نمی کند اما مانند یک زیبا عمل می کند. آلونک، یک پادوک محصور برای دام های آینده، یک باغ سیب و گلابی شیرین اما نه چندان سالم، و طولانی ترین زیباترین و فرسوده ترین مسیر راهروی جهان. همه اینها برای توانبخشی در دست اقدام است، اما صادقانه بگویم، تا 5 سال انجام نخواهد شد و این مشکلی ندارد (در بیشتر موارد).

ملک زمانی که ما آن را خریدیم

ساخته شده توسط کمپو استودیویی

ما کالی را استخدام کردیم استودیو کامپو خیلی سریع بعد از صحبت کردن با او از طریق تلفن و زوم. او پس از سال‌ها کار در شرکت‌های بزرگ‌تر معماری منظر در شرف راه‌اندازی شرکت خود بود و ما واقعاً حال و هوا و دیدگاه او را دوست داشتیم. او تصویر بالا را انجام داد تا به ما و شما نشان دهد که با چه چیزی کار می کنیم.

وقتی خانه را خریدیم این منظره ایوان پشتی بود. دو بوته بزرگ تمام نور اتاق نشیمن را مسدود کردند و ما می دانستیم که به هر حال درها را باز می کنیم تا درها را بیرون بیاوریم.

READ  آدی گودریچ فروشگاه سورئالیستی لس آنجلس Dreams را طراحی می کند

وای این وحشی است که ببینیم چقدر جلو آمده ایم! من فکر می کنم “پیشرفت قسمت 1” حدود یک سال پیش بود. ARCIFORM طراحی و اجرای ایوان پشتی، اتاق آفتابگیر و گسترش آن بال واقعاً کار باورنکردنی ای انجام داد. اینجا جایی است که ما امروز هستیم!

وای. ما اینجا زندگی می کنیم و واضح است که هفته ها شخصاً به این موضوع خیره شده ایم، اما نگاه کردن به این عکس در حین نوشتن این جمله احساس عجیبی است – این خانه ای نیست که من تا به حال تصور کرده باشم که بتوانم در آن مالک یا زندگی کنم. قطعاً این خانه نیست. ما 2 سال پیش خریدیم خیلی زیبا و بزرگ و خوب است، من مطمئن نیستم که من حتی لیاقت زندگی در اینجا را داشته باشم، اما مرد من سپاسگزارم. با تشکر فراوان از تک تک خواننده هایی که تا به حال یک جمله را در این وبلاگ خوانده اند. و از شما ARCIFORM برای تمام زحمات شما برای تبدیل آن به این متشکرم!!! می بینید که ما ایوان پشتی، اتاق آفتابگیر، یک پنجره در طبقه بالا اضافه کردیم تا متقارن تر باشد، و همه پنجره های جدید در طبقه پایین (پنجره های قدیمی در بالا و پنجره های آفتابگیر برای گره زدن هر دو سبک به هم).

ایوان کوچک در سمت راست به اتاق گلخانه است (و در حالت ایده‌آل، زمانی که بچه‌ها/سگ‌ها کیف/کفش‌های مدرسه را می‌اندازند، زمانی که منظره‌ای سخت در آن وجود دارد). خانه را رنگ کردیم Pure White SW 7005، با SW 7072 آنلاین به عنوان رنگ تریم دور پنجره ها. ما همچنان قصد داریم کرکره‌هایی را به طبقه دوم اضافه کنیم (احتمالاً با رنگ آبی متوسط ​​- تفکر Smoky Blue SW 7604 زیرا ما آن را در داخل بسیار دوست داریم – همچنین آیا کسی یک شرکت شاتر خوب می شناسد؟). در حال حاضر ما مشکلات فاضلابی داریم که این منطقه از ملک را حفظ کرده است – تا زمانی که فاضلاب رفع نشود (در واقع از دیروز شروع شده است) نمی توانیم برای برق، لوله کشی یا آبیاری در مناطق دیگر ملک ترانشه برداری کنیم. سپس مراحل ایوان به پایان می رسد و محوطه سازی دوباره اینجا آغاز می شود (شاید – به زودی شما را پر کنم). ما باید در ماه مه در اطراف خانه عکاسی کنیم، بنابراین فعلاً روی آن مناطق تمرکز می کنیم – به امید اینکه در ماه آینده به موقع برای چند ماه بارانی و سپس بهار BOOM 🙂

به روز رسانی زمین ورزشی

زمانی که ملک را خریدیم، یک زمین ورزشی عظیم داشت – مثل خیلی بزرگتر از زمین تنیس. اما ما ایده آن را دوست داشتیم و مانند هر کس دیگری در جهان، ما اکنون درگیر بالگرد هستیم. وضعیت بسیار بدی داشت (ترک‌های بزرگ با تعداد زیادی علف‌های هرز که در میان آنها رشد می‌کردند) و ما همه گزینه‌های ممکن را بررسی کردیم تا ببینیم چگونه می‌توانیم آن را حفظ کنیم و فقط آن را بهتر کنیم. ما چندین resurfacer آمدیم تا آن را نگاه کنند و همه آنها گفتند که به آن دست نخواهند زد زیرا به ترک خوردن ادامه می دهد. ما فقط به نگه داشتن آن برای چند سال فکر کردیم، اما می‌دانستیم که اگر در نهایت نیاز به نمایش آن داشته باشیم، ماشین‌آلات برای انجام این کار، محوطه‌سازی جدیدی را که کاشته‌ایم پاره می‌کنند (که بسیار زیاد خواهد بود). ما همچنین به این فکر کردیم که کاشی های زمین ورزشی را در بالا قرار دهیم، اما به دلایل زیبایی شناختی و طولانی مدت این کار را انجام ندهیم. ما در نهایت تصمیم گرفتیم که بانداژ را به سرعت در بیاوریم و آن را به نمایش بگذاریم تا یک زمین ورزشی کوچکتر را دوباره بریزیم که شکل بهتری دارد. ما چندین قیمت از 23 تا 48 هزار دلار داشتیم. ما با 23 هزار دلار به دلایل واضح رفتیم.

READ  Masquespacio رستورانی طراحی می کند که به معماری خشتی اشاره می کند

گوش کنید، اگر ما بازیکنان حرفه‌ای پیکل‌بال بودیم، مطمئن می‌شدیم که کاملاً ریخته می‌شد، اما صادقانه بگویم، ما فقط می‌خواستیم بهتر باشد، اما به PERFECT نیاز نداشتیم. این قبلاً یک شوک برچسبی بود و نه آنگونه که ما تصور می کردیم پس اندازمان را خرج می کنیم (از فروش خانه خود در لس آنجلس). به علاوه این مرد 23 هزار دلاری واقعا دوست داشتنی، خوب بود و در نهایت به اندازه کافی خوب و سریع کار کرد.

و این بود یک شغل. مثل 6 لایه بتن چون چند بار رویش ریخته شده بود. پیمانکار ما گفت که می تواند یک ماشین سنگ شکن بزرگ بیاورد و همه آن را به شن تبدیل کند و سپس آن را در گودال گلی خود در یک راهرو پهن کنیم تا به گل و غبار کمک کنیم تا زمانی که روزی مسیر خود را دوباره بریزیم. بنابراین ما خوشحال بودیم که لازم نیست خیلی دور برود و بتوانیم دوباره از آن استفاده کنیم.

یک قطعه بزرگ از خاک – با زیباترین نرده ریلی

“طرح” برای بقیه پروژه هنوز در هوا است زیرا ما مطمئن نیستیم که چه چیزی قابل انجام است. من می دانم که من یک گلخانه زیبا می خواهم (و ما پنجره های باقی مانده برای آن داریم). من عاشق ایده یک استخر غوطه ور شدم خیس کن پooلس (حمام آب گرم در زمستان، استخر بسیار کوچک در تابستان) اما ما هنوز در حال بررسی هستیم که آیا جرثقیل می تواند آن را در اینجا وارد کند یا خیر. کار مورد علاقه من که تا به حال انجام داده ایم این است که حصار ریلی تقسیم شده است. ما مقرون به صرفه ترین شرکت شمشیربازی را استخدام کردیم (باز هم نه جایی که می خواهیم پول خود را خرج کنیم). برایان مسئولیت این کار را بر عهده داشت زیرا هر دوی ما می دانیم که اگر درگیر طراحی باشم، احتمالاً آن را پیچیده و گران می کنم. ما ممکن است هرگز به ورودی های جلو و عقب که درهای بزرگ حریم خصوصی و وسایل نقلیه در آن قرار دارند شلیک نکنیم، بنابراین من به او کارت سفید کامل دادم تا آنها را اجرا کند (و عالی به نظر می رسند، اگرچه ناتمام). اما حصار داخل ملک باید جو مناسبی داشته باشد، و من نمی توانم به شما بگویم که چقدر از آن راضی هستیم. مطمئناً، آنها دروازه را در مکان نامناسبی قرار داده اند (و ما در حال اضافه کردن یک ریل دیگر در انبار هستیم) اما این یک ریل شکافته واقعی است که از چوب روستایی ساخته شده است، و دقیقاً همان چیزی است که ما تصویر کرده بودیم. ما موارد بیشتری را اضافه خواهیم کرد – احتمالاً یک نسخه کوتاهتر در اطراف محوطه گلخانه/باغ یا اطراف زمین ورزشی.

READ  Keiji Ashizawa Design از ایستگاه قهوه بطری آبی در توکیو طراحی می کند

همانطور که می بینید زمین ورزشی هنوز هم گسترده است اما حضور بسیار کمتری دارد (به روشی خوب). برایان می خواهد خطوط ترشی (!!!) را نقاشی کند و من به نوعی از آن دور می مانم. من فقط دوست دارم که بتوانیم بیرون برویم و توپ را به دیوار بزنیم، دوچرخه سواری کنیم، غلتک، و غیره. .

بیشتر در اسرع وقت. کالی (استودیو کامپو) شگفت انگیز بوده است و ما طرح های طراحی و تابلوهای مفهومی زیادی داریم که به شما نشان می دهیم. ما همچنین یک پیمانکار منظر متخصص فوق‌العاده داریم که وقتی وارد پروژه شدیم همه چیز را به شما می‌گویم زیرا این یک عملیات بزرگ است و این افراد بسیار خوب هستند.

این تعداد زیادی و بسیاری از قطعات متحرک است. این یک جهش ذهنی مناسب است تا خوب باشد که سرمایه گذاری زیادی در دارایی بیرونی انجام دهد. دلیل اینکه ما می‌توانیم بیشتر این کار را انجام دهیم این است که خانه‌مان را در لس آنجلس فروختیم و می‌دانیم که این بخش بزرگی از کار من است (حتی آن‌هایی که در داخل نیستند، پروژه‌های محوطه‌سازی بسیار پرطرفدار هستند که به دلیل اینکه زیاد هستند) – هر دو چیز من خیلی ممنونم یه مدت خاکی میشه (اما اون طرف خونه خاکشیر شدیم!! واهو!!) به این امید که تا تابستان بتونیم ازش لذت ببریم. هفته آینده شروع می کنم به شما برنامه های سربار و همه تابلوهای خلق و خوی را که کالی ارائه کرده است – با تغییر نظر ما، تغییر بودجه، تغییر جدول زمانی – فقط نمی دانیم دقیقاً چگونه می خواهیم از فضا استفاده کنیم. خوشحالم که او ساعت به ساعت از ما پول می گرفت، زیرا میزان رفت و برگشت، ویرایش و تفکر مجدد او با ما زیاد بود. من نمی توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم که او با چه چیزی ساخته است. xx

*عکس های زیبا توسط کیتلین گرین🙂

The post A Farmhouse Exterior Update – وضعیت کنونی خانه، زمین ورزشی، و آنچه بعد است اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید