همیشه چیزی هست درسته؟؟ آن تکه مبلمان یا دکوری که جستجو و جستجو می‌کنید، نمی‌دانید که آیا چیزی که می‌خواهید به نوعی تنها چیزی است که در این سیاره برای خرید در دسترس نیست… یا در محدوده قیمتی نه کوچک اما نامحدود شما. در آخرین آپارتمان من، یک میز قهوه کوچک فلزی مشکی بود که به اندازه کافی بلند بود تا بالای پوف مخملی آبی تیره محبوبم لانه کند. من مدام فریاد می زدم: “من هرگز نمی خواهم دوباره به یک میز قهوه نگاه کنم!” سپس، در حالی که سرم در حال انفجار بود و آماده پذیرش شکست بود، او را پیدا کردم. این نزدیکترین چیزی است که من تجربه کرده ام به زایمان (یا قرار ملاقات با کسی که در لس آنجلس زندگی نمی کند). ها من می گویم: “دیگر هرگز!” و سپس آپارتمان‌ها را جابه‌جا می‌کنم و مطمئناً دوباره به دنبال یک میز قهوه‌خوری جدید می‌گردم یا در این مورد… یک تخت خواب قدیمی که نیاز به بسیاری از الزامات هم از نظر سبک و هم از نظر کاربردی دارد. من بعداً به آنها خواهم پرداخت.

طراحی شده توسط جس بانج | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: جس که اتاق خواب رومانتیک مدرن و مدرنی را برای دوست عزیزش انجام داد (همه به لطف فروشگاه شرکت)

شاید در جستجوی میزهای قدیمی خود کمی ساده لوح بودم. زمانی که داشتم اتاق خواب دوستم/همسایه طبقه بالا را طراحی می‌کردم، فکر می‌کنم در همان هفته اول آن تخت خواب‌های قدیمی را پیدا کردم! اما دو چیز متفاوت بود. شماره 1: سبک میزهای خوابی که ما می‌خواستیم به آن‌ها برویم، «آنتیک»، در مکان‌هایی مانند کریگ‌لیست بسیار راحت‌تر به‌دست می‌آیند و در تجربه حکایتی من، قیمت‌های بسیار مناسبی نیز دارند. شماره 2: آنها مجبور به تطابق نبودند. اگر مجموعه‌ای پیدا می‌کردیم که عالی می‌شد، اما آن دور یک 50 دلاری را فوراً دوست داشتیم، بنابراین تصمیم گرفتیم یک مجموعه دیگر پیدا کنیم که بتواند با آن کار کند. موفقیت! رنگ های چوبی و جزئیات ریز گوش ماهی به آنها احساس می کرد که در یک دنیا زندگی می کنند. بررسی و بررسی کنید.

حالا، جستجوی من آنقدر سریع و آسان نبود. چرا؟ خوب، دوست عزیز شما جس فقط به چیزهایی دل می بندد که یا خیلی گران هستند، عمدتاً در خارج از کشور وجود دارند، یافتن آنها غیرممکن است، یا معمولاً ترکیبی از هر سه هستند. خیلی باحاله…SYKE!

وارد این میزهای کنار تخت مدرن ایتالیایی میانه قرن. بنابراین در حالی که آنها فقط 400 دلار برای این جفت قیمت داشتند (من می دانم که هنوز هم پول زیادی است)، آنها در ایتالیا زندگی می کردند به این معنی که هزینه ارسال حداقل 800 دلار خواهد بود. بله، آنها حداقل 1200 دلار هزینه داشتند. حالا، شرط می‌بندید که من برای لحظه‌ای به آن فکر کردم، اما سریع به خودم یادآوری کردم که این بی‌مسئولانه خواهد بود. سپس خوشبختانه (اما ویرانگر) چند هفته پس از دیدن من آنها را فروختند. ممکن است مجبور شوم به زودی به ایتالیا بروم زیرا مبلمان و نورپردازی MCM آنها چشمانم را به گریه می‌اندازد و قلبم را آواز می‌خواند.

خوب، پس از دیدن این موارد در اینجا لیست خواسته های من در میز شب بود:

 • وینتیج (دوح)
 • یک تن روشن تر از چوب کرفس
 • دارای ذخیره سازی
 • پاهای بلند
 • سخت افزار Patina’d برنجی (اما در صورت نیاز می توان آنها را تعویض کرد)
 • حداکثر عمق 18 اینچ و عرض آن بیشتر از 28 اینچ نیست (اما آن ها آن را فشار می دهند)

در اینجا چند مورد رویایی دیگر وجود دارد که من نمی توانستم از عهده آنها برآیم اما دوستشان داشتم:

میزهای شب افرا ایتالیایی میانه قرن

خدای من اینا قشنگ بودن من روی پاها وسواس داشتم، چوب عالی بود، اندازه عالی بود و کشو داشت. اما آنها البته در ایتالیا زندگی می کردند. خداحافظ عزیزان!

میزهای گردویی مدرن ایتالیایی میانه قرن | میزهای خواب با طراحی میانه قرن 1950

حالا اینها تست woodtone را نمی گذرانند (و فقط یکی از آنها برلوود بود یا شبیه آن بود) اما من فکر می کردم واقعاً خاص هستند! من آنهایی را که در سمت چپ بودند ترجیح دادم اما آنها بیش از 2 هزار دلار بودند و در رومانی زندگی می کردند. هزینه حمل و نقل فقط 300 دلار است! چه معامله ای:)

READ  پیراجن لیز ژاپن دهه 1920 را در فضای داخلی تزئین شده رستوران دبی هدایت می کند

نکات Craigslist من

برای بسیاری از شما، این بخش بعدی درباره Craigslist ممکن است یک خبر قدیمی باشد. اما اگر اینطور نیست، امیدوارم این مفید باشد!

به نظر من، اگر روزانه به دنبال چیزی خاص هستید، این نکات مؤثرتر هستند. اگر شما در مهلت مقرر هستید یا فقط آن مورد را در اسرع وقت می خواهید، توصیه می کنم:) این کاری است که من انجام دادم:

 1. شعاع موقعیت مکانی خود را سفارشی کنید! درست است، لازم نیست فقط مکان های از پیش تعیین شده را انتخاب کنید. بنابراین به جای اینکه «لس آنجلس» را برای منطقه خود انتخاب کنید و سپس نیاز به تغییر آن به «اورنج کانتی» داشته باشید تا ببینید در آنجا چه چیزی برای فروش وجود دارد، روی نام مکان کلیک کنید و بسته به میزان مسافتی که مایل به سفر هستید، بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی کنید. همانطور که می بینید من یک شعاع بزرگ را انتخاب کردم زیرا پدرم در شمال کالیفرنیا زندگی می کند و مایل بود به دخترش کمک کند. من لیاقتش را ندارم
 2. سپس در نوار کناری – “تصویر دارد” + “امروز ارسال شده” + “پنهان کردن موارد تکراری” را انتخاب کنید.
 3. گزینه سفارش “جدیدترین” را انتخاب کنید تا در طول روز، موارد جدید را از دست ندهید:)
 4. هر دو دسته “عتیقه جات” و “مبلمان” را بررسی کنید. تنظیمات شما با جابجایی به جلو و عقب ذخیره خواهد شد، بنابراین لازم نیست نگران انتخاب مجدد چیزی باشید.
 5. پنجره را نبند! فقط آن را به حداقل برسانید تا تمام تنظیمات شما ذخیره شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر زمان که می خواهید چیزهای جدید را ببینید، refresh را فشار دهید.

من همچنین از Facebook Marketplace استفاده کردم، اما آن رابط مورد علاقه من نیست (هرچند آنها چیزهای بسیار خوبی دارند)، اما کیتلین همچنین یک پست باورنکردنی در مورد تمام نکات خود برای همه سایت های فروش مجدد نوشت، بنابراین حتماً آن را نیز بخوانید. ببینیم به چی نگاه میکردم و در نظر داشتم؟؟

چشمات فریبت نمیده این پاتختی‌ها با هیچ‌یک از نیازهای قبلی من که قبلاً گفته‌ام، کنار نمی‌آیند، جدای از این که قدیمی هستند و فضای ذخیره‌سازی دارند. اما ببینید، هنگام جستجوی وینتیج، من دوست دارم ذهنی کاملاً باز داشته باشم که شما همچنان خواهید دید. من از اینکه چیزی شگفت انگیز و منحصر به فرد پیدا نکنم متنفرم، زیرا فقط در حال جستجوی “کمیزی های Burlwood” بودم. با در نظر گرفتن این موضوع، من به الگوی خط در بالا و ظاهر لکه دو رنگ وسواس زیادی داشتم. آه و آیا می توانید آن قیمت را تحمل کنید؟! با این حال، آنها بسیار بزرگ بودند – 28 اینچ در 28 اینچ که می دانستم برای فضای من خیلی زیاد است. بعلاوه، این یک درایو بزرگ بود که تقریباً 100 دلار دیگر بنزین را به برچسب قیمت اضافه می کرد (که چیز مهمی نبود اما به لیست اشتباهات اضافه شد). مطمئنم کسی آنها را خریده و در سن دیگو دو برابر فروخته است (Craigslist به من گفت:)) اما من حدس می زنم که شما باید آن پول بنزین را جبران کنید. فقط امیدوارم هر کسی که آنها را دریافت کرده است، آنها را دوست داشته باشد زیرا آنها بسیار عالی هستند.

اینها یک یافته FBMP بودند که من واقعاً آن را دوست داشتم (دانه های چوب و دستگیره های خنک!!) اما همانطور که می بینید قیمت آن بسیار بالا بود. من به طور بالقوه می توانستم کمی چانه بزنم، اما حتی 200 دلار بیشتر از آن چیزی بود که می خواستم خرج کنم. آنها بسیار خاص و MCM هستند … اما ایتالیایی نیستند بنابراین جستجو ادامه یافت:)

READ  Masquespacio رستوران رنگی مسدود شده در تورین را برای مفصل برگر طراحی می کند

قبل از اینکه برچسب قیمت را ببینم کنجکاو شدم! یک شکل گرد می تواند سرگرم کننده باشد و همه می دانید که من عاشق یک الگوی دایره هستم. درضمن اون کلیدها چقدر نازه؟! اما اندازه خیلی بزرگ بود و من آنقدر آنها را دوست نداشتم که بودجه ام را دو برابر کنم. من می بینم که آنها خانه ای پیدا کردند.

جدید برم؟؟

در این مرحله، حداقل چند هفته گذشته بود (جستجوی میز خواب من قبل از پست اعلان چالش ما، FYI به خوبی در جریان بود)، بنابراین شروع به نگاه کردن به میزهای خواب جدید کردم. مطمئناً، من آن لهجه “روح قدیمی” را می خواستم، اما همچنین عشق و قدردانی عمیقی برای طراحی جدید دارم! در اینجا برخی از موارد مورد علاقه من بود:

تخت خواب بردی | میزهای خواب 2 کشوی گاوین چوب بلوط | میز خواب 2 کشو چوبی آندورا

تخت خواب بردی به مراتب شماره 1 من بود. کیتی اسکلتون در کتاب من هیچ غلطی نمی تواند بکند (البته امیلی کسی بود که او را به من معرفی کرد، زیرا او برای همیشه از طرفدارانش بوده است). بنابراین، در حالی که این دید از میز خواب در لیست من بود، آن تن چوب تیره تر به اندازه کفپوش های چوبی من شبیه بود و نمی توانست آن را داشته باشد. لحظه اش صدمه خواهد بود به علاوه، این قطعه به حق ارزان نیست و درخواست دو نفر به نظر درست نیست. دو تای دیگر نیز رنگ تیره دارند اما من شکل و حال و هوای MCM آنها را دوست داشتم. فقط برای این اتاق خواب مناسب نیست.

میز خواب Otelia | میز خواب بلوط 2 کشوی Stivale | میز خواب 2 کشوی ساتون از چوب بلوط سفید

خیلی سبکتر رفتم آن میز خواب سارا شرمن ساموئل در سمت چپ بسیار خیره کننده است! خیره کننده و بسیار بزرگ است، بنابراین متاسفانه مناسب نیست. سپس وسط دیگری بود که به شدت علاقه من را برانگیخت. این MCM مدرن به بهترین شکل است، فضای ذخیره‌سازی عالی دارد و من پایه تیره‌تر را دوست دارم. قطعا مدعی بود آخرین مورد در سمت راست من را با شکل و شمایل بود اما کمی بیش از حد معمولی (??) احساس می کردم و در سمت بزرگتر بودم.

پیداشون کردم؟؟؟

همانطور که در فکر رفتن به “جدید” بودم، همچنان با تب و تاب Craigslist و FBMP را روزانه (و در طول روز) چک می کردم. همه، اجازه ندهید کسی به شما بگوید که جستجو برای یک قطعه خاص وینتیج کار/زمان‌گیر نیست. ببینید، بدیهی است که این روش بدی برای گذراندن وقت نیست، اما پس از روزها و هفته‌ها تماشای تقریباً همان قطعاتی که نمی‌خواهید، بسیار آسان است که دلسرد شوید. اما یک روز شما چیزی را می بینید خوب!

خوب! در اینجا ما می رویم. من به شدت به اینها فکر کردم. آنقدر که برای فروشنده پیشنهاد می فرستم. آنها در اصل 650 دلار بودند و من قیمت کمتری را درخواست کردم. فکر کردم: «هی! کی میدونه؟!» قابل درک است، او می خواست صبر کند زیرا فکر می کنم آنها فقط یک روز در FBMP بودند؟ حدود شش روز بعد او قیمت را به 595 دلار کاهش داد اما من همچنان می خواستم مقاومت کنم. چرا می پرسی؟ خوب، چوب تیره‌تر که برجسته‌تر بود، من را کمی نگران کرد. من هم عاشق آن دسته ها نبودم و می خواستم آنها را عوض کنم (از دست من عصبانی نباشید!!). من می خواستم برای حداقل 550 دلار صبر کنم اما این اتفاق نیفتاد و آنها فروختند. وحشت کمی به وجود آمد زیرا گزینه های بسیار کمی وجود داشت که من واقعاً آن را دوست داشتم. من “اونها” را رها کردم؟!؟! به خودم یادآوری کردم که اگر آنها برای من در نظر گرفته شده بودند، آنها را دریافت می کردم. این سخنی است که من اغلب به خودم می گویم (اما همیشه پذیرفتن آن آسان نیست:)).

READ  Intg سالن بانک کره ای را با "اتاق جلسه شناور" طراحی می کند

جستجو ادامه یافت…

من قطعاً اینها را به دلیل لهجه های چوبی و برنجی خیلی دوست داشتم اما خیلی جعبه ای بودند. من کمی گرد می خواستم.

اینها کمی “شخصیت شکل” بیشتری داشتند و قیمت آنها مناسب بود! با این حال، آنها خیلی تاریک بودند، نیاز به کار داشتند و احساس خوبی نداشتند.

برای یک ثانیه، اینها را در نظر گرفتم. من ایده هایی داشتم که آنها را کمی سفارشی کنم و با 50 دلار مایل بودم. اما وقتی آنها را به جولی نشان دادم او به حق به من گفت که به جستجو ادامه دهم. من خیلی خسته بودم و فقط می خواستم چیزی بگیرم! وقتی نمی‌توانید چیزی را که می‌خرید برگردانید، جای خوبی برای بودن نیست.

اینها تنها موارد دیگری بودند که من واقعاً در نظر گرفتم زیرا زیبا و با قیمت عالی بودند. من همچنین عاشق پاهای برنجی بودم! اما من ادامه دادم و پسر خوشحالم که این کار را کردم. درامول، لطفا…

برندگان

تادا!!! این زیبایی ها بودند. من کمی تردید کردم زیرا آنها از نظر بصری در سمت سنگین‌تر هستند (معروف به بدون پا) اما صدای فرز بسیار عالی بود، آنها دارای جزئیات سرگرم کننده، لهجه‌های برنجی پتینه‌ای هستند، فضای ذخیره‌سازی بسیار زیادی دارند (بیشتر از آنچه من واقعاً می‌دانم با چه کار کنم) و 12 دقیقه با ماشین از آپارتمان من فاصله داشتند. البته من با کیتلین دختر قدیمی ام مشورت کردم تا مطمئن شوم که خرید خوبی هستند. همچنین، مردی که آن‌ها را به من فروخت، نمی‌توانست بهتر از این باشد و با مهربانی 50 دلار برای کمک به بودجه‌ام از دست داد. ببینید چه کسی آن کارت اعتباری را در کیف پول خود نگه می دارد و مبلمان ایتالیایی را به سراسر جهان ارسال نمی کند:) همچنین، فریاد بزرگی به جولی (برای هرکسی که در اینجا تازه کار است، او یک طراح آلوم EHD است که دوست بسیار صمیمی من نیز هست) که نه تنها مرا سوار کرد (ماشین من پر از لباس هایی بود که باید بفروشم/اهدا کنم) بلکه به من کمک کرد تا آنها را به اتاق خوابم ببرم. او یکی از محرمان طراحی من است و بیشتر، اگر نگوییم همه، طرح های شخصی من از طریق او انجام می شود. متشکرم جولی!!!!

بنابراین با حذف این خرید بزرگ از لیست کارهای من، در اینجا یک تابلوی خلق و خوی به روز شده است:

ببینید، عالی! آماده برای یک نگاه پنهانی؟؟؟؟

من خیلی خوشحالم. میدونم لامپ کوچیکه ولی بعد از گرفتن این عکس یه استایل کوچیک انجام دادم و فکر میکنم عالی کار میکنن:. بنابراین اکنون، پس از بیش از 10 سال از نداشتن میزهای خواب (این یک بیانیه واقعی و یک داستان طولانی است)، من این مدل های قدیمی رویایی را دارم. حرکت شما هیگینز 😉

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | کارگردانی خلاق توسط امیلی هندرسون | طراحی و استایل توسط امیلی بوزر | از: New Reveal: این اتاق خواب ارگانیک و شیک ممکن است مدل جدید مورد علاقه ما باشد

دیدگاهتان را بنویسید