OKEE DOKEYYY اکنون ما در کسب و کار هستیم!!! اوه عزیز. اگر آن عکس این کار را برای شما انجام نمی‌دهد، نمی‌دانم به چه چیزی علاقه دارید، زیرا آن پنجره‌ها، با آن پانل‌هایی که در کنار ورودی خانه قرار دارد، همان چیزی است که خیالات من از آن ساخته شده است. امروز می‌خواهید یک پست به‌روزرسانی انبار را دریافت کنید – جایی که ما با سنگ، پانل‌ها و پنجره‌ها فرود آمدیم و به شما اجازه دادیم که من و برایان در مورد رنگ رنگ بحث کنیم. دست و پنجه نرم کنید!

اگر نمی دانید ما در کجای خانه هستیم، انباری به راحتی از آشپزخانه خارج شده است که فضایی را با اتاق نشیمن به اشتراک می گذارد. به دلیل برش دیوار بیرونی، شکل عجیبی است، اما ما عاشق او هستیم که گویی او سومین فرزندی است که برایان به من اجازه نداد (jk).

ویندوزهای قدیمی برگشتند!!!

برای کسانی از شما که از ابتدای این «ماجراجویی» خانه‌های کشاورزی دنبال کرده‌اید (برای همه پست‌ها اینجا را کلیک کنید)، ممکن است پنجره‌های قدیمی OG در اتاق نشیمن را به خاطر بیاورید. دلیل اینکه ما ویندوزهای OG را در همان جایی که در ابتدا بودند نگه نداشتیم سه مورد بود:

  1. ما می خواستیم این اتاق را بسیار سبک کنیم و آن را به حیاط خلوت باورنکردنی باز کنیم. ما می توانستیم این کار را با قرار دادن درهای فرانسوی در بین این پنجره ها انجام دهیم (و به طور جدی آن را در نظر بگیریم) اما این کار را نکردیم.
  2. طبقه 1 دارای سه پنجره 100 ساله لرزان / پوسیده بود (مثل این دو که می بینید) اما آنها عمدتاً پنجره های آلومینیومی و وینیلی بودند که از الحاقات و بازسازی های مختلف ساخته شده بودند. ما تمام پنجره‌های طبقه دوم را بازسازی کردیم، اما تصمیم گرفتیم تمام پنجره‌های طبقه اول را جدید کنیم. که ما را با سه پنجره قدیمی برای استفاده در خانه گذاشت.

بنابراین ارسی های بالایی را از دو پنجره اتاق نشیمن با طرح الماس برداشتیم و آنها را برگرداندیم. به صورت عمودی برای قاب زدن در ورودی انبار. این یک لحظه جادویی است که برای من مقدار وصف ناپذیری از شادی به ارمغان می آورد. مطمئن نیستم که آیا هیچ یک از شما می تواند ارتباط برقرار کند، اما پس از 15 سال حضور در این زمینه، چیزهای زیادی دیده اید و در اطراف بوده اید. بنابراین برای اینکه آن تکان سروتونین از مغز شما به اندام شما جاری شود، واقعاً باید کاری برای شما انجام دهد. این است. این به این معنا نیست که این لحظه معماری دیوانه وار برجسته (خوب، برای من است)، این احساس است، و تیمم و من چقدر سخت تلاش کردیم تا مطمئن شویم که این پنجره های اصلی و اکنون داخلی واقعاً دوباره در خانه ما کار می کنند. مرسی جیمی و ARCIFORM بابت ساختن این کارا!!!!!!!!

READ  فروشگاه Google که توسط Reddymade طراحی شده در نیویورک افتتاح می شود

اما چه چیزی را می خواهیم ویندوز را رنگ کنیم؟

آنها به همان اندازه پانل رنگ آمیزی می شوند – سفید ساتن. اما سوال اصلی، و اینکه چرا امروز همه شما را به اینجا آوردم، این است که به من کمک کنید تصمیم بگیرم که داخل انبار را چه رنگی کنیم. طرح اصلی من (که در این پست در مورد آن صحبت کردم) این بود که آن را به همان رنگ کابینت های پایین بکشم. بنابراین فقط یک آبی تیره خواهد بود، از جمله سقف، قفسه بندی و قفسه. در عکس زیر برچسب رنگ بزرگ را می بینید (کاشی تخته سنگ توسط شروین-ویلیامز). در اینجا افکار من به ترتیب صعودی هستند:

  1. مودی فوق العاده باحاله تیره شیک و مخاطره آمیز است. من این را از نظر فکری می دانم. همچنین…
  2. انباری یک انبار استو نباید مثل آشپزخانه باشد (این بحث اصلی برایان است). ولی…
  3. آیا رنگ تیره آن را مانند یک غار تیره می کند که نمی زند؟ ما آن پنجره قدیمی را در آنجا داریم که در حال حاضر در قسمت بیرونی پوشیده شده است، بنابراین شما نمی توانید حس نور را در آنجا دریافت کنید (و من هم نمی توانم). برایان فکر می کند که این پنجره نور زیادی وارد می کند و ممکن است!
  4. من نگرانم که رنگی که انتخاب کردیم خیلی تیره باشد (بدون نور کافی) که فقط تمام نور را جذب می کند و اتاق دعوت کننده یا پاپ نخواهد بود. ممکن است فقط مرده به نظر برسد.
  5. بنابراین فکر من این است که پوشش و سقف را با سایه روشن تری از آبی رنگ آمیزی کنم. نه یک دو رنگ دیوانه، بلکه فقط روشن تر است تا کمی کنتراست در آن وجود داشته باشد و چشم شما آن را به عنوان فضای مرده نخواند.
  6. برایان موافق نیست. او طراحی اصلی من و افکار پیرامون آن را دوست دارد و مدام می گوید “این یک انباری است، نه گسترش آشپزخانه”. موافقم! در تئوری. منظورم این است که در نهایت این ایده من بود. اما وقتی برای یافتن عکس‌هایی از انباری فوق‌العاده تاریک رفتم، هیچ چیز الهام‌بخش نبود. عکس‌های الهام‌گرفته اولیه، همه فقط عکس‌های کلوزآپ از قفسه‌بندی‌ها بودند نه اتاق‌های پر.
  7. برایان همچنین تصمیمات خود را که ماه‌ها پیش گرفته‌ام را زیر سوال بردم. و باور کن برایان من هم همینطور!!! تصور کن چقدر برای خودم مزاحم هستم! با این حال، ما تصمیماتی گرفته ایم که من قبلاً از آنها پشیمان هستم (نه از معاملات بزرگ، اما بله) که همه در این روند بسیار طبیعی است. و میدونی دیگه چی عادیه؟؟ تا زمانی که تصمیم نهایی را بگیرید، در انتخاب های خود تجدید نظر کنید. حالا که دارم این را می نویسم متوجه می شوم که چقدر مهم و عادی است. این ویرایش نهایی است قبل از اینکه کتاب را تحویل دهید – ممکن است فکر کنید برخی از جملات عالی هستند، اما با آخرین نگاه، فکر می کنید “آیا می توانند کمی بهتر باشند؟” و این اشکالی ندارد.
  8. و اگر نگران ازدواج من هستید، نگران نباشید اگر این بازسازی واقعاً باعث دعوا می شد، من در مورد آنها برای میلیون ها غریبه نمی نوشتم. این سطح سالمی از مناظره است که من رک و پوست کنده از شریکم به آن نیاز دارم و سپاسگزارم که او به اندازه کافی درگیر است تا نظرات جدی و محکمی داشته باشد.
READ  ظاهر آرایش "طبیعی پیشرفته" Em به گفته آرایشگرش (با محصولات دقیق)

بنابراین تصور کنید (همانطور که من الان هستم) آن اتاق به تاریکی کابینت های پایینی باشد و آشپزخانه و دیوار پنجره قدیمی همه سفید باشند. باز هم، با مسدود شدن پنجره بیرونی قدیمی آن، تشخیص آن بسیار سخت است!!!

تابلوسازی…

در سرتاسر خانه (در صورت لزوم) ما این پانل عالی را طراحی و نصب کردیم. این یک برنامه سفارشی از یک شرکت در پورتلند به نام است نجاری خلاقانه و آنها تخته های 10 اینچی با یک مهره 1/2 اینچی هستند. بنابراین اساساً یک تخته مهره واقعاً بزرگ، بعداً بیشتر در مورد آن صحبت خواهم کرد، اما این یکی از چیزهای “غیرضروری” است که ما احساس کردیم برای خانه بسیار مهم است. جیمی، تیلور، تورین، استیو و بقیه اعضای تیم هفته ها را صرف نصب آن کرده اند. اگر واقعاً علاقه‌مند به نوسازی/طراحی هستید، این نوع چیزها خاص هستند، و اگر بودجه‌تان کم است، تعداد زیادی شیارهای V یا تخته‌های مهره‌ای مقرون به صرفه وجود دارد.

بیایید سخت افزار صحبت کنیم…

خیلی سریع… دوباره، تصویری که تماماً آبی تیره است! بسیار خوب به نظر می رسد (در تئوری، با نور مناسب). اکنون برای این اتاق، همان سخت افزار برنجی بدون لاک را مانند آشپزخانه انجام می دادیم، اما پس از دیدن سنگ در آنجا و رنگ تیره، متوجه شدم که می خواهم آن سیاه باشد. بنابراین ما همان سبک‌ها را دریافت می‌کنیم اما در برنز مالیده شده با روغن (که در جوان سازی تقریبا سیاه است). بیشتر در مورد آن بعدا. و برای کسانی از شما که نگران آسیب دیدن پایه کابینت هستید، ما همیشه آن را به گونه ای در نظر گرفته و طراحی کرده ایم که قرنیز داشته باشد. بنابراین آشپزخانه و حمام منحصر به فرد یک قطعه تریم ارائه کرد که هنوز نصب نکرده ایم.

READ  مرجع هالروید گریس سوئدی برای فروشگاه گل سرسبد Totême

سنگ!

ما این گرانیت تراش خورده را انتخاب کردیم که در تاریکی واقعاً زیباست اما کمی حرکت در آن دارد. این سنگ بسیار سخت کوش است که به راحتی علامت گذاری یا تراشه نمی شود. ما باقیمانده کاررا از آشپزخانه‌مان داشتیم که می‌توانستیم استفاده کنیم، اما می‌دانستیم که A. Carrera به راحتی لکه‌دار می‌شود و قهوه‌بار ما اینجاست، و B. که بسیار سبک‌تر بود و به‌جای انباری شبیه پیشخوان آشپزخانه بود. من شخصا ندیدمش اما…

ما از آن خریدیم بدروسیان، و با تشکر از آلفا استون ورکز برای ساخت این ساده، بادوام و به خوبی اجرا شده است. اوه و بله، آن در در حال رنگ شدن است (به زیرزمینی می رود که من می خواهم تمام غذاهای بقا و کنسرو ماهی تن را در آنجا ذخیره کنم، وقتی که ریشه های مورمون خود را در آغوش بگیرم و در واقع دوباره شروع به انجام آن کنم!!). خانه من هر سال هفته ها بوی ماهی تن می دهد درست مثل زمانی که بچه کوچک بودم!!! بشکه های گندم اینجا آمدیم!! Y2K هر روز!! بچه های من خیلی خوش شانس هستند!!؟؟!!).

نگاهی دزدکی به آشپزخانه…

بله، من این را با شما می بینم. البته، من آن را چند روز جلوتر می بینم، اما هنوز هیچ کدام از اینها را شخصا ندیده ام، بنابراین این عکس ها من را فراتر از باور هیجان زده می کنند. به زودی بیشتر در مورد آشپزخانه اما به انبار برگردیم: سنگ بسیار جذاب به نظر می رسد. تابلوسازی خیلی زیباست کابینت ها خیلی دوست داشتنی هستند پنجره های داخلی قدیمی باورنکردنی هستند اما دوباره…. به اون آشپزخونه نگاه کن!!!!!

داریم نزدیک میشیم احساس می کنم بسیار خوش شانس، خوشحال، سپاسگزار و بیشتر راحت شد که من همه را خیلی دوست دارم. ممنون که خواندید 🙂 xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

پست به روز رسانی انباری: پانل کردن، ویندوز قدیمی ترمیم شده، و بحث داغ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید